Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ехо какво ще кажете за така наречените кремове за естествен тен някоя от вас ползвала ли е?
« Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 18:31 от nikiradi »
Цитирай

Аз съм пробвала.Незнам аз ли не правя нещо както трябва Blush.Уж всички препоръки ги спазвам.Аз лично каквито и кремове да съм ползвала не ми харесват и не съм доволна.За това реших да не си давам парите за така наречените кремове за естествен тен,а да ходя на солариум и съм си доволна с тенче  Laughing Laughing
Цитирай

DE

Само солариум оправя работата!
Всички тия кремове са боклуци.
Цитирай

BABYLAND

Тенът става адски неестествен, жълт.  Каквото и да съм ползвала като продукт, никога не съм оставала доволна.
Цитирай

София

Тенът става адски неестествен, жълт.  Каквото и да съм ползвала като продукт, никога не съм оставала доволна.
И аз. Peace
Цитирай

И аз. Peace

Абсолютно вярно.Особено между пръстите на ръцете стои като изцапано.На всичко отгоре ако си с мокри ръце и се пипнеш някъде остава по-бяла ивица и стои много грозно,пък ако вали дъжд не ми се мисли Laughing Laughing Laughing
Просто са ужасни тези кремове,а и дрехите колко цапат #Cussing out
Цитирай

Варна

Дам...и аз каквото съм ползвала...а съм ползвала много...не ме е очаровало...солариума е най-доброто средство за тен...
потърси из темите...много се е изписало по въпроса  Peace
Цитирай

В полето, под тепето.

И аз съм от недоволните. Колкото и да се старая винаги ставам на петна. Отвратително е.
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

И аз съм от недоволните. Колкото и да се старая винаги ставам на петна. Отвратително е.
И при мен така. Ще си ходя аристократично бяла.  Flutter Не съм почитател и на солариума, ставаш като телешко препечено.
Цитирай

Автобронзантите са добри,но само скъпите, ефекта при мене е точно за ден и полувина....
Цитирай

София

Не съм доволна от тях може би само спрея за лице на лореал Hug
Цитирай

На мен не ми харесват-тенът придобит чрез тях е жълт....
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.