Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 Здравейте!Скоро(доста късно,на водка и половина  Mr. Green ) пописах в 1 тема- 10 неща,които ме дразнят в него.
 Стана ми мнооого,ама много весело и съпругът ми любопитно надникна.Яростно се възмути на отговора ми и каза,че има право на опровержение(или поне на оправдание   Whistling ).Е... донякъде беше забавно написаното...ама много,дори изключително несправедливо  Sunglasses
 Ако решите,че е уместно,да им дадем думата!На тези дее...ммм...май съпрузи бяха  smile3533
 П.П.прилагам по-долу отговора му,както и линк към предната тема

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 18:32 от electra___

# 1
С 2ро извинение,че пак се включвам,ама темата стана хит вкъщи...
ето 10 неща,които дразнят съпруга ми...(по-горе описаният).
1.Абсолютно винаги закъсняваме за срещи(по моя вина),което му късало нервите
2.Обвинявам го,че не ми прави комплименти,което не било точно така,ами...нямало как,'щото аз вече съм го изкарала извън нерви-виж т.1
3.Винаги съм намирала какво да кажа,за да изляза невинна от ситуация
4.Дразни го количеството обувки,които притежавам-в коридора,в гардероба,в другия гардероб,под спалнята и на терасата (Вярно е-имам адски много обувки и са навсякъде  )
5.Дразни го това,че аз се дразня винаги,когато излиза сам(независимо поради каква причина,даже и когато отива на работа)-това не е вярно,когато отива на работа съм щастлива   Не е за споменаване моментът,когато ще ходи за риба!!!
6.Изнервя се,че не понасям музиката която слуша(иии...т'ва верно го бях забравила) и затова задължително трябва да е намалена,да не споменаваме риболовните и спортните канали-те се гледали рядко,даже-хич
7.Винаги съм го викала да помага за простирането- това си е вярно,ама не е винаги...
8.Дразни се,че винаги той ходи до магазина-това е абсурдна лъжа!!!,да плаща сметките,да изхвърля боклука,да вземе детето от тъщата и т.н. (че как да изхвърлям боклук с обувки за 600лв?!И какво лошо има да контактува с тъща си?)
9........майката на обувките ми за 600лв?!  ииии...казах ви,че е ужасен!!!
10.Несправедливо било само той да ме гушка!И той бил човек(кой казва?),и той обичал да го гушкат!
    Е...това е...а сме семейство от по-малко от 2години!!!

# 2
 Уфф...забравих линка...  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=226678.0;all   
 И забелязвам,че упорито сама си пиша в темата  ooooh!
Простете...над аватара пише "новак".И с право  smile3505

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 17:01 от electra___

# 3
  • italia
Не бе Електра,не е заради новака ,аз лично се разсеех от тези обувки за 600 Евро(ти изобщо стъпваш ли по земята с тях),та не разбрах питанката и идеята на поста

# 4
  • на най-обичания мъж в сърцето . . .
Темата е готина ще я следя с интерес, както следя и другата!
към авторката - миличка всички разбрахме колко скъпи обувки имаш, няма нужда да го описваш във всички теми! Това не с лоши чувства!

# 5
Ама бутилка водка и половина ли си изпила?

# 6
  • София
За 10 неща не знам ще попитам по-късно половинката. Но най-много се дразни, че много говоря  blahblah

# 7
Най-много се дразни,че много скандали правя за нищото;
че се подценявам;
че съм по-разхвърляна(той иска например чиниите да се измият веднага след като се нахраним и тича да ги мие,а пък на мен ми е тежко на стомаха и ги държа поне половин час след това, докато ги измия) от него;
в момента се дразни,че не правим секс Mr. Green;
.......
за друго не се сещам да се дразни,или не публично пред мен. Rolling Eyes

# 8
 Flutter

# 9
Не бе Електра,не е заради новака ,аз лично се разсеех от тези обувки за 600 Евро(ти изобщо стъпваш ли по земята с тях),та не разбрах питанката и идеята на поста
Хм...интересно...  newsm12 обувките не струват 600 Е,а 600лв.Да,стъпвам,защото съм свикнала да имам скъпи обувчици- не ми се свидят някак си   tiptoe

# 10
 #Crazy

# 11
...
към авторката - миличка всички разбрахме колко скъпи обувки имаш, няма нужда да го описваш във всички теми! Това не с лоши чувства!
Нямам спомен да съм споменавала...  newsm12 ама...знам ли,мания ми е някак си,та може да съм се поувлякла.Обещавам да се опитам да се контролирам.Все пак не искам да изнервям никого  newsm03

chanel,не,мацка,150мл . От толкова скъпи обувки не ми остават пари за водка  newsm08

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 18:35 от electra___

# 12
  • Пловдив
 За точка 10 на съпруга на Електра- моя е поставя на първо място.Чакам ,,ненагушкания,, да измъ #2gunfireдри и другите. Нещо запецна,а може и да го е страх да сподели ,щото днес съм ,,свирепа,,

# 13
  • Far away from here...
Като ти чета постингите, се чудя как човекът е успял да ги ограничи тез неща само до 10. Mr. Green

# 14
  • Къде- ако не тук,кога-ако не сега..
Дразни се най-много от
1.че съм много търпелива
2.че на моменти добротата ми граничи с наивност
3.че се инатя за дреболии
4.че се вживявам за дреболии
5.че се подценявам  и че родителите ми са ме комплексирали безкрайно
6..че прекалено много  мисля,какаво мислят хората
7.От маниите ми за чистота
Ще допълвам..... Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема