помощ

  • 4 631
  • 105
  •   1
Отговори
Момичета помагайте.С мъжът ми сме семейство от 14 год,а съвсем на скоро разбрах,че той и една обща позната са били интимно преди два месеца.Той ми се кълне,че това не е било важно,а просто случайност,тя също.Продължават да се чуват,кълнейки се че между тях вече няма нищо.Мола ви за тълкуване и съвет.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Да си поговорите още веднъж обстойно с мъжа ти и ако решиш да му простиш, кажи му, че е при условие двамата вече да не се чуват или виждат.

# 2
  • Мнения: 1 883
Момичета помагайте.С мъжът ми сме семейство от 14 год,а съвсем на скоро разбрах,че той и една обща позната са били интимно преди два месеца.Той ми се кълне,че това не е било важно,а просто случайност,тя също.Продължават да се чуват,кълнейки се че между тях вече няма нищо.Мола ви за тълкуване и съвет.

Ти как разбра , че е истина?

# 3
казаха ми че са видели а и когато ги попитах не отрекоха

# 4
  • Мнения: 1 883
казаха ми че са видели а и когато ги попитах не отрекоха
Видели са ги в кафе , бар , в леглото......

# 5
  • София
  • Мнения: 1 762
Сядаш и му поставяш ребром въпроса.......... и никакви такива да се чуват или виждат отново, дори и съвсем невинно. Такива невинни след интимност няма  Naughty Прекратявате всякакви отношения с въпросната персона. Повярвай ми, минала съм от там. Но бях наивна и се хванах на думите, че са само приятели вече................. глупости, съвсем скоро се разведохме, защото се бил влюбил #2gunfire. Само споделям, не казвам че и при теб ще стане така, но бъди твърда Peace Разкарай я от живота ви и давайте напред. Стискам ти палци и успех  newsm10

# 6
  • Мнения: 26
Момичета помагайте.С мъжът ми сме семейство от 14 год,а съвсем на скоро разбрах,че той и една обща позната са били интимно преди два месеца.Той ми се кълне,че това не е било важно,а просто случайност,тя също.Продължават да се чуват,кълнейки се че между тях вече няма нищо.Мола ви за тълкуване и съвет.

Ако това е истина просто ще си събера багажа...За някакви си раzговори няма да имам време. С поведението си ще ме е наранил достатъчно, и теzи раzговори не биха ми върнали това, което съм иzпитвала към него .. Нито него, нито пък нея ще погледна повече. Понякога, zа да имаш нещо се лишаваш от друго. Той е имал секс с друга, и zатова ще се лиши от мен... Така е то..

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 16:35 от EGR

# 7
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме

# 8
  • София
  • Мнения: 8 280
Да си поговорите още веднъж обстойно с мъжа ти и ако решиш да му простиш, кажи му, че е при условие двамата вече да не се чуват или виждат.
ако държиш да си с него
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме

ами тогава си направете 3ка.. какво значи близки сме ами няма да сте близки вече или да й благодариш, че е "близка" с мъжа ти #Crazy

# 9
  • Мнения: 3 153
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме
Кво значи "близки сме"??? След подобна проява едва ли сте си близки чак дотам.......или всъщност да, близка е с мъжа ти! Ако аз разбера такова нещо за мъжа ми и приятелка-той я остане в семейното гнездо, я не, но "мърлата" определено нито ще е желана за приятелка, нито за позната, нито въобще ще се появи в живота ми отново.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ха сега де,
да няма връзка с другата тема дето питаш за свирката?
разрови назад ... имаше тема за изневерите ..... ще намериш и 2-те мнения, приеми това което ти оттърва ....
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=214282.0

# 11
  • Мнения: 197
 Cry Не знам дали бих простила такова нещо! В никакъв случай не бих могла да го забравя обаче и тогава как ще продължавам да живея и какви взаимоотношения ще продължавам да градя с този човек? След такова нещо си мисля, че бракът ми ще свърши.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 762
няма как да я разкарам по никъкъв начин от животът му и моя,близки сме
Кво значи "близки сме"??? След подобна проява едва ли сте си близки чак дотам.......или всъщност да, близка е с мъжа ти! Ако аз разбера такова нещо за мъжа ми и приятелка-той я остане в семейното гнездо, я не, но "мърлата" определено нито ще е желана за приятелка, нито за позната, нито въобще ще се появи в живота ми отново.
Peace

# 13
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея

# 14
  • Мнения: 26
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея

ех таzи zависимост бре.... къде я намирате толкова..... еми, тогава му прощавай и го пускай от време на време на нея, барем си останеш zависима  Whistling , щом това ти е толкова важно....

# 15
  • Мнения: 3 153
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея
Еми радвай й се със здраве тогава! На теб явно съвет не ти трябва, щом хем ти е роднина, хем никой не искаш да разбере, пък хем си и зависима от нея............Правиш панаир, всички да научат и тва е. Нека си се червят твоят хубостник и момата по роднински сбирки.

# 16
  • Мнения: 26
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея
Еми радвай й се със здраве тогава! На теб явно съвет не ти трябва, щом хем ти е роднина, хем никой не искаш да разбере, пък хем си и зависима от нея............Правиш панаир, всички да научат и тва е. Нека си се червят твоят хубостник и момата по роднински сбирки.


ооопс... грешка !

# 17
  • София
  • Мнения: 1 762
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея
Мила, на теб семейството ти ли е по- важно или отношенията с тая роднина ooooh! ега ти роднината  #2gunfire........... Как си представяш, че ще живееш от сега нататък? Във вечни съмнения? Ще дебнеш всеки поглед? Еми ега ти и живота тогава  Sick

# 18
  • Мнения: 2 161
тя е роднина и ако не искам всички да разберът нямам как да я разкарам,а и в много отношения съм зависима от нея
Много извратено.

# 19
  • Мнения: 945
Много ме раzмя... била ти блиzка и не си можела... Абе това да не е майка му?

Аz бих се спряла единствено ако това а дъщеря ми, но в тоzи теоретичен случай баща и би бил покойник... Във всички останали случаи той прекратява връzките си с нея. Останалото е подигравка...

# 20
  • Мнения: 533
Защо пускаш тема като си наясно с отговора. Дръж си ги и двамата и бъди зависима от собствената си глупост. Побеснявам като чета за живота и поведението на кухи лейки /с извинение/ Абе жено , ти нямаш ли собствено мнение? smile3537

# 21
  • Мнения: 43
Ти май не искаш роднините ти да разберат. А те дали са помислили за това.
Вярвай ми имала съм много близки в това положение и от случилото се май аз бях най- наранена.
Обаче иначе няма да можеш да прекратиш връзката им и ще бъдеш единствената наранена.
А по отношение на зависимостта- Няма нещо с което да не си струва да скъсаш в твойто положение.
Или се изправяш, или служиш за бърсалка smile3513

# 22
момичета обърнах се към вас за да обсъдим,но явно за някой от вас това е по трудно.Знаете ли колко е трудно понякога да загърбите себе си в името на нещо друго,да лесно е да се дават такъв род съвети и аз съм го правила,но когато казвам близка не означава ,че ме е страх а означава,че е човек който по някакъв начин ме е допълвал и затова търся помощ и съвет.Обърнах се към Вас ,защото съм отдавна в този форум/разбира се със друг ник/и съм се убедили в мъдростта на повечето ви.Ако имаше вариант да скъсам с нея ,него мислите ли че не бих го сторила?Моля ви за съвет как точно да изляза от тази ситуация за съвет как да вярвам и въобще да продължа.Много ли поисках?

# 23
  • Мнения: 296
момичета обърнах се към вас за да обсъдим,но явно за някой от вас това е по трудно.Знаете ли колко е трудно понякога да загърбите себе си в името на нещо друго,да лесно е да се дават такъв род съвети и аз съм го правила,но когато казвам близка не означава ,че ме е страх а означава,че е човек който по някакъв начин ме е допълвал и затова търся помощ и съвет.Обърнах се към Вас ,защото съм отдавна в този форум/разбира се със друг ник/и съм се убедили в мъдростта на повечето ви.Ако имаше вариант да скъсам с нея ,него мислите ли че не бих го сторила?Моля ви за съвет как точно да изляза от тази ситуация за съвет как да вярвам и въобще да продължа.Много ли поисках?
Ами искаш почти невъзможното. Излизането от тази ситуация може да стане, ако се разделиш с един от двамата, или да разделиш тях. Или пък се правиш на луда, вярвайки им, че е било "случайно" и живееш в съмнение, сърдита на света..... Всъщност не цял живат - до следващия път.... Кофти ситуация, но ми се струва, че драматизираш излишно - не мога без нея, не мога без него.....А без себе си можеш ли? Желая ти успех !

# 24
  • Мнения: 2 161
Има граница в приятелските отношения.Тя спи с мъжа ти,подържат връзка,а ти местиш бариерата напред и философстваш как тя те допълва.Ами в такъв случай ти заслужаваш да попаднеш в такава ситуация.Аз това ти го пиша с най-добро чувство.Свести се и виж нещата такива каквито са.

# 25
  • Мнения: 945
ОК, нека да пробваме да решим проблема систематично.

Проблем. Половинката ти е имал връzка или вzаимоотношения с друга жена(това не е проблема ти, както раzбирам). В момента обаче продължава да поддържа таzи контакт с нея, като той твърди, че нямат вечЕ връzка. Това е проблема zа теб

Решение 1. Примиряваш се със ситуацията
Решение 2. Прекъсвате отношенията с въпросната особа
Решение 3. Не прекъсвате отношенията с жената, но ти не се примиряваш и напускаш мъжа си.
Решение 4. Като 3, но не се раzвеждата, а ти само zагубваш вярата в него, а zаедно с това и самоуваженето си

Аz виждам това като решение на проблема. За мен само вариант 2 е приемлив, но zа теб не. Така че иzбирай от другите...

# 26
а ако наистина е инцидент,отдаден на алкохолът,романтиката и ако наистина е еденичен случай?

# 27
  • Мнения: 533
а ако наистина е инцидент,отдаден на алкохолът,романтиката и ако наистина е еденичен случай?

Няма  полуизневяра Naughty

# 28
  • Мнения: 9 865
а ако наистина е инцидент,отдаден на алкохолът,романтиката и ако наистина е еденичен случай?

Едва ли?
Оправдания ли им търсиш?!

# 29
  • Мнения: 296
а ако наистина е инцидент,отдаден на алкохолът,романтиката и ако наистина е еденичен случай?
А ако утре пак се напият привечер, на някой залез??? Стига, бе, момиче, чак ми става тъпо заради теб.....К'ва е тая  - сестра ли ти е? Няма да се измъкнеш читава от тази ситуация, ако не разкараш единия - всички ти го казват....

# 30
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ох,много тъпа ситуация.Но аз лично не бих повярвала,че се е случило случайно,че е било само веднъж и,че няма да се повтори Crossing ArmsНямат оправдание тези хора,а ти много хубаво обмисли нещата преди да си затвориш очите и да пренебрегнеш фактите,които сами говорят.Не си потъпквай достойнството Naughty, не се примирявай с унижението.Сигурно ще ти трябва известно време,но се надявам наистина да вземеш адекватни мерки. newsm10

# 31
  • Мнения: 6 694
Съгласна съм, че нещата не са само черни и бели. Случва се понякога ситуацията да по-сложна, но ако наистина искаш съвет - дай повече подробности. Какво точно ви свързва с нея, защо си зависима и т.н...... Иначе че получаваш такива отговори.

# 32
  • Мнения: 197
aneliaMAMA, кажи колко близка ти е тази жена? Да не става въпрос за сестра ти?

# 33
  • София
  • Мнения: 2 079
За мен дилема не съществува - на първата семейна сбирка, на която присъстват и двамата съобщавам за случилото се като факт на цялата рода и от там - нататък да се оправят както искат. Whistling

Ако това, което се е случило е за първи път на въпросния ми съпруг, ще простя, но ще имам едно наум за бъдещото ми доверие към него.   Naughty
А момата ще отбягвам по всякакъв начин и няма да разговарям с нея под никакъв предлог. Naughty Naughty
 Преди да постъпя както и да е ще си поговоря на висок стил (и глас Embarassed) и със съпруга си и с въпросната мома, независимо от това, че са ми казали, че няма да се повтори тяхната интимност и е било чиста случайност!

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 354
кофти ситуация  Confused
Изневяра категорично не бих простила!
КОято и да е роднината, която ти е причинила това- не заслужава да я наричаш "роднина" и "наша близка".

# 35
Дори и ако става въпрос само за орална любов на него и докосвания само за нея

# 36
  • Мнения: 6 694
Сексът е първо в главата и после на други места. Какво значение има свирка или опипване или .......
Изневяра е...........

# 37
  • Мнения: 296
Дори и ако става въпрос само за орална любов на него и докосвания само за нея
Това сериозно ли го вметваш ???????????? С тези въпроси, които задаваш, започвам да се чудя дали  просто не ти се подиграват твойте хора, ей така - да седят, да си правят кефа и да ти гледат сеира. Наистина ти съчувствам, ама дали има защо ....

# 38
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Дори и ако става въпрос само за орална любов на него и докосвания само за нея

Стига бе, момиче!
Каква орална любов, какви 5 лева?!
Явно на тоя човек са му мноооого слаби ангелите,
за да се впусне в такава авантюрка.
Още повече с близка на семейството.
Замисли се дали той заслужава да си с него!
Дали искаш всяка вечер да си лягаш
до този човек!? Мислиш ли, че това
ще остане единствената му забежка?

# 39
  • Мнения: 867
Да не е сестра ти?

# 40
  • Мнения: 72
Дори и ако става въпрос само за орална любов на него и докосвания само за нея

  #Crazy #Crazy #Crazy
Не мога да разбера , търсиш начин да ги оправдаеш ли какво !?!?
Аз щях да ги завра в миша дупка  Twisted Evil  Twisted Evil, особено въпросната роднина!!!

# 41
  • Мнения: 72
Виж, наистина 14 години брак не са малко и каквото и да си говорим на почти всеки му се сличва да му изневерят или да изневери. Но със роднина   Rolling Eyes , трудно бих простила  Twisted Evil

# 42
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Какво разбираш под "излизане от ситуацията"? Thinking

Да се правиш възможно най-майсторски, че нищо не се е случило? Като, че ли ти се срамуваш от случилото се повече, отколкото те.

А съпругът ти промени ли се в някаква степен за нещо? Поведение към теб, към хората, към нея?

# 43
да промени се стана по някъкси много е гузен и някък се разкаива,постояно ми повтаря че ме обича и че е направил грешка

# 44
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Дори и ако става въпрос само за орална любов на него и докосвания само за нея

Търсиш им оправдания, това е очевидно. А щом ги търсиш, ще ги намериш, разбира се.
Ако изобщо историята е истина.

# 45
разбира се ,че е истина.възможно ли е някой да се бъзика с такива неща?

# 46
  • Мнения: 884
От година шетам из форумите тук, и за първи път не мога  да измисля никакъв съвет. Всички възможни вече са ти дадени, а защо никой от тях не те устройва-не мога да те разбера...

# 47
  • Мнения: 885
казаха ми че са видели а и когато ги попитах не отрекоха
Не съм прочела всички мнения,но ми стана интересно,ако всичко е било само един път,как така други хора са успели да ги видят?А и да преценят ,че между тях има нещо повече?Ако повтарям нечий въпрос моля да ме извините.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 09:05 от mar4ela

# 48
  • Мнения: 107
тудно е да се даде съвет за такава ситуация... Thinking
но...мисля, че дори и при 14 годишен брак с този човек ти трябва да ги поставиш и двтама на мястото им. Т.е. според мен прекрати отношенията си с двамата!!
Би било много неловко ако останете заедно с мъжа с се наложи да се срешнете с нея или семейството и, как би се почувствала - като най-глупавата от цялата ситуация, нали?, защото си им простила изневярата!!!
Това е глупаво - да прощаваш или да си затваряш очите! вземи се в ръце - това нещо щом се е случило 1 път ще се случи и 2-ри (дали ти ще разбереш или не, но ще се случи - бъди реалист и деиствай смело)
Успех!

# 49
не са преценили те така ми казаха,а видели са ги защото са били на що годе обществено мястоуно не са видели всичко.

# 50
  • Мнения: 885
не са преценили те така ми казаха,а видели са ги защото са били на що годе обществено мястоуно не са видели всичко.

 #CrazyТе не са си направили труда даже и да се скрият.Това означава ли ,че на тях им пука за твоето мнение?Или за това ,че те нараняват?А тя как те допълва-ти готвиш,чистиш и слугуваш на мъжа ти,а за нея е частта със секса?

# 51
напротв направили са си труда да се скрият,но неумело и точно това според мен е доказателството,че наистина се е случило случаино.И преди да скочите -не търся оправдание,а друга гледна точка.

# 52
  • Мнения: 2 723
ТАКИВА НЕЩА СЛУЧАЙНО НЕ СТАВАТ.
И като е случайно, защо са се крили, човек случайно не се крие...
Ти да не си дрогирана????
Нито е случайно, а вероятно не е и веднъж.
Нито на мъжа ти му дреме за теб, нито на роднината, ако им пукаше нямаше да се стигне до темата ти тук...
А съм сигурна, защото на мен ми се случи същото. Гнусна история

# 53
Госпожо, всеки си има ценностна система. За теб кое е по-важно, се разбра. Ама да ти кажа, щом тези двамата са си признали пред теб, какво пречи и други хора да знят вече?? Но нищо, ти си пази ценната тайна с цената на всичко Mr. Green

# 54
  • Мнения: 26
напротв направили са си труда да се скрият,но неумело и точно това според мен е доказателството,че наистина се е случило случаино.И преди да скочите -не търся оправдание,а друга гледна точка.

как можеш да си мислиш , че случката е случайна..... И аz така ще си легна с някой случайно  Laughing..... Защо искаш помощ след като ти самата намираш подобно нещо са простимо.... Прости му и той ще продължада да бърше пода с теб, след като поzволяваш и ти харесва... В кой свят живвеете бе Хорааа...  #Crazy
Ей, такива не Ви раzбирам честно... Какво е това унижение, което търпите....

# 55
  • Мнения: 884
И аз мисля, че нито е случайно, нито е веднъж-просто "за веднъж" си разбрала...

# 56
момичета уважавам и ценя на всеки мнението ,но понякога трябва да сме хора и настина да потърсим друга гледна точка на нещата.Безгрешни хора няма,или има според вас?хората са го казали нека пръв хвърли камък този който не е сгрешил.Пуснах темата тук ,защото съм наранена и донякъде отчаяна.Давам такива отговори с цел да провокирам мислене,не търся прошка,не търся  самобичуване нито пък съжаление опитвам се да отворя очи и да се погледна в огледалото отново.Да знам,че е било случайно това което знам,защото тяхното поведение на следващият ден беше показателно за много от нещата и защото човек когато иска да излъже винаги може да го стори,факт е че те не са опитаха да го сторят.

# 57
  • Мнения: 55
Мила aneliaMAMA, нищо не каза за това как ти се чувстваш в тази ситуация - предадена, излъгана... ще можеш ли да им простиш... От това зависи и изхода от ситуацията. Ако не можеш да живееш с тази мисъл по - добре скъсай отношенията си и с двамата иначе ще се погубиш от ревност и съмнения всеки път когато той не е с теб, а пък ако можеш да простиш и да загърбиш случилото се го направи наистина. Всички сме хора и грешим, те също, не че ги оправдавам, наистина може да е единствен случай, а може и да не е, факт е че си предадена от двама близки, сигурно ти е тежко, предстои ти труден избор, не се слага лесно край на 14 - годишна връзка, не се живее лесно и с мисълта, че си бил предаден. Изборът е твой, успех.  Hug

# 58
благодаря ти Зори -точно това е как се ,но и знам,че вината не е само тяхна.съсипана-да защото това е дълъг брак с детенце,с отговорности.Приятелка беше и в буквалният смисъл преди време ми спаси животът.Болка,страх,унижение но и някак  мога да .

# 59
  • Мнения: 55
Е, явно си намерила решението за себе си и държиш на брака си  Peace
Иска се голяма сила да простиш изневяра, дано я намериш в себе си   Hug не се чувствай "глупачка", повярвай ми не си.
В тези ситуации "егото" и "гордостта" не винаги са добри съветници. Само чувството "любов" трябва да те води. Успех   bouquet

# 60
държа на бракът си държа на ценостите си държа на себе си-дали ще простя не знам и точно това ме плаши...

# 61
  • Мнения: 26
.....но понякога трябва да сме хора и настина да потърсим друга гледна точка на нещата.

Да, точно защото сме хора, а не животни с животински инстинкт, търсим таzи другата гледна точка. Само че според мен, на това положение , на което си ти, не може да има друга гледна точка, освен ако бракът ви от години е разчупен.


Безгрешни хора няма,или има според вас?хората са го казали нека пръв хвърли камък този който не е сгрешил.Пуснах темата тук ,защото съм наранена и донякъде отчаяна.

Да, безгрешни хора няма, в това спор няма...Но такива грешки, са непростими. Всеки има глава на раменете си и един човек с 12 или 14 год. брак би трябвало да е достатъчно разумен , за да не си позволява такива грешки. Явно тия твойте двамцата или нямат глави или просто се обичат вече  Crazy.. Ей тази Персона ти е рода  #Crazy....
И какво означава "донякъде отчаяна" ? Момиче, ти при тази ситуация би трябвало да си срината и затова все си мисля, че просто брака не ви е бил много благополучен....


Давам такива отговори с цел да провокирам мислене,не търся прошка,не търся  самобичуване нито пък съжаление опитвам се да отворя очи и да се погледна в огледалото отново.Да знам,че е било случайно това което знам,защото тяхното поведение на следващият ден беше показателно за много от нещата и защото човек когато иска да излъже винаги може да го стори,факт е че те не са опитаха да го сторят.

Не си ли си отворила очите вече... Аз при такава ситуация, щях ей така да си ги отворя  #Crazy и надали някога бих мога да си ги затворя повече....
Какво има да се оглеждаш? Случилото се е факт...

Според мен ти самата не си наясно с нещата... И ти неzнаеш какво искаш... Само че ако ти самата не погледнеш реалността, няма кой да ти помогне..



# 62
не ,но ако при такава ситуация хората който са те наранили какво се очаква от тях,да са скрити да са различни и да са някък по далечни,а при мен е обратното -постояно се мъчат да са до мен да говорят с мен .Аз съм човек който е минал през няколко кръга на адът и сама разбирам в какво положение съм и колко тежко  е състоянието ми .Уплашена съм много,нищо че явно не ми личи.Разкаяянието им е поччти постояно и почти граничи със собственото им самобичуване.

# 63
  • Мнения: 945
не ,но ако при такава ситуация хората който са те наранили какво се очаква от тях,да са скрити да са различни и да са някък по далечни,а при мен е обратното -постояно се мъчат да са до мен да говорят с мен .Аз съм човек който е минал през няколко кръга на адът и сама разбирам в какво положение съм и колко тежко  е състоянието ми .Уплашена съм много,нищо че явно не ми личи.Разкаяянието им е поччти постояно и почти граничи със собственото им самобичуване.

Абе ти тука zа меzе май ни вzимаш... чак пък толкова наивни хора няма
С кой бич точно се бичувт?

# 64
  • Мнения: 884
не ,но ако при такава ситуация хората който са те наранили какво се очаква от тях,да са скрити да са различни и да са някък по далечни,а при мен е обратното -постояно се мъчат да са до мен да говорят с мен .Аз съм човек който е минал през няколко кръга на адът и сама разбирам в какво положение съм и колко тежко  е състоянието ми .Уплашена съм много,нищо че явно не ми личи.Разкаяянието им е поччти постояно и почти граничи със собственото им самобичуване.
А това им държание не ти ли говори по-скоро за гузна съвест, ами ако и те като теб се притесняват от това, да не разберат околните?

# 65
аз не се притеснявам от околните а от дете то си,а бичуват се като се оставят да ги водя в детайли те и то до най грозните,по всяко време и на всяко място.

# 66
  • Мнения: 884
И все пак още не мога да разбера-наблюдателността ти приближава границите на самодоволството. Хубаво е в тази ситуация най-сетне да ти писне на теб от тях, щото ще стане лошо, ако на тях им писне "да ги водиш " в детайлите...

# 67
  • Мнения: 26
аз не се притеснявам от околните а от дете то си.....

Е, нали досега навсякъде споделяш, че се притесняваш от околните и затова и си мълчиш  Simple Smile
..или аз нещо не съм в час  newsm78

# 68
виж за това си абсолютно права,но явно болката ме прави да съм жива.

# 69
вие приехте околните за други хора,а и аз не бях достатъчно ясна притеснява ме детето ми ,а и нейното.

# 70
  • Мнения: 26
вие приехте околните за други хора,а и аз не бях достатъчно ясна притеснява ме детето ми ,а и нейното.

ei echt, ich spinne schon  Laughing...

Ти определено не си наясно със себе си  Blush

# 71
  • Варна
  • Мнения: 25 238
разбира се ,че е истина.възможно ли е някой да се бъзика с такива неща?
Да, случвало се е неведнъж, съжалявам ако си се засегнала. Просто реакциите ти са... странни. Не мога да приема, че е възможно да търсиш оправдания, ама какво точно било, ама изневяра ли е ако е еднократно, ама тя ми е близка.... Какво очакваш да ти отговорят хората? Ситуацията е абсолютно неприемлива. Аз не бих могла да махна с ръка и да си трая.

# 72
ако бях наясно със себе си........

# 73
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Има една арабска поговорка: Ако нещо се е случило само веднъж, може и да не се повтори, но ако се е случило 2 пъти няма начин да не се случи пак.
Ако те успокоява ....

# 74
  • Мнения: 1 492
Ако не е прекалено лично, искам да знам с какво си зависима от въпросната девойка? Разбрах, че се чувстваш задължена и благодарна, че ти е спасила живота по някакъв начин, но е прекалено висока цената и, не мислиш ли?
Прости на съпруга си, ако можеш, но на нея-недей. Поне аз няма да мога.

# 75
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Ако не е прекалено лично, искам да знам с какво си зависима от въпросната девойка? Разбрах, че се чувстваш задължена и благодарна, че ти е спасила живота по някакъв начин, но е прекалено висока цената и, не мислиш ли?
Прости на съпруга си, ако можеш, но на нея-недей. Поне аз няма да мога.

Точно! Това, че ти е помогнала в някакъв момент дава ли и права върху мъжа ти????  Благодаря за такива "спасители" Sick

# 76
благодарение на нея станах майка

# 77
  • Мнения: 1 492
благодарение на нея станах майка
Чудесно, но явно е решила да те направи самотна майка. Съжалявам, но това не би ме спряло да и оскубя косата Crossing Arms

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Хм, разбирам те. Дори на мен ми е странно, но те разбирам. Според мен вече знаеш какво да правиш. Аз мисля, че може да е било само "за веднъж" и те да не го повторят никога. Но това променя много неща при теб. Веднъж или не ти няма да го забравиш. Ще гледаш с други очи и него и нея, и това е неминуемо.
Според мен недей "да решаваш" нищо. Това не става с решения. Дай си малко време. Не бързай с преценките. А когато му дойде времето изхода ще се появи от самосебе си.
Успех и сили ти желая! Hug

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Видях ,че си написала че според теб случилото се е "случайно".
Случайно или НЕ ,се е случило и затова има 2-ма.
Ти им търсиш оправдания и това няма да притъпи болката.Или даваш шанс на брака ви като ясно им даваш да разберат и на  двамата,че от тук нататък прекъсват всякакви взаимоотношения или незнам как би могла да преглътнеш всичко.Единият ще се чувства гузен,другата ще знае ,че е бил в устата и,сорри за грубия израз ,а ти че точно те двамата са се изкефили дори и да е било само веднъж.Абе как се забравя подобно нещо изобщо  newsm78.

# 80
  • Bapнa
  • Мнения: 762
 #Cussing out как така си зависима ?

# 81
  • Мнения: 107
Разбирам, че си доста объркана, но приеми фактите. Била си предадена от най-близките. Cry
Това е достатъчно, за да ти покаже, че повече не можеш да им вярваш. Излез от ситуацията с достойнство. Не позволявай да ти се подиграват зад гърба. Бягай надалеч. Ако се опиташ да простиш, ще живееш в постоянно недоверие и подозрение. А това е наистина ужасно. Naughty
Бъди смела и направи правилното решение! Hug

# 82
  • Мнения: 884
Да погледнем през очите на твоите хора- ако ти изкръшкаш, дори само веднъж, можеш ли някога да изтриеш от съзнанието си кефа, които с изпитала с чуждия. Съжалявам, звучи малко грубо..

# 83
  • Мнения: 2 723
Абе жена, предали са те най-близките ти хора...
Оная дето ти е спасила живота и мъжа с който споделяш живота си...
Ти спяла ли си?
По-голяма подигравка не мога да си представя... това не са ли хората, на които би трябвало да вярваш най-много? Хората, които да са до теб и да ги е грижа за теб....

# 84
  • Мнения: 4 733
...че той и една обща позната са били интимно преди два месеца.
Какво ще рече " обща позната "? Приятелка на семейството, твоя, негова, роднина? И това преди два месеца еднократно ли е било?
 Нямам време да чета цялата тема, моля някой да ми конспектира  Embarassed

# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Какви са тези силни думи бе момичета!?!? "Предали са я", "подиграват и се" и т.н. Направо ме разбивате!!! Последното нещо, за което са се сетили докато са си правили кефа е как да и навредят на нея. Напили са се, били са си подръка, изобщо не са мислили! Сега съжаляват, ми нормално! Проблема е как ТЯ ще живее от сега нататък с мисълта за това, което те са направили. Дали ще успее да го превъзмогне и да им прости, и ще продължи напред или това ще съсипе брака и. Това обаче, може да се види след време, сега и е прекалено "прясно" и не е улегнало в ума и. Като позаглъхнат емоциите ще и "светне" как да постъпи.

# 86
  • Мнения: 107
Какви са тези силни думи бе момичета!?!? "Предали са я", "подиграват и се" и т.н. Направо ме разбивате!!! Последното нещо, за което са се сетили докато са си правили кефа е как да и навредят на нея. Напили са се, били са си подръка, изобщо не са мислили! Сега съжаляват, ми нормално! Проблема е как ТЯ ще живее от сега нататък с мисълта за това, което те са направили. Дали ще успее да го превъзмогне и да им прости, и ще продължи напред или това ще съсипе брака и. Това обаче, може да се види след време, сега и е прекалено "прясно" и не е улегнало в ума и. Като позаглъхнат емоциите ще и "светне" как да постъпи.

Ако това ти се случи, няма ли да се чувстваш предадена? А това, че мъжът й изневерява с жена, която тя чувства близка не е ли вид подигравка с нея? По-лошо от това не знам как може да постъпи  #Crazy ???
Учудвам се, че има дами, които биха могли да продължат да живеят с такъв мъж Shocked

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Какви са тези силни думи бе момичета!?!? "Предали са я", "подиграват и се" и т.н. Направо ме разбивате!!! Последното нещо, за което са се сетили докато са си правили кефа е как да и навредят на нея. Напили са се, били са си подръка, изобщо не са мислили! Сега съжаляват, ми нормално! Проблема е как ТЯ ще живее от сега нататък с мисълта за това, което те са направили. Дали ще успее да го превъзмогне и да им прости, и ще продължи напред или това ще съсипе брака и. Това обаче, може да се види след време, сега и е прекалено "прясно" и не е улегнало в ума и. Като позаглъхнат емоциите ще и "светне" как да постъпи.

Ако това ти се случи, няма ли да се чувстваш предадена? А това, че мъжът й изневерява с жена, която тя чувства близка не е ли вид подигравка с нея? По-лошо от това не знам как може да постъпи  #Crazy ???
Учудвам се, че има дами, които биха могли да продължат да живеят с такъв мъж Shocked
Много си бекомпромисна! Simple Smile Станало е инцидентно, защо да не се опита да прости?! А дали ще може е вече друг въпрос.

# 88
  • Мнения: 4 733
 В крайна сметка коя е мръсницата? Факта, че е близка на сем-вото и си го слага с мъжа ти( по мое мнение не е било еднократно, нито ще остане такова чукането ), е достатъчен за да я зачеркнеш от списъка на живите си "приятели".

# 89
  • Мнения: 107
Какви са тези силни думи бе момичета!?!? "Предали са я", "подиграват и се" и т.н. Направо ме разбивате!!! Последното нещо, за което са се сетили докато са си правили кефа е как да и навредят на нея. Напили са се, били са си подръка, изобщо не са мислили! Сега съжаляват, ми нормално! Проблема е как ТЯ ще живее от сега нататък с мисълта за това, което те са направили. Дали ще успее да го превъзмогне и да им прости, и ще продължи напред или това ще съсипе брака и. Това обаче, може да се види след време, сега и е прекалено "прясно" и не е улегнало в ума и. Като позаглъхнат емоциите ще и "светне" как да постъпи.

Ако това ти се случи, няма ли да се чувстваш предадена? А това, че мъжът й изневерява с жена, която тя чувства близка не е ли вид подигравка с нея? По-лошо от това не знам как може да постъпи  #Crazy ???
Учудвам се, че има дами, които биха могли да продължат да живеят с такъв мъж Shocked
Много си бекомпромисна! Simple Smile Станало е инцидентно, защо да не се опита да прости?! А дали ще може е вече друг въпрос.

Защото опитът показва, че щом се е случило веднъж, може да се случи отново (ако вече не е станало). И защото го е направил с нейна близка. Ако бях на нейно място, щях да ги  #2gunfire и двамата.

# 90
  • Мнения: 2 723
В крайна сметка коя е мръсницата?

Някаква спасителка, роднина и допълваща я приятелка, която авторката не може да зачеркне от живота си по никакъв начин...  ooooh!

# 91
  • Мнения: 4 733
която авторката не може да зачеркне от живота си по никакъв начин...  ooooh!
Трябва да и се наложи, иначе може да започне да си събира багажа от семейното жилище и да и го преотстъпи, задено със съпруга и още днес.

# 92
СЪЖАЛЯВАМ ,НО НЯКЪК СЕ ОТВОРИ НОВА ТЕМА ,АКО ВИ ИНТЕРЕНСУВА ПРОЧЕТЕТЕ Я"ПОМОЩ"

# 93
Аз не разбирам нищо-това е пълен абсурд!!!Мъжът ти е изчукал най-близката ти приятелка и ти се чудиш как да постъпиш???? Crazy Задай си един въпрос - Не те ли е гнус от него?Можеш ли да легнеш в едно легло с него?  Shocked Не знам как може да допускаш тези хора близо до себе си,прекалено болезнено би било за мен.

# 94
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Абе,жена ти нормална ли си?Или може би мазохистка? Thinking
И сега,какво,като си и благодарна на въпросната персона,дай ,да и предлагаме съпружеското тяло,когато има нужда.
Честно,колкото и да се опитвам не те разбирам.......Четох,четох и  от написаното,единственото което разбрах,е че ти се опитваш да оправдаваш и приятелката си(ако питаш мен,това не е приятелка а предателка) и мъжът си........
Сори,че съм крайна,но хич не ми се нравят подобни неща.
П.П.
И хайде стига с това,пили са и от алкохола се е получило,ми като не могат да се контролират,няма да пият,по лесно от това няма.

# 95
  • София
  • Мнения: 161
наистина прави са хората като казват че каквото си направиш сам, никой друг не може да ти го направи! сори че ще съм груба ама ти наистина НЕ СИ НАРЕД! случайно било, веднъж било - дрънци и таратанци! ама като искаш да си поредната овчица дето вярва сляпо и се самозалъгва давай - лягай си всяка вечер до него и се опитвай да не си представяш как приятелката ти му го л...! а нея може да я попиташ някой трик за задоволяване! наистина не мога да повярвам че има толкова....... и аз незнам глупави май е прекалено лека дума....... хора на този свят! вземи се в ръце бе жена! ИМАЙ ПОНЕ КАПКА САМОУВАЖЕНИЕ И ДОСТОЙНСТВО!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire

# 96
  • Мнения: 197
aneliaMAMA, защо нямаш куража да вземеш някакво адекватно ЗА ТЕБ решение? Трябва да разбереш, че нещата никога вече няма да бъдат както преди! От какво ще предпазиш детето си и на какво ще го научиш, ако търпиш безропотно всичко което ти се поднесе?! Вземи някакво решение и действай и го отстоявай, за да можеш да продължиш напред!  Peace
п.п. Не се страхувай от новото и непознатото. Вярвай във себе си!

# 97
  • Мнения: 107
aneliaMAMA, защо търсиш мнението на момичетата като не се вслушваш в него??? повечето от момичетата ти казаха, че не биха простили такова нещо на съпруга си.....но ти явно си на др. мнение!!!щом искаш да си останеш с този мъж - остани си, защо седиш и пишеш???иди и поговори с мъжа си, оправи си живота, а не стой да си губиш времето в търсене на съвети, в които дори и не се вслушваш, а само опровергаваш!!!

# 98
  • Мнения: 22
Човешко е да се греши, божествено е да се прощава!

Няма нужда от повече коментар! Решението е в тази християнска мъдрост. Важи и за потърпевшата и за прегрешилите.

# 99
  • София
  • Мнения: 9 110
Няма жена на тоя свят, която да може да ми остане близка, ако спи с мъжа ми, пък ако ще да е и собствената ми майка  no.
Не знам това как се прощава (на мъжа) или забравя. Мен би ме сринало за дълго и огорчило почти завинаги  cry Гадно е, че хората трябва да минават през подобни неща. Не мисля, че форумът ще ти помогне. Дай си време и слушай вътрешния си глас. Успех  spoko

# 100
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Има няколко разумни мнения в темата, които заслужават внимание. Виждам, че можеш и сама да си ги отсееш. На обидите просто не обръщай внимание Peace Тук има много момичета с малък семеен стаж, още нищо не са видели от брака- не им се връзвай.
Отговорът е в теб- открий го. И успех  bouquet

# 101
  • Мнения: 533
Човешко е да се греши, божествено е да се прощава!

Няма нужда от повече коментар! Решението е в тази християнска мъдрост. Важи и за потърпевшата и за прегрешилите.

Абе , ти шегуваш ли се #CrazyДа вземе да им прости и да си живейкат тримцата lalalalaМоже и въпросната"приятелка" да им помогне и да си направят още едно детенце fertilizationЕгати веселбата newsm65

# 102
  • Мнения: 2 556
Специално на мен най-близките ми хора са сестра ми и мъжа ми. Няма голяма опасност да се натиснат, защото не си падат особено един  по друг, затова точно тях не мога да си представя в тази ситуация. Но да речем, че става дума за мъжа ми и наша близка позната. Идея си нямам как ще реагирам точно. Със сигурност ако е жена, на която дължа нещо (независимо какво) ще се въздържа да скоча да й издера очите. Но дори и да й простя, предполагам ще искам мъжа ми да прекъсне всякакви контакти с нея. А с него как ще се оправям - идея си нямам. Няма да е хич приятно обаче, сигурна съм.

# 103
  • Мнения: 197
Човешко е да се греши, божествено е да се прощава!

Няма нужда от повече коментар! Решението е в тази християнска мъдрост. Важи и за потърпевшата и за прегрешилите.

doreto, това не е християнска мъдрост. Не отричам прошката. В православието има специален ден, на който се иска и се дава прошка. Но съвсем не е точно да се каже, че този израз е християнска мъдрост.

# 104
  • Мнения: 107
Християнството казва: "Не прелюбодействай"!
Щом подкарахме християнските добродетели, закони и норми...... Praynig

# 105
  • Мнения: 197
 Peace Правилно!!!

Общи условия

Активация на акаунт