Д-р Ставрев П-в и въпроси за ЛУФ и жълто тяло

  • 4 081
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
     Здравейте , момичета,
Искам да ви питам някоя от вас дали е лекувала стерилитет при д-р Ставрев?По стечение на обстоятелствата сега ми е по-удобно да ходя на лекари в Пловдив отколкото в София и се насочих към "Селена".Дано да съм случила на лекар. 

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 21:10 от Верити

# 1
  • Мнения: 4 700
ох, болна тема.

Аz лично не бих лекувала стерилитет в Селена. Имам много лоШ опит с Минев. За Ставрев не съм чувала ниЩо. Дано да се включат и други момичета.  Hug

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
За Ставрев само лоши неща съм чувала,виж в Черния списък за град Пловдив.Минев също не ти го препоръчвам за лечение на стерилитет.Успех!

# 3
  • Мнения: 728
Не мога да кажа нищо за др.Ставрев,но в Пловдив за проблеми със стерилитет бих те насочила към др.Даскалов,Медикус Алфа.
А за Селена нека се включат и др.момичета,аз лично нямам мнение.

# 4
  • Мнения: 311
      Здравейте отново
исках да чуя и други мнения за Ставрев освен моето собствено което май съвпада с вашите  Wink Нещо в този човек не ми хареса дали заради подигравателния тон и поглед с който ме гледаше незнам ,но..... имаше нещо.Та по този повод искам да ви задам някои въпроси за да ми се изяснят нещата по добре.Когато му показах снимките от фоликуметрията предния месец след стимулацията той ми каза че това не било жълто тяло ,а задържан фоликул и ,че не можело да се вижда жълтото тяло , че съм нямала овулация , че съм имала ЛУФ синдром и най-вероятно имало предпоставки за ин витро оплождане и това само от един бегъл поглед върху трите снимки, които му показах.Та въпросите са ми следните: Вижда ли се или не на вагинален ултразвук /от такъв са ми снимките/ дали фоликулът се е трансформирал в жълто тяло?При все че според него съм имала задържан фоликул цикълът да ми дойде на 28-я ден т.е. цикълът ми е бил 27 дни / а аз съм правила фоликулярни кисти и ми закъсняваше ужасно много/?И още нещо за какви инжекции за стимулация ми говореше ако два месеца не стане нищо с клостила?
          Благодаря ви предварително , момичета , знам че ще ме посъветвате правилно какво да правя и най-вече дали да не си потърся друг лекар   bouquet

# 5
  • Мнения: 4 324
Аз мисля че ако е имало овулация д-ра трябва да я види, дори и да се е спукал фоликула!
А само от една снимка е несериозно да се говори за ЛУФ синдром и им-витро!

vilkoni - промени заглавието, че да ти отворят повече хора темата Wink

# 6
  • Мнения: 4 700
Aбсолютно подкрепям мнението на верити. Несериоzно е да се говори zа ЛУФ синдром, беz въобЩе да те е видял. И аz бях чувала zа него, че веднага каzвал, че са ин витро пациентките му. Доколкото zнам и жълтото тяло се вижда, но не говоря от личен опит.  Wink

# 7
  • Мнения: 311
Благодаря момичета ,
Верити ,стига да знам как да го направя с удоволствие бих сменила заглавието на темата  Embarassed
А от това което прочетох за него в черния списък мисля че ще трябва  да ми препоръчате лекар в Пловдив при когото да отида във вторник , че тогава трябва да почна с фоликуметрията.А всъщност въпросният лекар като разбра че съм в М. даже и дума не обели да ме прегледа знаейки че съм правила стимулация предния месец.Охх дано всичко да е наред че ще откача  #Cussing out
П.П. - Верити ,ако можеш смени заглавието на темата или ми обясни как да го направя   bouquet

# 8
  • Мнения: 7 718
Вилкони, виж си първото мнение, там  има едно бутонче редактирай, цъкаш на него и ти се отваря прозореца, където си писала първото мнение и там редактираш каквото има нужда.
За Пловдив бих ти препоръчала д-р Бабаков.
Усмихни се и ще успееш! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт