Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

Незнам дали си въобразявам, но мисля че пробива първо зъбче, но пък не сме ли твърде малки - 2м. и три седмици - не спира да мрънка, реве ужасно от известно време - и като го взема на ръце не помага..... когато пипна венеца усещам нещо лееко да боцка, но не предните зъби, а кучешките - не трябва ли първо предните да пробият?! Какво ще кажете?
Цитирай

Състоянието на плюнчене и раздразнителност може да продължи дълго.
Колкото до реда на поникване на зъбки, при всяко бебе е различно. Познавам бебчета, на които им е пробило първо кътниче.
Цитирай

Пловдив

При всяко дете е индивидуално кога и в какъв ред ще му пробият зъбките.По принцип долните два,предни са първи,но не е задължително PeaceМоят син имаше два зъба още на 4 месеца,до годинката имаше 16,което е доста,но...........излязоха му на детето.Сестричката му-близначка и излезе доста по-късно първият зъб и до годинката беше с 8,наполовина на неговите,още са си с толкова,така,че както казах различно е Peace
Цитирай

Велико Търново

Когато му дойде времето PeaceАко,се съмняваш,че детето ти има зъб вземи една лъжичка и чукни,ако има ще се чуе!
Цитирай

София

Зъбчетата пробиват в много различни периоди при различните деца. Чувала съм за деца, родили се със зъбче  Very Happy Някои до годинка са без зъби. Не се притеснявай.
Цитирай

Някъде там на юг...

На нас първото зъбче ни изникна на 9 месеца, а на моята кръщелница първото зъбче й се появи около годинката. Всичко е строго индивидуално.
Цитирай

Ако е рекъл Господ скоро далеч от дома!

Първото зъбче се появи на 8 месеца, сега е почти на 11 месеца и има три зъбчета. Горе-долу на месец по зъбче  Smile
Цитирай

Габрово

Първото му зъбче изби на 6 м,но беше започнал с плюнченето доста преди това и му се появяваха подутини на различни места по венците..Ако имаш съмнения дали е зъбче пробвай да го чукнеш с лъжичка,ако се чуе значи има.
Цитирай

София

Първият зъб се появи 1 ден преди да навърши 8 месеца и сега вече има 6, явно му растат едновременно!
Цитирай

В.Търново

Дъщеря ми е все още беззъба Mr. Green,така че при всяко дете е индивидуална появата на зъбки Wink
Цитирай

Бургас

На моето момиченце и никнат 2 зъбчета от скоро. Ръцете и са постоянно в устата, с пръстче си чеше долната челюст, много  се слюнчи и от вчера забелязах 2 бели точици в устичката. Не знам още колко ще отнеме самото пробиване, но се надявам да е по-безболезнено... Praynig
Цитирай

gatorland

Ами изключения винаги има, така че не е изключено наистина да избива зъбче. При нас се започна от 3-я месец, но дефакто първият излезе на 8 мсеца.
Цитирай

София

На нас първите зъбчета ни се появиха в края на 5 месец, за мен беше истинска изненада Shocked, на моя позната първото зъбче на детенце избило на 1 година и 3 месеца така, че всички е строго индивидуално. Peace
Цитирай

София

Бебето на моя приятелка му излезе първото зъбче на 40 дни.. Shocked...Ние се чудехме защо плаче и мрънка денонощно това детенце.Моя синковец венците го дразнеха още от 2-ри месец,но зъбче се показа точно на 6 месечна възраст.
Цитирай

Варна

Когато му дойде времето PeaceАко,се съмняваш,че детето ти има зъб вземи една лъжичка и чукни,ако има ще се чуе!

Peace

Нашето първо зъбче излезе на 9.5 месеца ,а венците го дразнеха от началото на 5-тия месец Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора