Купували ли сте си от Kaufland вакуумиращи се пликове?

  • 1 553
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 644
Купих си лятото от Кауфланд-Шумен пликове, чийто въздух се изсмуква с прахосмукачка!
Бяха два размера и си купих по-големия! И наистина когато сложих вътре юрган и 2 възглавници се вакуумираха толкова добре, но на другия ден вътре се беше напълнило с въздух!

И мисълта ми някой който си е купувал какви са му впечатленията, защото не мога да разбера аз ли нещо не правя както трябва или пликовете са дефектни!?

http://www.topshop.bg/index.asp?tn=productview&c=1085&pid=8478

# 1
  • Мнения: 1 172
Купувала съм, но не от Кауфланд а от ХИТ. Предполагам, че са еднакви.

С някои имаше проблем - не ги бях затворила добре. (Отстрани трябва да има нещо като "цип", което плътно да затвори и 2та канта). Ако не стане с ципа, опитай с ръка. Така вероятно ще откриеш точно къде е проблема.

Имам отдавна такива торби, не съм имала проблеми с тях освен този, че не проверявах дали добре съм ги затворила.

# 2
  • Мнения: 1 014
И аз имам такива пликове, но от Метро. Трябва наистина плътно да затвориш открай-докрай плика. Провери дали няма някакво нараняване на това, което някои наричат "цип". При мен зимните дрехи стояха затворени в такива пликове цяло лято и вчера ги отворих. Якетата са доста поизмачкани и ми се струва, че ще трябва да ги изпера отново, за да си върнат предишния вид, т.е. да станат пак пухкави.

# 3
  • Мнения: 4 053
аз съм купувала от Каулфланд,няколко даже,
и всичките се спукаха,
едни малки дупчици и за около 2 дни се пълнеха с въздух,
много ме е яд, защото много им се радвах  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 21
Една приятелка си купи от Фантастико и за сега е доволна. Мисля и аз от там да купя.

# 5
  • Мнения: 644
Купувала съм, но не от Кауфланд а от ХИТ. Предполагам, че са еднакви.

С някои имаше проблем - не ги бях затворила добре. (Отстрани трябва да има нещо като "цип", което плътно да затвори и 2та канта). Ако не стане с ципа, опитай с ръка. Така вероятно ще откриеш точно къде е проблема.

Имам отдавна такива торби, не съм имала проблеми с тях освен този, че не проверявах дали добре съм ги затворила.

Какво е ХИТ? Имат ли web-страница? Може ли линк? Явно в Бургас няма такова за да не го знам!? Rolling Eyes

И аз имам такива пликове, но от Метро. Трябва наистина плътно да затвориш открай-докрай плика. Провери дали няма някакво нараняване на това, което някои наричат "цип". При мен зимните дрехи стояха затворени в такива пликове цяло лято и вчера ги отворих. Якетата са доста поизмачкани и ми се струва, че ще трябва да ги изпера отново, за да си върнат предишния вид, т.е. да станат пак пухкави.

А кога пък са продавали в Метро, че съм изтървала? Поне Метро имаме в Бургас! На каква цена са били?

аз съм купувала от Каулфланд,няколко даже,
и всичките се спукаха,
едни малки дупчици и за около 2 дни се пълнеха с въздух,
много ме е яд, защото много им се радвах  Rolling Eyes

Сигурно и моя ще има същия проблем, защото това което наричате цип с пръсти съм го запечатала и е както трябва!

Една приятелка си купи от Фантастико и за сега е доволна. Мисля и аз от там да купя.

А каква е цената му във Фантастико? Дали имат и те web-страница?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 535
Колко парички струват в Кауфланд пликовете?

# 7
  • Мнения: 644
Големия плик мисля 4е беше 5 лв, но може и да те лъжа. Не си спомням точно!

# 8
  • Мнения: 4 053
Големия плик мисля 4е беше 5 лв, но може и да те лъжа. Не си спомням точно!

да, 5 лева е големият плик,
а, ХИТ е верига магазини,като Била, Каулфланд и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт