Кой има право на помощи за отопление

  • 108 795
  • 110
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 616
eni4ka_niq, няма да попаднете по доход.
kekla, първо трябва да осъдиш бащата за издръжка.

# 106
  • Мнения: 12
Имам един въпрос Колко е тавана за 5 члено семейство? 3 деца 1 на 6год. 2 на 1.6 месеца мъжа ми взема 350лв аз детски 140
За близнаците взех 1200лв. И ми отказаха помощта мерси

Последна редакция: ср, 04 ное 2009, 13:13 от pami11

# 107
  • Мнения: 91
Здравейте.
Днес една позната ми каза че имало някакви помощи за отопление или електроенергия за самотни майки. Били 5месеца по 200лв, което ме навява на мисълта че ако е вярно то те са за отопление. Ако има някой запознат нека ми отговори дали е вярно или да даде малко инфо по въпроса.

# 108
  • Мнения: 1 062
5 месеца по 200 лева  Shocked Тоест, почти половин година плащат по едно майчинство, едва ли не? Няма такова нещо. Ти само се замисли и сама ще стигнеш до извода, че е абсолютно невъзможно.

# 109
  • София
  • Мнения: 189
Четох наредбата, но не ми стана много ясно  Embarassed
Искам да попитам дали баба ми, която е инвалид с над 70% трайна нетрудоспособност, но живее с майка ми (брутен доход 360 лв) има право на помощи за отопление?
Благодаряна предварително, на всеки, който би ми дал някаква информация!

# 110
  • Мнения: 0
Здравейте! Изчетох цялата тема и изобщо всичко , което намерих в интернет... и съвсем се обърках Sad Може ли някой от вас да ме ориентира в моя казус.... Нямам граждански брак, детето ми е на 3 год., припознато е от бащата, не живея с него, плащам наем 100 лв. За 6 месеца имам доход от 620 лв. по трудов договор /последните 2 месеца по 310 и предходните 4 съм била безработна без регистрация в бюрото по труда/... Според вас мога ли да кандидатствам за помощи за отопление?  newsm78 Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт