Зарязаха ме и незнам защо

  • 9 135
  • 63
  •   1
Отговори
Случвало ли ви се е да ви зарежат без никакво обяснение, без обаждане по телефона, нито дума?Аз си мисля,че всички мъже така постъпват защото е по-лесно.Нямат куража да застанат пред жената която до скоро е била най-хубавата,най-желаната, НАЙ...! А най-гадното е когато след края на връзката започват да говорят гадости.Моят бивш беше обяснявал колко съм досадна,а като висеше пред нас непрекъснато не му бях досадна, как неставам в леглото,а в началото ставах и то ...Е ако някой има мнение нека се включи в темата.

# 1
  • Мнения: 1 731
Ами че случвало ми се е ,разбира се .То сигурно са рядкост хората ,на които не им се е случвало. newsm78Гадничко си е ама не е болка за умиране .Нещо си отива за да даде път на друго нещо и то по-хубаво.Така че не се отчайвай ,не е бил за теб отреден . Hug  bouquet

# 2
  • Мнения: 516
И ти ще пораснеш, моето момиче.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 13:31 от Доня Флор

# 3
  • София
  • Мнения: 461
Да, случвало ми се е, не веднъж. Гадничко е и после винаги си имаш едно на ум с всеки следващ. Да се надяваме, че няма да ми се случва повече Laughing

# 4
  • Мнения: 184
И ти ще порастнеш, моето момиче.

 Peace

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм зарязвала така ученически гаджета. Причина нямах. Просто ходим няколко седмици (добре, де - дни  Laughing), държим се за ръце, целувки и по някое време Василиндра... Ръц! Изчезва.
До ден днешен не знам защо го правех (а обикновено знам всичко Mr. Green).
И когато ме питаха: "Защо! Защо!" се чудех какво да отговоря. Най-глупавият ми отговор беше: "Защото имам много да уча."  Crazy
Пък аз бях калпазанка в гимназията и въобще не си давах зор.  Whistling

# 6
  • Мнения: 123
Тя май е достатъчно пораснала,все пак е на 30.За мен това са ученически работи.....Но на всеки му се е случвало разбира се

# 7
  • Мнения: 4 371
Просто не е бил за теб spoko
Не съжалявай, просто не ви е било писано.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176
Това с говоренето и преувеличаването какво  /не/правела, /не/можела, /не/давала/ даже в гимназията спират да го правят... Crazy  Ужасна излагация е.
След като пред теб не е изказал недоволство, погледни от другата страна на нещата- значи няма за какво да недоволства и просто си тръгва, понеже няма и какво да ти каже, не го мисли.
Или поне се усмихни сега, че си се отървала.  Hug

# 9
  • Мнения: 516
Поправям се : може никога да не пораснеш, но винаги ще има по- млади от теб.

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 13:30 от Доня Флор

# 10
  • Мнения: 6 167
Случвало ли ви се е да ви зарежат без никакво обяснение, без обаждане по телефона, нито дума?Аз си мисля,че всички мъже така постъпват защото е по-лесно.Нямат куража да застанат пред жената която до скоро е била най-хубавата,най-желаната, НАЙ...! .....

правилно мислиш.
мъжете са страхливи, не им се обяснява. не считат за нужно.
доставя им удоволствие ти да ги търсиш, повдигат си самочувствитео.
не чакай обаждане, защото който иска да е с теб, той ще е.
и не го мисли много - ако можеш.

# 11
До Доня Флор- Дано да порасна макар,че съм на 30г. и ми омръзна да се правя на глупачка. Пък и си мисля, че след края на една връзка особено ако не е имало скандали и ексцесии хората могат да поддържат нормални отношения,мен от това най ме боли.От това,че той прави всичко възможно да ме унижи!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 891
Тогава значи той не е пораснал.Гледай напред,не съжалявай за него..

# 13
  • Мнения: 516
Флавия, никой не може да те унижи, ако ти самата не му позволиш. Дано да разбереш правилно, това, което ти казвам.

# 14
  • Мнения: 3 153
Такива зарязваници са типични за гимназията, но не и за зрели хора.....Явно тоз младеж още не е излязъл от пубертета, което значи, че можеш само да се радваш, че си се отървала и не ти виси на шията няк'ъв хлапак, който да отглеждаш Peace

Общи условия

Активация на акаунт