съвременно къдрене

  • 4 875
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Аз се къдря само с ролки или маша.Къдрин НЕ NaughtyМакар, че много исках.Ама моята фризьорка е инат.Не ще и тва си е.

# 16
  • Мнения: 4 435
Аз се къдря само с ролки или маша.Къдрин НЕ NaughtyМакар, че много исках.Ама моята фризьорка е инат.Не ще и тва си е.


Ти с какви ролки се правиш?Аз все се правя с дифузар и пяна ,ама искам да пробвам с някакви ролки.

# 17
  • Мнения: 10 758
Аз се къдря само с ролки или маша.Къдрин НЕ NaughtyМакар, че много исках.Ама моята фризьорка е инат.Не ще и тва си е.


Ти с какви ролки се правиш?Аз все се правя с дифузар и пяна ,ама искам да пробвам с някакви ролки.
Във фризьорския салон си правя къдриците.Фризьорката има една машинка(изобщо не се сещам как се казва), която прилича на сешоар.Слага се ролка на машинката, хваща се кичур коса и за секунди се навива.

# 18
  • Мнения: 4 435
Ахам.Сетих се,има го във салона където ходя,ще го пробвам скоро.  bouquet

# 19
  • Мнения: 10 758
Ахам.Сетих се,има го във салона където ходя,ще го пробвам скоро.  bouquet
Peace

# 20
  • Мнения: 274
И аз съм супер доволна от това, че си направих студено къдрене.
Отне ми 3 години да намеря фризьор, който да ми го направи (всички ме разубеждаваха), но от април съм се родила - занимаването ми с косата отнема около 15 минути след баня и край! Косата много по-малко се омазнява и може да се мие на 3-4 дена (преди това - през ден или всеки ден), винаги съм с прическа, нямам нужда от шноли, ластици и т.н., за да не ми влиза косата в лицето...
ползвам възстановяваща маска след всяко миене на косата и не мисля, че съм я повредила.

# 21
  • Мнения: 4 496
А снимка може ли? Flutter

# 22
# 23
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
За съжаление познато ми е и на мен!  Twisted Evil
И за теб сигурно вече е минало, но аз във момента съм така...  Tired

П.П. martisun потърсих и аз тук в Шумен кремчето, което си търсиш на Биодерма, но го няма ... Има специализирани аптеки, ходих и в тях, но казаха че отдавна не са го получавали... Много ми се искаше да те зарадвам.


Благодаря ти че си се постарала за кремчето. Ще се реванширам при нужда. Утре съм решила да обикалям аптеките. Дано все някъде го има.

За къдренето - все още не мога да си оправя косата (една година след къдренето) макар че два пъти я стригах и основната идея да има вид докато израстне пропадна. Все още краищата ми са тънки с някакви къдрави остатъци които се оплитат. Гадна работа.

# 24
  • Мнения: 4 164
Еми,аз се къдря с парцалчета и много ми отива. Thinking

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Толкова пъти искам съвет от фризьорки за къдрене- е, никоя не ме съветва, дори не ми дават.
Явно има защо.

# 26
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
НЕ ЩА, сподели с нас кой е фризьора ти и ако може да те видим. Благодаря.

# 27
  • Мнения: 582
И аз съм супер доволна от това, че си направих студено къдрене.
....... но от април съм се родила - занимаването ми с косата отнема около 15 минути след баня и край! Косата много по-малко се омазнява и може да се мие на 3-4 дена (преди това - през ден или всеки ден), винаги съм с прическа, нямам нужда от шноли, ластици и т.н., за да не ми влиза косата в лицето...
ползвам възстановяваща маска след всяко миене на косата и не мисля, че съм я повредила.

Абсолютно подкрепям това мнение! За моята права и мазна коса това е единственото решение Whistling

# 28
  • Мнения: 274
ами много ми е сложно със снимката... качването и т.н.

# 29
  • Мнения: X
Нищо, поне за фризьора кажи..  Mr. Green
(аз имам същите съображения като теб за къдренето, отдавна се каня)

Общи условия

Активация на акаунт