Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

може ли някой да ми каже повечко за стевията...подходяща ли е за деца, може ли да се приготвят ястия с нея? четох, че има майки от форума които я използват....ще бъда много благодарна за всички отговори Hug
Цитирай

Белгия/София

Добре, че е чичко Гугъл да се светна ква е таз стевия  Laughing

Стевия  -  натурален продукт, несъдържащ консерванти и химични добавки, естествен подсладител препоръчан от Министерството на здравеопазването на Русия за широко ползуване.         

По своите вкусови качества Стевията е близка до захарта, но е 30 пъти по сладка от нея и при пълно отсъствие на калории. Сладкият вкус на Стевията се подсигурява от специални вещества: дитерпенови гликозиди  имащи уникални лечебни свойства. Регулярното използване на Стевията нормализира нивито на захарта в кръвта. Тя е "извор на живота" за болни от захарен диабет. Въздейства положително на мастния обмен, заздравява сърдечно съдовата система, понижава нивата на холестерина в кръвта, способства за изхвърляне на токсините и шлаката на организма.                     

Използването на Стевия е много просто: добавяте я там, където традиционно използвате захар - ако за деня са ви нужни 100 гр. захар на ден то от Стевия са ви необходими едва 3.3 гр

Аз лично не бих го давала  Smile
Цитирай

малкия град

Аз също не виждам нищо в описанието на този продукт, което да ме накара да го дам на бебето си.
Цитирай

София

До днес не подозирах, че такова нещо съществува.  Smile
Цитирай

на морския бряг

аз също  Rolling Eyes
Цитирай

Samokov

И аз го чувам за първи път. Не бих дала. И без това не добавям захар в нищо на бебо! Peace
Цитирай

там където ме зове сърцето!!!

И аз !Предпочитам да давам  това , което и аз съм ползвала!
Цитирай

Освен това когато мога да не подслаждам- предпочитам да не подслаждам.
Цитирай

София

И аз така   Smile
 Не, не бих я ползвала  Peace
Цитирай

Пловдив

ИЕ аз сега научих за този продукт-благодаря на авторката и на Блонди Laughing
Не, не бих го дала на бебето, но виж аз може да се възползвам Mr. Green, така че ще съм признателна някой да сподели от къде го купува и на каква цена.
Цитирай

и аз не бих давала на беб,но виж за мен може щом няма калории  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.