Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Плевен

Ако има мами от Плевен кажете добра козметичка че съм решила да отида а не знам при коя Ще съм ви много благодарна ! Hug
Цитирай

София

Мога да ти дам телефона на Елина и Цветелина - две сестри са и салона им се намира близо до хотел Балкан.
Ако искаш им звънни и те ще те упътят  - 0889 697376.
Цитирай

в реалността

АЗ мога да ти препоръчам козметичен салон Чар козметичката се казва Ели и аз съм доволна .доста е уютно и стилно направено има доста уреди и работи със скъпа козметика .тел. е 0888/718956
прави почистване маска масаж ,абе доволна съм ходила съм на доста други места ама от тук съм най доволна
Цитирай
privet za vsichki mami ot pleven az moga da vi preporycham Bilqnka .Tq raboti na ul. Bqlo more
Цитирай

Плевен

Аз също препоръчвам Биляна Лилова.От години ходя там. Скоро се излъгах да отида на друго място за почистване,защото тя не беше в града и се разочаровах.
Цитирай

Момичета, спешно ми трябва инфо за масажист в Плевен.  baby_neutral  Или клуб, където предлагат масажи и евентуално сауна. Ако има уеб сайт би било прекрасно, защото съм чужбина, а искам да направя нещо за мама. Постоянно е с болки в гърба, докато беше при мен я водих на няколко спа процедури и и се отразиха чудесно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.