Какво трябва да купя,аз като кръстница на един бебок!

  • 1 399
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Дрешка и златно кръстче /последното е добре да се освети предварително или по време на приемане на кръщението/.

  PeaceНашите кръстници купиха дрешките и обувките и кръстче.Освети ги попа,който кръсти малките. Peace

# 16
  • Мнения: 493
опала как то ви чета и ми звани телефона и ме канят пак да ставам кръстница
Simple Smile
ех и аз сега почвам да мисля, че ще кръстим един младеж на 14 години и майка му

# 17
  • София
  • Мнения: 6 011
Кръстниците на моето дете му бяха купили-бельо,чорапи, пижамка,връхни дрехи /с единият комплект го преоблече в църквата/ , обувки, хавлиена кърпа, играчки и златна гривна. Освен това оставиха хавлиена кърпа и сапун в църквата. Аз също оставих кърпа и сапун в църквата по мое желание.

# 18
  • Мнения: 138
Кърпата и кръстчето са задължителната част ,за останалото -както се разберат...

# 19
  • София
  • Мнения: 308
Добре че случайно попаднах на тази тема. Другата седмица и ние ще кръщаваме детето на нашите кумци. И понеже ни е за пръв път изобщо не бях в час че трябва нещо да купуваме. Без малко да се изложим.  Embarassed
Сега говорих с тях - те вече са купили дрешките и настояват да купят и останалите неща. Поне ги навих кръстчето да е от нас. Да остане спомен на детето. Пък нищо не пречи ние пак да си му купим  някакъв подарък. Виж то на дрешка няма да се зарадва, но на някаква играчка със сигурност.

# 20
  • Мнения: 138
Добре че случайно попаднах на тази тема. Другата седмица и ние ще кръщаваме детето на нашите кумци. И понеже ни е за пръв път изобщо не бях в час че трябва нещо да купуваме. Без малко да се изложим.  Embarassed
Сега говорих с тях - те вече са купили дрешките и настояват да купят и останалите неща. Поне ги навих кръстчето да е от нас. Да остане спомен на детето. Пък нищо не пречи ние пак да си му купим  някакъв подарък. Виж то на дрешка няма да се зарадва, но на някаква играчка със сигурност.
Да, някаква играчка е добро допълнение към останалите неща Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт