Откъде марков дамски портфейл/София/?

  • 3 201
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 575
Трябва ми за подарък марков дамски портфейл. Желателно е да го видя, но ако има и някъде в нета, моля, препоръчайте ми.
Мерси.

# 1
  • София
  • Мнения: 8 275
ако те удовлетворява Манго,Пума, Бенетон, и т.н. може да посетиш някой от Моловете

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 20:44 от Desem

# 2
  • София
  • Мнения: 4 575
Да, удовлетворяват ме. Мерси. А дали си мяркала скоро нови хубави модели?

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 4 575
Мерси. Ама ми се иска нещо "по-така". Тези са ежедневно обикновени.

# 5
  • Мнения: 2 936
наскоро гледах в ЦУМ,но точно на кой етаж....  Rolling Eyes знам че погледа ми се спря на Мис Сиксти!!! витрини близо до ескалаторите,не мога да обясня точно... Embarassed

# 6
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
аз харесвам Петек 1855 - ул. Съборна 9
цени 50-70 лв

това им е сайта в Украйна, в Бг не можах да намеря.

# 7
  • Мнения: 525
аз харесвам Петек 1855 - ул. Съборна 9
цени 50-70 лв

това им е сайта в Украйна, в Бг не можах да намеря.
Подкрепям. Peace

# 8
  • Мнения: 34
В интренет:
http://www.dar.bg,
http://www.vipshop.bg.Последният магазин го има и в Мола. И двата магазина предлагат портфейли Piquadro. Същата марка се предлага и Мола в един магазин мисля,че е фирмен на втория етаж.

# 9
  • Мнения: 562
В магазин "Purple" в ЦУМ или на Витошка предлагат на италиански марки: Francesco Biasia, Nannini, Tosca Blue.  newsm10

# 10
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
И двата магазина предлагат портфейли Piquadro. Същата марка се предлага и Мола в един магазин мисля,че е фирмен на втория етаж.
Подкрепа и за  Piquadro, но те са доста по-скъпички.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 575
И двата магазина предлагат портфейли Piquadro. Същата марка се предлага и Мола в един магазин мисля,че е фирмен на втория етаж.
Подкрепа и за  Piquadro, но те са доста по-скъпички.
Да, устройват ме, дали са ми картбланш до 350 лв.

# 12
  • Мнения: 4 998
Много актуална тема и за мен. Аз харесах в нета на Piquadro. Щом може до 350 лв. погледни ако искаш и на Дюпонт, имат магазин в Гранд хотел България.

# 13
  • around the world
  • Мнения: 651
И двата магазина предлагат портфейли Piquadro. Същата марка се предлага и Мола в един магазин мисля,че е фирмен на втория етаж.
Подкрепа и за  Piquadro, но те са доста по-скъпички.
Да, устройват ме, дали са ми картбланш до 350 лв.
Peace
И аз съм за piquadro имат страхотни неща. Последно купувах от там страхотен дамски портфейл за подарък за около 150 лв.
Лично на мен дори техните модели ми допадат повече от тези на Дюпонт. А и всичко, което съм си купувала от piquadro все още изглежда като ново, въпреки, че ги използвам ежедневно. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 724
аз харесвам Петек 1855 - ул. Съборна 9
цени 50-70 лв

това им е сайта в Украйна, в Бг не можах да намеря.
много здрави и хубави неща имат.

Общи условия

Активация на акаунт