Става студено.Какъв фондютен ползвате?

  • 7 172
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Здравейте момичета,какъв ФДТ ще ми препоръчате за студените зимни дни?
Кожата ми е суха.
А вие какъв ползвата и с каква кожичка сте?
Аз съм ползвала на Радиант,но много ми изсушава кожата и сега не знам към коя фирма да се насоча.
Бихте ли ми помогнали в избора?
И съвети приемам всякакви  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 885
Лумене - Микс ит ъп за среден клас козметика. По-добър фон дьо тен до 30лв. няма за мен!

# 2
  • Мнения: 1 149
Лумене - Микс ит ъп за среден клас козметика. По-добър фон дьо тен до 30лв. няма за мен!


С каква кожа си мила

# 3
  • Мнения: 776
Аз бих ти препоръчала Revlon Colour Stay Softflex Hug във варината за суха кожа, струва около 20 лева. Аз ползвам същия, само че за мазна кожа. Много съм доволна Heart Eyes - добра покривност, стои естествено, а не като маска, има SPF и за тази цена качеството е много добро. Peace

# 4
  • Мнения: 1 149
Аз бих ти препоръчала Revlon Colour Stay Softflex Hug във варината за суха кожа, струва около 20 лева. Аз ползвам същия, само че за мазна кожа. Много съм доволна Heart Eyes - добра покривност, стои естествено, а не като маска, има SPF и за тази цена качеството е много добро. Peace
Точно такъв искам-да не стои като маска,а по-естествено

# 5
  • Мнения: 19 284
и аз съм с много суха кожа.записвам се да следя темата.

сега ползвам фон дьо тен на Севънтийн и съм доволна,защото стои много естествено,но не омазнява кой знае колко.това ,което аз правя,е да си слагам мазен крем 15/20минути преди да нанеса ФДТ.така крема попива и ФДТ се разнася добре,а кожата е омазнена.

# 6
  • Мнения: 624
Уж съм се засилила да купувам ARTDECO,но ще реша окончателно като го изпробвам
http://www.nardis-bg.com/ Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 194
аз бих препоръчала ето този :
за суха кожа е подходящ, защото е овлажняващ и също така има слънцезащитен фактор 20
http://www.marykay.com/color/foundations/marykaytintedmoisturize … pf20/default.aspx

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз също съм със суха кожа и сега ползвам на Lancome един, от който съм много доволна
иначе и от Revlon съм доволна - Colour Stay Softflex за суха кожа е много добър изхабих един и веднага си купих втори...мисля, че ще ти хареса  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Онзи ден си купих нов фдт обаче май сбърках с избора,взех Мат Люмиер на Шанел и като го сложа нямам нужда от пудра,защото кожата ми направо се опъва,стяга и изсушава.Незнам дали ще мога да го ползвам на тоя студ,май трябваше да взема хидратиращ. newsm78

# 10
  • Мнения: 35 988
слагай по-мазен крем, за да компенсираш  Wink
ако не - в хладилника /ако е без помпа/ и те чака за пролетта

# 11
  • София
  • Мнения: 4 743
Mix it up- Lumene  е наистина страхотен ФДТ за парите си, кожата става като порцелан и е много приятен върху кожата, но ако си с много светла кожа няма да намериш подходящ цвят  Tired Иначе Ревлонския за суха кожа също е супер за зимата, аз лятото ползвам другия му вариант, но за зимата не ми върши работа.

# 12
  • Мнения: 1 885
През зимата кожата ми изсъхва. Фон дьо тена на Лумене се разбърква с крем, с екстракт от боровинка. За всякаква кожа е подходящ според мен. Поривността си я определяш сам!

# 13
  • София
  • Мнения: 4 743
През зимата кожата ми изсъхва. Фон дьо тена на Лумене се разбърква с крем, с екстракт от боровинка. За всякаква кожа е подходящ според мен. Поривността си я определяш сам!
да, за всякаква кожа става  Peace

# 14
  • Мнения: 1 149
Сега вече съм разтроена Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт