Milumil HA1 ?

  • 637
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте Grinning Та значи по съвет на педиатърката решихме днес с жената да сменим млякото и от Аптамил 1 да минем на хипоалергенно. Резултата е че купих Milumil HA1.Щото Аптамил ХА не видях Sad
Малко след това, взе че дойде майка ми и като видя опаковката на новото се присети, че някаква нейна колежка и била казала как това мляко не само че не било добро, ами незнам какви си съставки имало та чак вредно за бебока било Thinking
Може ли някой да потвърди или да отрече тази недотам добре препредадена от мен информация, или да не се занимавам с кой какво чул и казал и да си папа беба от млекцето Peace
Мерси:)

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 00:32 от edin

# 1
  • Мнения: 27 524
Отричам  Grinning
Млеката (и продуктите изобщо) на Милупа са най-добрите  Peace

# 2
  • Мнения: 19 294
не съм чувала подобно нещо.
по принцип обаче има и Аптамил Хипоалергенно.

# 3
  • Мнения: 27 524
Има, разбира се, дискутирали сме го доста пъти, но явно или не се предлага в БГ, или се намира трудно.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 15 218
Наскоро имаше малко шум около млеката на Милупа. Може би бабата е чула за една партида бактериално заразено мляко. Ето тук може да прочетеш, ако те интересува:
БАКТЕРИАЛНО ЗАРАЗЕНО АДАПТИРАНО МЛЯКО

Според мен, няма място за притеснение. Става дума за една точно определена партида. Поначало продуктите на Милупа са много добри. Моето бебе беше на Аптамил. "Фалове" правят всички производители. Днес са Милупа, преди време бяха Нестле, утре-за съжаление-ще се издъни друг.

# 5
Благодаря за отговорите  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт