Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

сигурно ви се струва смешно,но бебка постоянно си дърпа едното ухо и долу меката част е винаги цепната и с кръв.понякога се образува жълта коричка и си мисля,че ако продължава така ще се появят стафилококи.педито каза да я мажа с Фуцидин,но можело и да не помогне.
а мен хич не и се иска да я мажа с това,съдържа кортизон,а и достатъчно е мазана с кортизон заради АД.
имал ли е някой същият проблем?дайте някакви съвети с какво да мажа ,за да заздравява поне малко и да не тече раната.
Цитирай

София

Според мен трябва да отидете на УНГ специалист,защото след като непрекъснато го дърпа,значи нещо я дразни.Трябва да се лекува причината,а не симптомите.
Цитирай

честно да си призная не ми беше хрумвало,че може причината да е вътре в ухото.
Цитирай

София

Според мен трябва да отидете на УНГ специалист,защото след като непрекъснато го дърпа,значи нещо я дразни.Трябва да се лекува причината,а не симптомите.
Това е първото, което ми хрумна и на мен, странното е че педито не ви е изпратило директно на УНГ  newsm78
Цитирай

София

Напълно съм съгласна с мненията по горе.
Отидете на УНГ и ако се окаже, че няма нищо тоггава поискай да ви изпишат нещо ефикасно, защото детето много се измъчва така.....миличкото..
Цитирай

А може и заради зъби да е Thinking
Цитирай

ами педито й гледа ушите и каза,че всичко е ок,но той обича да претупва нещата.сега пък много се притесних.ще взема да я заведа тия дни на УНГ.
Цитирай

София

Може и зарадаи зъби да е, но по-добре отиди на специалист за твое успокоение. Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.