US Halloween 31 - Mostly For Fun

  • 13 232
  • 307
  •   1
Отговори
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
AL 
mariyanac (Марияна) - Лияна 2г - Декатур AL /CA

AZ
benson10 - A.J. - 3 months

CA
ANAID (Диана) - Сан Франсиско
Didi3 (Диди) - дъщеря 14г, син 12г, син 4г - ЛА
Pal4eto(Галя)- в очакване на 1-во бебе- момче-София/ЛА
Juturna - Сан Франсиско
Зора (Зорница, 29г.) - в очакване на първо, Сан Франциско

CO
dessivl - Виктор 5м, 6.5г, 11г, 17г, София/Денвър
milf - син 1г - София/Денвър
eleonory - дъщеря 3г

CT 
eseymour (Елица) - Джейн 2м - Ню Хейвън
Hear Again

DC 
Abadjieva (Анна) - Анелия 2г, Elizabeth - 1 м.

FL 
MrsG - Sophia, 9/16/06 - София/Тампа
Джи [xG&J] - Anthony Kyle, 1/22/07 - София/FM-CC
Кейси - Самуил; в очакване на второ - Кейп Корал
Sunrise - 7г, 10г - Форт Лодърдейл
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
Venera26 - Форт Лодърдейл
mariana (Марияна) - Синтия 2г - Варна/Орландо
val_karaliiska (Валка) - София (22 юни 2006) - Дестин

GA 
victoria - Елла (19 декември 2005) - София/Атланта
тед76 (Теодора) - Кристиян 8м - Нова Загора/Атланта
4baby -  Антоанета (22 август 2006) - Атланта

HI/CA 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел; в очакване на второ - Ориндж Каунти

IL 
Jeanne (Жана) - Александър 6г, Виктор 1г - Сливен/Чикаго
Zhana (Жана) - Мими и Софи (4 март 2006) - София/Ямбол/Чикаго
Pety (Петя) - Ричард 5г, Дейвид 1г 3 м - Сливен/Нейпървил
twins_mama (Диди) - Аля и Влади 3г - Чикаго
missy7 (Мария) - момиченце 10м - София/Чикаго
curly (Ралица) - Джаклин (24 януари 2006) - Сливен/Чикаго
baumy - син 16м - Чикаго
ТинаХрис (Христина) - Жорко 18м
Atalanta (Петя) - Симон 10г, Мая 2г - Плевен/Чикаго
elmo (Теодора) - Ния 2г - Асеновград/Нортбрук (Чикаго)
Niki1 - Чикаго
vgzaharieva - Криси -3 г.
mucunka - Алекс  -16 месеца

MD 
DiMom (Христина) - Диана 2г 2м, Донна 2м
WinnieThePooh (Мая) - Николас (29 юни 2006) - София/Columbia

МА 
Бубка (Боряна) - Дани (11 април 2006) - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) - дъщеря Ана-Мария 14 месеца

MI 
phonelady (Ваня) - Ивона (10.25.1998), Наско (09.29.2005)

MN 
bistraz (Бистра) - Мартин 1,5 г
Atti - Сейнт Пол

NV 
smily_5q (Петя) - Йоана (1 май 2006) - Русе/Лас Вегас
Ра-ра (Ралица) - Йоана 3м - Варна/Лас Вегас
ina (Северина) - Ерик 2г - Русе/Лас Вегас

NH 
whity - 10г, 3 г

NJ 
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 4 г
блажка
Jenna -Нолън 0 м

NY 
Zarka (Заряна) - Мария (22 април 2006) - Видин/София/Лонг Айлънд
danchita (Йорданка) - Александра 2г 4м - Асеновград/Ню Йорк
hotmama73 (Елица) - Рада (13 декември 2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин (24 май 2003); Елена (24 август 2006) - Варна/Албъни
kader - Бруклин
LL Cool J - Ню Йорк
vinito - Ню Йорк

NC 
MissZ - Aлекса (12 април 2006) - Варна
maria_75- първо, края на Януари

OH 
anette1104 (Анна) - Ния 2г6м, Стефан 8м - София/Синсинати
Krassi (Краси) - Денис 14г, Косара 5г - Синсинати
Ружа - Лора 3г, Марта 21 месеца

PA 
Giraffa (Надежда) - Дамян 9 м - София/Стейт Колидж
jinajina - батко 13г, в очакване на второ - Питсбърг
Шоколадкина - Велизар 1г 5м, в очакване на второ - Ямбол/София/Пенсилвания

TX 
agito (Аглика) - дъщеричка 2г 4м -  Бургас/Далас

WA 
Liann (Ани) - Деси 06 Февруари 1992, Кристина 05 Май 2005 - Пловдив/Сиатъл
Etka (Елена) - Никола 3г - Карнобат/Сиатъл
mimoska (Мариана) - Адриан (28 юли 2006) - Варна/Сиатъл
Gergana - Мина 1г 6м - София/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана 4г 6м, Кристина 2г - Сливен/София/Сиатъл
Mama E - дъщеря; син - Seattle/ Bellevue

+ misholina

Предишни теми:
Бъдещи и настоящи мами в USA
Бъдещи и настоящи мами в USA-2
Бъдещи и настоящи мами в USA-3
US бъдещи и настоящи майки - a.k.a. American Beauties - 4
American Beauties - 5
American Beauties - 6
American седянка - 7
American седянка - 8
BG Ladies in US - 9
Ladies, Beauties, Moms-to-Be: come around here - chat for free #10
American Pie #11
Tandoori for President -"12-та нощ" по американски
xАмериканска Фатална 13-та...
US-14
American chicks - 15 (И замириса на... кебапчета - 4th of July тема
Sweet 16th American
Mile "17" on the All - AMERICAN Highway
Rated PG-18: American Motion Pictures Presents....
Seinfeld - 19th Degree of U.S. Assimilation
20th Century American Foxes: You Name It - We've Got It !
21ва Темичка - Навършихме Форумско Пълнолетие (...по Американски тертип)
сънят на тандури или american dream 22
Какво значи във feng shui # 23 (поредната американска)
24 Desperate Housewives Lost in AMERICAN Translation #24
indian summer или циганско лято по американски 25
American "Friends" темичка # 26 (The one with... "no name")
27 причини да отворим нова Американска тема!
Урок #28:how to live healthy in this unhealthy environment?
Newsflash 29:Baby Boom у американско
30 american witches brewing health potions или искаме здрави деца за хелоуин!


Айде нова тема!

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 06:27 от Бубка

# 1
  • Мнения: 7 091
Пу първа!  Laughing Така е, който има хрема и не може да спи виси във форума  Whistling ooooh! Flutter

# 2
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
На теб сега и да ти е хремаво, ти е едно хуубаво, сигурна съм!   bouquet

# 3
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Tandoori, поздравления за резултатите!!! Ех, малко отдих и за теб, па макар и с хрема.

Аз пък ходих да превеждам по нощите на една родителска среща и като се прибрах в 10:30 р.м. децата още играеха. Таткото ги изкъпал, но не успял да ги преспи. Не знам скоро дали ще си поискам мамс найт аут, ако ще ги заварвам будни по нощите.

# 4
  • Мнения: 1 116
Танитка, мерси много!  bouquet Аз все се каня да ти кажа колко са ти хубави балерините на аватара Simple Smile
Сподели моля те как им се отразяват уроците по балет ( особено на по-малката)? Simple Smile

Много добре им се отразява. Диана започна още преди да стане на 3, вече четвърта година танцува. Малката започна сега от есента. И двете ходят с голямо желание, всъщност те ходят защото те искат, а не защото аз. Променят се, стават по-внимателни, съсредоточени,  отговорни. Малката например винаги е с особено мнение. В началото се бях отчаяла, ако другите са прави, тя е седнала, те като се изправят, тя сяда. Учителката показва нещо, тя блее, после не знае какво да повтори. Иначе голямо желание, ама си мислеше че влиза и почва да танцува веднага. Ама влезе в час, тази седмица имаха показване пред родителите и много добре се справи. Вече внимава и изпълнява всичко което покаже учителката. Само дето още не се е научила да си чака реда, все тя да е първа иска и вечно се пререждаше. Всяка вечер като си ляга и пита, утре на какво съм - балет, плуване, училище? С плуването обаче сме зле. Двете започнаха от есента. Диана сега мина второ ниво, но малката остана първо, щото не иска да си потапя главата. Учителите мислят какви ли не игрички, само и само да я потопи, обаче тя върти глава и вика нооооооо. Обаче сега като видя, че Диана отиде в друга група, обещава че вече ще я потапя, за да идела при кака си Simple Smile Сестра й пък не пропуска да я дразни, като навсякъде тръби, че е минала във второ ниво, а Криси е останала първо. Абе всеки с проблемите си Simple Smile

# 5
  • Мнения: 419
Тандури много се радвам за резултатите!А ти се оздравявай бързичко.

# 6
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Да се запиша и аз, макар че все още съм задочно във вашата тема! Wink

Тандури, браво, много се радвам за Ели! Здравичко ти е детето, това е най-важното! HugА каква е била кошарата, че предполагате, че са от нея пъпките?

Tannita , всеки път като ти видя подписа или аватара някъде и не мога да им се нарадвам на  сладките ти куклички! Heart Eyes

Ние ще летим на 18.11! В момента правя голяма офанзива по лекарите - записала съм всички на разни профилактични прегледи и всеки ден се мъкнем на някъде! Добре, че всичко е наред! 

Поздрави

# 7
  • Мнения: 948
Страхотни новини, Тандури!!! Браво; почини си сега, дано те отпусне и хремата.

Бубче, много ми хареса Дани, какъв сладур! Танита, ще ме накараш да засиля моята кифличка на балет; аз си мислех, че е рано, ама ще и намеря нещо за на пролет  Simple Smile

Новините при нас се въртят около кърмене, и други такива  Simple Smile Мишко е трупнал половин кило от раждането (11 дни); вчера го теглиха - 4кг. Голям апетит има; биберони не признаваше - ама вчера вече му набутах един в устата. Успокоих се, че добре тръгна, и че няма да умре от глад  Mr. Green Мариана беше 4.200 на един месец...този вече е закръглил едни бузички, много е сладък. Нали качват скоко-образно, засега няма да го слагам на диета, де.

# 8
  • Мнения: 3 367
Пумпалски,отвори букварите,бебе до 3 месеца не може да се възпита и разглези..да спи където иска само мир да е и ти да починеш малко,има мегдан да се учите още мноооооооого време напред..
*
Тандури,познати деца тук ги кръщават в местната руска или македонска църква..искат еднократно дарение и толкоз,пеят почти на бг Laughing, канонът е близък, ако не и еднакав(не ги разбирам много аз)..та провери ако имате наблизо
*
снощи четох как америк.се пазари-за дил за телефон,за медиц,сметки,като купува мебели,хладилници  и като му правят ремонти..вие правите ли го? аз досега успях да преборя застрах.компания за една сметка и толкоз май..има си цяла наука как се прави и това..хич не е за мен като тип дейност,макар да си ценя труда,няма ме много по алъш=вериша....

# 9
  • Мнения: 2 253
Иска ми се да го умея това с пазаренето,но уви  Rolling Eyes А е толкова важно качество.Съмнявам се,че бих се научила,това или го можеш,или не.
  Моят Джоджо реши,че най-подходящо е да се изакаш във ваната,по време на къпане  ooooh! с него е весело,спор няма....

# 10
  • Мнения: 810
Тина, днес докато сменях памперса се случи един фонтан, всичко парх. И точно се чудех ами ако я свърши тая във ваната  Laughing и ти се хвалиш с което айййй ужас  Laughing

Ана, чета ги аз, зная. Само че на него нещо му има, запушени са му пътищата и вечер се мъчи и не може да спи. Не плаче, но само се прочиства с пръхтене, кашляне, сумтене. Не знам какво да го правя и спи на гърдите ми, само тогава диша нормално. Вече и в баунсъра не може да спи.

# 11
  • Мнения: 1 783
И аз набързо да се разпиша.

Ана, аз се опитвам да се пазаря и колкото повече пробвам, толкова повече ми дават отстъпки. Не боли да се опита. Не съм пробвала в Б-я за сега, ама не е късно. Сега ще купувам кола и ще видим какво може да се направи.

Тандури-и-и, ура!

Поредното нещо което ме изумява в родината - 19 октомври, 20-25 градуса, а всички са облечени с якета, шуби, ботуши... и както винаги има едни предизвикателни моди...

Баща ми няма пневмония, поне това е последното мнение... Честно, много повече усилия се изискват да се живее тук, на хубавото много лесно се свиква.... Confused

# 12
  • Мнения: 2 563


Поредното нещо което ме изумява в родината - 19 октомври, 20-25 градуса, а всички са облечени с якета, шуби, ботуши... и както винаги има едни предизвикателни моди...

Баща ми няма пневмония, поне това е последното мнение... Честно, много повече усилия се изискват да се живее тук, на хубавото много лесно се свиква.... Confused

Мчи как, да не ги надуха...

Как лекуват татко ти? У дома ли си е?

Тандури, много се радвам за добрите новини за Ели.  Hug

Момичета, за стипендиите ще обсъдя с Роси Букова, шефката на българските майки. Аз държа да има контрол и се надявам тя да може да го осигури, че не искам да пращаме пари в нищото. Ще рапортувам като разбера.

# 13
  • Мнения: 3 367
Pumpale,извини ме,не разбрах 1 път...a peds какво казват?по-големи деца се слагат на малко повдигната възглавница и може овлажнител за въздух да се пробва,но за толкоз малко човече не знам..

# 14
  • Мнения: 1 783
Аз мога да помогна с контрола, може би... Ако ми имате доверие (все пак само виртуално ме познавате) можете и пари да ми пратите, но с организация може и по-лесно да е за всички. Няма да се обидя, ако решите да работим с някой друг.

Баща ми смени антибиотиците и сега почива, да видим.

Общи условия

Активация на акаунт