SEBAMED BABY.... ?

  • 6 348
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 750
Себамед за мен е една от най-добрите козметики. Това, че е медицинска по никакъв начин не означава, че не става за ежедневна употреба. Що за логика?! Супер доволна съм от лосиона за тяло и кремчето за под памперса. Мажа госпожицата си след всяка смяна на памперса и няма проблем. От дерматолог знам, че по-принцип тази козметика е леко изсушаваща, т.е. не е препоръчителна за много сухи кожи. На моята госпожица обаче и понася отлично.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 801
На нас днес в аптеката, от която купуваме Себа Мед ни казаха, че вече няма внос, дали някой друг е чувал това? Купихме на Мустела, дано да е добра.

# 17
  • Мнения: 480
sise_to, няма такова нещо. В коя аптека ти го казаха?  Thinking

# 18
  • Мнения: 2 231
I nie polzvame samo Seba Med. I az rodih v Tokuda. Kato se pribrahme v kushti s Ema zapochnah da ia maja s Bochko i do 3 tia den se podseche. Ot togava polzvame samo Seba Med. Dovolni sme ot Diper rush crema, losiona, shampoana i sapuna. Mislia che vsichkite im produkti si zaslujavat. Viarno e che ot 2 meseca ne se vnasiat niakoi produkti. Naprimer krema za problemni zoni, koito spored men e zlaten. Ne znam kakvo da kupia kato svurshi nashiat.

# 19
  • София
  • Мнения: 195
За вноса, по-добре питайте самите вносители, а не в аптеките. Миналата година във всички аптеки, в които питах за крема за лице, ми заявяваха, че такъв крем не съществува. Накрая отидох до офиса на вносителите и си го взех от там.

Вчера си купих крем за подсичане от една аптека до нас, така че го има. Мога да обясня къде точно в Стрелбище, ако някоя мама/бебе е много на зор.

# 20
  • Мнения: 209
/
Ние сме родени в Токуда, там го ползват и ни го препоръчаха и оттогава само тази козметика ползваме и проблеми не сме имали, ама никакви...

И аз родих малката в Токуда и именно от там разбрах за тази козметика и ми я препоръчаха,досега съм ползвала само шампоанчето,понеже олио не намирам абсолютно в никоя аптека.. newsm78А последния път и шампоана не намерих,може би наистина нямат внос newsm78

# 21
  • Мнения: 2 231
veche ima ot vsichki produkti v aptekata v Tokuda. Ama tam sa neshto s dosta goliama nadcenka. Izpratih mujut mi i kupi 2 br. Diper crem (za dupe) ot Remedium na ul. Geo Milev 35 za po 9.09 lv.  Grinning I sega sum spokoina za 5-6m. na pred. Toi mai nai-byzo svurshva v aptekite. A teia mushennici  v Tokuda posledniat put ni go iztyrguvaha za 11 i neshto. Imam i shampoancheto i za 6m. oshte ne e svyrshilo. Viarno e che sme s mnogo mlko kosichka, no vypreki tova smiatamm che sa ikonomichni produktite im makar cenata. Nemsko kachestvo de!

Общи условия

Активация на акаунт