Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

София

Хайде да се посмеем за сметка на режисьорите. Къде какви гафчета сте видяли, като например самолетът в "Троя":
Вие сте! Hug
Цитирай

И още много други тук
« Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 13:09 от Wraith »
Цитирай

Варна

Въобще не ми хрумва нещо в момента, но ще следя темата  Peace
Цитирай

София

Не съм толкова наблюдателна.  Blush Може би, ако гледам някой филм няколко пъти нещо би ми направило впечатление. Четох за "Гладиатор", че имал доста такива гафове, като горепосочения. 
Цитирай

Пловдив

В някой ретро филм (от типа на Троя) един от главните герои носеше часовник Crazy
Ако се сетя и други гафове, ще пиша, пък ако мога и със снимки, ще е най-добре.
Цитирай

старата столица:)

В началните кадри на "ШогунШ, когато корабът е още в морето се вижда сянката на хеликоптера, който снима отгоре Very Happy
Във "Властелина на прсътените",но не помня къде точно, в далечината се вижда магистрала и един червен автомобил минава Wink
Много бях запалена да търся разни грешк, не ми отваря постинга на Wolf да видя какъв линк е дала, но ще потърся и аз един сайт с много филмови грешки  Wink
Цитирай

София

В някой ретро филм (от типа на Троя) един от главните герои носеше часовник Crazy
Ако се сетя и други гафове, ще пиша, пък ако мога и със снимки, ще е най-добре.

Това ако не се лъжа беше нашенски гаф от филма "Хан Аспарух" или както точно там се казваше. Laughing
Цитирай

Ааа, това с часовника е от българския филм "Хан Аспарух".

В "Карибски пирати" пък на едно място на Джони Деп му се се вижда етикетчето "Адидас", ако не се лъжа, на кърпата на главата му.

А в "Лице назаем" Никалъс Кейдж стреля три пъти срещу самолета, а на стъклото се появяват 4 дупки.

П.П. Сега се сетих, че в "Сблъсък" в неделя Андрей изкоментира такива недоглеждания в този филм на Киран Коларов дето Део играе (не се сещам заглавието в момента). Та там действието се развивало уж в 1989г. а в кадър попадало едно Ауди А4, а имало и къща с алуминиева дограма.
Цитирай

в мъжки прегръдки

В Армагедон Брус Уилис в една сцена удряше с една бухалка по кораба и накрая я изхвърли  през борда. В следващата сцена пак носеше в ръка бухалката.
Цитирай

Аз мисля, че във филма "Хан Аспарух", се виждаше на един от артистите златен синджир с кръст. Може и часовник да е имало.
Цитирай

В.Търново

Цитат
П.П. Сега се сетих, че в "Сблъсък" в неделя Андрей изкоментира такива недоглеждания в този филм на Киран Коларов дето Део играе (не се сещам заглавието в момента). Та тамдействието се развивало уж в 1989г. а в кадър попадало едно Ауди А4, а имало и къща с алуминиева дограма.

ООоо, и не само това - молбилни телефони звънят и какво ли още не. Доста се посмях с тоя филм 35
Цитирай

В "Матрицата" също имаше страшно много гафове, но сега не се сещам конкретно. Embarassed А, май в една от сцените се виждаше ръка на член на снимачния екип.
Цитирай

А това за самолета в "Троя" видели ли сте го наистина във филма, защото не е никак трудно да вземеш кадър от филма и да поставиш едно самолетче на небето. Thinking
Цитирай

София

Ей че приятна темичка!
Аз се сещам за две неща:
"Хари Потър и философския камък" имаше доста грешки, но се сещам за тази, където Хари стои пред огледалото, в което се появяват родителите му - майка му е отдясно, баща му е отляво. А Хари поглежда наляво и казва "Мамо!", а надясно казва "Татко!". Това е грешка при разкадровката или при снимките. Много се смях тогава.
А втората грешка е от "Ядрото": На един площад излитат множество птици, които по сценарий са с нарушена ориентация в следствие на засилени магнитни вълни; резултатът е, че целият екран буквално се изпълва с хаотично летящи птици. Но не само птици има, а и една ... РИБА!!! Това го разбрах като гледах мейкинга и един от монтажистите  сподели, че си правели майтап, докато обработвали тази сцена, а накрая решили да оставят рибата. То при такава патаклама от птици кой ще ти види рибата. Още се каня да изгледам въпросната сцена кадър по кадър за да видя дали е верно  35 35 35 !
Цитирай

Mediterraneo

По някоя от Диемите върви едно предаване точно за такива гафове. Има много добри попадения.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора