Разделно хранене-част 16

  • 16 886
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 986
  Сладунче, ако спреш да  се вглеждаш в тия,пусти 2 кила,няма да разбереш кога са си отишли Wink
  Забравих да спомена,че любимите ми бисквити са "Житен дар с фибри и пшеничен зародиш" Wink- давам и на София по една Wink
  Миленче,мерси за предложенията Hug-голямо търсене на геврек беше,но не успях да намеря/сигурно е по-добре/.А за халвата-случайно попаднах на нея на диетичния щанд в СВА/предполагам,че и по другите хранителни магазини я има/.Сусамки ям от време на време/просто обожавам сусам/,но ги купувам пак от диетичния щанд-с мед или с фруктоза са,не със захар Wink

# 61
  • Мнения: 13 762
Здравейте, момичета!

Запознахте ли се с новата диета -> 90-дни? Тя май е по-строг вариант на вашия начин на хранене!? Интересво ми е да чуя отзивите ви за нея!
  bouquet

# 62
  • Мнения: 3 372
Софи Hug Ще потърся в Кауфланд или Билла такав халва Wink Мерси за съвета за сусамките Peace Радвам се че има поне 1 нещо сладко дето може да си купи човак навън Party

# 63
  • Мнения: 1 986
  Ей,не ми се работи и това е WinkЗатова все се навъртам наоколо,но след малко отивам да си взема щерката от майка ми Wink
  Птица,в предходната част на темата ни обсъждахме тази 90-дневна диета/аз й обърнах специално внимание Wink/,но като цяло има доста разминавания с РХ Confused-напр.за примерно меню в белтъчния ден се посочват комбинации от месо с хляб,или сирене с хляб,което е неправилна комбинация при РХ;картофите и ориза са въглехидратни храни, и не се причисляват към бобовите;ориз с хляб пак не се връзва в РХ Confused,да не говорим за т.нар.въглехидратен ден,включващ захарни и тестени изделия ooooh!-не че при РХ напълно се изключват,но не се консумират в такава комбинация, и толкова често,като цяло се причисляват към храните,които трябва да се избягват или да се употребяват много рядко.
  Това,разбира се,е мое мнение Wink

# 64
  • Мнения: 392
Кого виждат очите ми.Калида добре дошла отново сред нас!Тук съм аз,тук,но напоследък много главоболия.Много работа,проблеми с градината/почват и спират едни ремонти/ , на всичкото отгоре грипа ме повтори и за капак малката започна да кашля.Вече нямам сили ,изцедена съм,искам да легна и да спя най-малко три дни без никой да ме закача.Е това няма да стане така,че да пия един фервекс и да се захващам за работа.
За диетата 90 дни нищо не мога да кажа,но сега отивам да я прочета и по-късно ще изкажа мнение.
Ками защо не хванеш да измислиш и една разделна торта  Grinning.Сигурна съм,че всички ще сме ти благодарни  Heart Eyes Heart Eyes.Ти пробвала ли си да правиш картофени кюфтета.За съжаление рецептата която ползвам аз не е разделна ,но ако се сменят някои съставки мисля ,че ще стане/по-късно ще я напиша и ще чакам мнения по въпроса/.

# 65
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ето ме и мен пак с няколко въпросчета Embarassed
Много обичам да ям китайско CrazyКажете може ли да си поръчвам ориз със зеленчуци,спагети със зеленчуци и месо сус зеленчуци Rolling Eyesте връзват ли се с РХ newsm78
Другото е за кълновете те с какво се съчетават newsm78
Може ли месото да бъде със салата от лютеница с праз лук newsm78
И последно да питам за яйцата ThinkingТе как се комбинират?Задължително ли се делят жълтъци и белтъци?Може ли да слагам по 1 яйце в салатката от домати,краставици,лук,зехтин и лимон?Може ли да ям омлет с плънка от зеленчуци или гъбена?А на мусаката как и правите заливката?Слагате ли яйце и млеко или без заливка я правите newsm78

Айде стига за сега,че станах мноооого нахална с въпросите си Embarassed Embarassed Embarassed

# 66
  • Мнения: 1 227
   Птица,...  Това,разбира се,е наше мнение Wink

# 67
  • Мнения: 1 227
Петя, няма проблем при китайското връзва се с рх Peace

# 68
  • Мнения: 13 762
Ясно Peace

Прочетох какво сте писали. Може и наистина калориите да са по-малко!? Ще трябва да ги пресметна.

И аз в началото се позачудих, после реших, че е вид разделно, после, че не е - точно заради хляба и другите комбинации, после видях, че тя официално така се води - 90-дневна диета на разделно хранене newsm78
http://www.ozon.ru/context/detail/id/2796343/?type=3&img=3#pages

Както и да е, отслабвало се с нея викат Mr. Green

за китайското Shocked Нали не става въпрос да се ядат ориз със зеленчуци с месо със зеленчуци? Или едното, или другото, или третото, нали!?

# 69
  • Мнения: 1 227
...за китайското Shocked Нали не става въпрос да се ядат ориз със зеленчуци с месо със зеленчуци? Или едното, или другото, или третото, нали!?
Точно така, или ориз със зеленчуци или месо със зеленчуци, само едното Hug

# 70
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ясно Peace

Прочетох какво сте писали. Може и наистина калориите да са по-малко!? Ще трябва да ги пресметна.

И аз в началото се позачудих, после реших, че е вид разделно, после, че не е - точно заради хляба и другите комбинации, после видях, че тя официално така се води - 90-дневна диета на разделно хранене newsm78
http://www.ozon.ru/context/detail/id/2796343/?type=3&img=3#pages

Както и да е, отслабвало се с нея викат Mr. Green

за китайското Shocked Нали не става въпрос да се ядат ориз със зеленчуци с месо със зеленчуци? Или едното, или другото, или третото, нали!?

Да FlutterИли първото или второто или третото CrazyЯвно не съм се изразила както трябва Crazy Embarassed

# 71
  • София
  • Мнения: 570
Ето ме и мен пак с няколко въпросчета Embarassed
Много обичам да ям китайско CrazyКажете може ли да си поръчвам ориз със зеленчуци,спагети със зеленчуци и месо сус зеленчуци Rolling Eyesте връзват ли се с РХ newsm78
Другото е за кълновете те с какво се съчетават newsm78
Може ли месото да бъде със салата от лютеница с праз лук newsm78
И последно да питам за яйцата ThinkingТе как се комбинират?Задължително ли се делят жълтъци и белтъци?Може ли да слагам по 1 яйце в салатката от домати,краставици,лук,зехтин и лимон?Може ли да ям омлет с плънка от зеленчуци или гъбена?А на мусаката как и правите заливката?Слагате ли яйце и млеко или без заливка я правите newsm78

Айде стига за сега,че станах мноооого нахална с въпросите си Embarassed Embarassed Embarassed
За китайското - няма проблем с тези комбинации.  Peace За кълновете не съм се интересувала, ама може би към зеленчуците да спадат. Thinking Яйцата не е нужно да ги разделяш на белтък и жълтък. Може да ги ядеш със салатата, за която питаш, а също на омлет със зеленчуци и гъби. За мусаката - зависи каква ще е. Традиционната мусака сама по себе си не е разделна, даже и без заливка. Naughty  Ако ще правиш зеленчукова, без скорбялни и без кайма, може само с яйце да залееш.

# 72
  • София
  • Мнения: 570
Софи, и на мен тези бисквити са ми любими. Peace Деян също много ги яде. Wink

# 73
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Ето ме и мен пак с няколко въпросчета Embarassed
Много обичам да ям китайско CrazyКажете може ли да си поръчвам ориз със зеленчуци,спагети със зеленчуци и месо сус зеленчуци Rolling Eyesте връзват ли се с РХ newsm78
Другото е за кълновете те с какво се съчетават newsm78
Може ли месото да бъде със салата от лютеница с праз лук newsm78
И последно да питам за яйцата ThinkingТе как се комбинират?Задължително ли се делят жълтъци и белтъци?Може ли да слагам по 1 яйце в салатката от домати,краставици,лук,зехтин и лимон?Може ли да ям омлет с плънка от зеленчуци или гъбена?А на мусаката как и правите заливката?Слагате ли яйце и млеко или без заливка я правите newsm78

Айде стига за сега,че станах мноооого нахална с въпросите си Embarassed Embarassed Embarassed
За китайското - няма проблем с тези комбинации.  Peace За кълновете не съм се интересувала, ама може би към зеленчуците да спадат. Thinking Яйцата не е нужно да ги разделяш на белтък и жълтък. Може да ги ядеш със салатата, за която питаш, а също на омлет със зеленчуци и гъби. За мусаката - зависи каква ще е. Традиционната мусака сама по себе си не е разделна, даже и без заливка. Naughty  Ако ще правиш зеленчукова, без скорбялни и без кайма, може само с яйце да залееш.

Не, не говоря за традиционната мусака TiredВече се стремя и определено успявам от 2 седмици да съм на РХ FlutterГоворих за мусака без картофи,на тяхно място тиквички Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 1 368
Калида , мила възхищавам се на силната ти памет и способносттта да помниш детайли за всяка от нас!
Почти всеки път,когато ходя в магазинчето си харесвам все нови неща, последното бяха овесени трици. Правих един диетичен хляб - много вкусен стана. Хвърлила съм око на едни капсули - ленено масло, но засега ги проучвам , чета тук-там отзиви за тях. Интересното е , че напоследък не смъквам. Няма промяна в режима, спортувам си ,както преди, но уви!
Алекс понеже и аз имам спортен дух и затова попитах! Hug

Хубава вечер на всички и много    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт