Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Синът ми е на 3,7 год. Има херния от няколко дни, която вече 4 път се появява и се прибира. Все още не е болезнена, но по съвет на педиатъра ще правим операция. Моля, посъветвайте ме на кой детски хирурк от Варна да поверя детето си за тази операция.
Цитирай

Варна

Единствено и само на д-р Бенчев (Детска хирургия-Окръжна болница) поверих голямото си дете - оперира го от Крипторхизъм преди 6 години.
В никакъв случай Шейтанов (не знам дали все още оперира, но бягайте далече от него).
Цитирай
здравей.аз ти препоръчвам др.петришки  .преди три год. оперира синът ми ,който беше на 3г. тогава.много сме доволни.той също е в окръжна ,но преглежда и в мц Надежда(платен прием(
Цитирай

Имате ли някакви телефони? Не сме от Варна.
Цитирай
тел. на мц надежда е 609932,там можеш да си запазиш час за платен преглед.
Цитирай

Варна

Синът ми е на 3,7 год. Има херния от няколко дни, която вече 4 път се появява и се прибира. Все още не е болезнена, но по съвет на педиатъра ще правим операция. Моля, посъветвайте ме на кой детски хирурк от Варна да поверя детето си за тази операция.

др.Петришки /в мц Надеждa и в терапията/ - ще оперира за същото момченцето на моя приятелка следващия мес. А тя има връзки и по принцип винаги е доста информирана по док. въпроси
Цитирай

Варна

и нас д-р петришки ще ни оперира в терапията от херния ноември
в мед. център надежда работи всеки вторник от 2 до 4ч
а през другото време можеш да го намериш в терапията  на 2 ет. до обяд най -сигурно, оперира само в понеделник по план
ако не си успяла да се свържеш ми пиши на лични да ти дам моб . му тел
винаги веднага го вдига когато съм звъняла

Цитирай
мн.се радвам ,че и др. мами са на моето мнение за д-р петришки.моят син беше на 3г. когато го оперира(едното му тестиче не беше на мястотоси(оказасе,че е в корема.когато го наместиха трябваше да стои почти неподвижен7дни.а той е доста буен по природа,тогава д-ра му обясни мн. спокоино какво да прави.мн. внимателен човек е.синът ми и сега го споменава
Цитирай

Балчик

Аз също ще ти препоръчам д-р Бенчев.Той оперира новородения ми с лапаросхиза син и благодарение на професионализма му (както и на останалите от Детска хирургия ) малкия е жив и здрав въпреки смъртоносната диагноза.Благодарности!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цитирай

Работи ли със здравната каса и колко струва операцията? Много благодаря за отзивчивостта. Много ми е притеснено. Може да е рутинна операция, ама нали има една приказка "да не ти се случва това, което си мисли майка ти, а това което си мисли жена ти".
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.