добавки vision

  • 1 979
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 576
Питах, за да мога и аз евентуално да намаля дозата и да използвам тези опаковки, които са за деца над 6г ... значи мога да пробвам четвъртинка.....
В периода, когато сина ми започна да се разболява му давах 2 сутрин и 2 вечер, и буквално за 2 дена му спря магарешката кашлица... след, която си минахме към обичайната доза.

# 16
  • Мнения: 469
Питах, за да мога и аз евентуално да намаля дозата и да използвам тези опаковки, които са за деца над 6г ... значи мога да пробвам четвъртинка.....
В периода, когато сина ми започна да се разболява му давах 2 сутрин и 2 вечер, и буквално за 2 дена му спря магарешката кашлица... след, която си минахме към обичайната доза.

Да смятам че можеш да даваш по логиката по която аз му давам просто така пресметнахме че се пада по четвъртинка но аз после прочетох че се препоръчват по две на ден и за това почнах да давам половин. До колкото си спомням сте на три годинки а тези са 6 годишни значи можеш да даваш половината от препоръчаното! А ако искаш ще питам жената която е дистрибутор и ми е много близка а и тя се лекува с тези продукти както и дава на дъщеря си (25год) за какво ли не.

# 17
  • Мнения: 3 576
Да, моля те питай я!

# 18
  • Мнения: 469
ок нямаш проблем! още утре, но ще ти отговоря най вероятно надвечер, защото малкия не ме оставя намира, като заспи може да пробвам да седна на компа, за кое от двете да питам за течното или хапченцата?

# 19
  • Мнения: 1 029
аз давах на детето си от него от момента на раждането.Стривах и по мъничко и така цяла капсула я ползвахме 2 седмици.давах й без прекъсване първите 6 месеца.
ина4е като цяло съм доволна от тези продукти. Peace

# 20
  • Мнения: 3 576
за кое от двете да питам за течното или хапченцата?
И за двете ако е удобно, така или иначе няма на кой да ги предложа ......

# 21
  • Мнения: 469
за кое от двете да питам за течното или хапченцата?
И за двете ако е удобно, така или иначе няма на кой да ги предложа ......
добре! лека нощ до утре!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт