Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Синът ми се е запалил по новата серия на "Бионикъл" и като разглеждахме в Интернет, видяхме, че цената на един робот от новата серия в чуждите сайтове е 9.95 $, а в БГ се продава за 34.90лв. За съжаление, всички онлайн магазини, на които попаднахме, не доставят до БГ. Дали знаете за такива, които предлагат и международна доставка?

Цитирай

София

Никой ли не знае? Sad
Цитирай

София

май няма...а и да има ще е много скъпо пращането и ще ти се изравни с това да го купиш от европа или от бг...е почти де не съвсем...
Цитирай

Аз лично не мога да се сетя за подобен сайт. Дори и да има,  ще ти излезе толкова скъпо да го изпратят, че цената ще е почти същата. Ако имаш познати в Щатите, по-добре някой да го донесе, ако се прибира скоро.
Цитирай
po dobre ne pora4vai.Katto palnopravni 4leniki na evrosauza plashtame dosta golemi taksi za elektronni pora4ki ot amerika.Dnes bqh na plovdivskata minca da obmitqvam 2 4anti i 1 sandali ot victoriassecret. Vqrno e 4e sa valshebni  Very Happy ama mnogo nervi shte ti dam primer : 4antata beshe namalena na 28$ .dostavkata do bg e 30$ 12 lv na speditorksa firma , 30 lv na firma koqto izgtvq dokumentite za minavane na mitnica i otdelno taksite. Ta 4antata se okaza naistina "evtina".  newsm78
Цитирай

София

http://www3.jcpenney.com/jcp/X3.aspx?DeptID=42249&CatID=4244 … amp;CmCatId=42249
Цитирай

София

Мерси за линка. За съжаление наистина цената на доставката е доста висока и това до голяма степен обезмисля поръчката.
Цитирай

Някъде там...

Пробвай в И-бей. Може да потърсиш както в американския, така и в английския или немския.
Аз купих за Виктория кукла Фиона от Шрек от английския И-бей за 2.50 лири. Продавачката ми взе още 2.50 лири за транспорт. И няма разправия с митницата. Получих си пакетчето в пощенския клон. Отделно щях да получа инфаркт, че куклата, изпратена в понеделник от Англия, е била в България в сряда, а аз си я взех в четвъртък.
Цитирай

Warrenton,VA

Пробвай в И-бей. Може да потърсиш както в американския, така и в английския или немския.
Аз купих за Виктория кукла Фиона от Шрек от английския И-бей за 2.50 лири. Продавачката ми взе още 2.50 лири за транспорт. И няма разправия с митницата. Получих си пакетчето в пощенския клон. Отделно щях да получа инфаркт, че куклата, изпратена в понеделник от  ShockedАнглия, е била в България в сряда, а аз си я взех в четвъртък.
Ти ме разби!
Цитирай

Някъде там...

То и аз се разбих... отидох да търся колет, изпратен от Германия в средата на декември, който още не е дошъл, а те ми връчиха играчката, пратена в понеделник. Печатът от Роял мейл е от 28.01 - 16.15 часа, а от БГ пощи - 30.01 - 16.05 часа.
Това, ако някой ми го беше казал, със сигурност нямаше да го повярвам.  ooooh!
Цитирай

София

То и аз се разбих... отидох да търся колет, изпратен от Германия в средата на декември, който още не е дошъл, а те ми връчиха играчката, пратена в понеделник. Печатът от Роял мейл е от 28.01 - 16.15 часа, а от БГ пощи - 30.01 - 16.05 часа.
Това, ако някой ми го беше казал, със сигурност нямаше да го повярвам.  ooooh!
Супер! Сега, ако кажеш и кой е продавача  Laughing... Hug явно на него се дължи бързината ...е, може би  и стечение на обстоятелства
Цитирай

Наистина Ройал Мейл са си доста бързи като време,и като цена не са скъпи- аз имам пратка от Шотландия-изпратена от там в петък вечер,печата на Български пощи на митница е от понеделник следобяд,а от местния пощенски клон-вторник следобяд  Cool
Цитирай

Warrenton,VA

Досега го избягвах английския ибей,ама май ще му хвърля едно око ThinkingСамо ми се струва,че е доста по-скъп от другите.
Цитирай

Някъде там...

Продавачката е някаква мама от Есекс. Случайно попаднах на нея, защото продаваше кукла Фиона от Шрек на много добра цена - 2.50 лири.

Английският И-бей не е чак толкова скъп, намират се и доста евтини неща, а и като цена за доставка е доста по-евтино от американския и германския. Зависи, разбира се, какво купуваш, от кой го купуваш и колко тежи.

А днес получих пратка от Хонконг, тръгнала от там на 21-ви януари. Влязла е в България вчера, което са си 10 дни.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.