Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора

София

уж търсех такава тема, дано не дублирам някоя!

момичета, гледахте ли вчера дискусията между Бойко Борисов и Бриго Аспарухов?

чудя се дали е удачно и дали няма да възразите ако пусна анкета за кого смятате да гласувате, за това засега няма да го направя.

исках да ви питам, от коментарите ми с приятели, колеги и познати оставам с впечатлението, че никой освен мен и шепа хора не подкрепя Бойко Борисов? защо е така?
Цитирай

София

И аз не го подкрепям.
Цитирай

При гларусите

уж търсех такава тема, дано не дублирам някоя!

момичета, гледахте ли вчера дискусията между Бойко Борисов и Бриго Аспарухов?

чудя се дали е удачно и дали няма да възразите ако пусна анкета за кого смятате да гласувате, за това засега няма да го направя.

исках да ви питам, от коментарите ми с приятели, колеги и познати оставам с впечатлението, че никой освен мен и шепа хора не подкрепя Бойко Борисов? защо е така?
Голям майтап беше този дебат... hahaha 35
Тези двамата си знаят кирливите ризи и ще си ги извадят.
Наистина обаче Бриго Аспарухов явно знае интересни и важни неща...
Цитирай

София

чудя се дали е удачно и дали няма да възразите ако пусна анкета за кого смятате да гласувате

Подобна анкета би била против правилата.
Правила на Форумите

13. Забранена е политическата пропаганда и агитация в теми и мнения

По време на предизборни кампании и в деня за размисъл ще са в сила следните забрани:

ЗАБРАНЯВАТ СЕ:

- всякакъв тип теми-проучвания от типа "за кого ще гласувате"
- всякакъв тип агитационни и политически теми, настройващи ЗА или ПРОТИВ която и да е било партия
- всякакъв тип теми-проучвания относно нагласата на обществото ЗА или ПРОТИВ която и да било партия
Цитирай

София

благодаря за уточнението, Mamma!
Цитирай

София

Голям майтап беше този дебат... hahaha 35
Тези двамата си знаят кирливите ризи и ще си ги извадят.
Наистина обаче Бриго Аспарухов явно знае интересни и важни неща...

повечето неща за Бойко Борисов обаче не са тайна за никого, докато виж, никой няма да развее досието на Бриго Аспарухов Mr. Green
Цитирай

При гларусите

Да права си и двамата си имат минало и доста дебели досиенца.... Mr. Green Very Happy
Цитирай

София

За пореден път няма за кого да се гласува, всички кандидати имат твърде много отрицателни черти, за да гласувам за тях. Ще гласувам само за районен кмет.
Цитирай

София

Това по бтв си  беше цял спектакъл:)

Не симпатизирам нито на  Бойко ,нито на Бриго , но Бриго  се изложи според мен супер много  сутринта. Държа се точно като някой  изкукуригал пенсионер. С тези папки  и  листа, където започна да вади ...  излагация.. но Бойко спечели от този депат.
Цитирай

Бойко ми е толкова... не мога да намеря думи. Смешен ми е!
Цитирай

София

Ще гласувам за ББ, ясно е, че той ще стане кмет, за което се радвам.
Цитирай

София

Ех, тъкмо тия дни мислех, че няма такава тема.
Този дебат не го гледах, ще го изтегля от нетерата.
Гледах при Коритаров преди няколко дни Бойко срещу Мартин Заимов.

Е по-неподготвен от Заимов за подобен пост не съм виждала. Тезите му през цялото време бяха, майко мила.
Ще се окаже по-голям нарцис и от Бойко. А как смело твърдеше, че кмета прави и решава всичко, и общинския съвет бил "просто някакъв си орган". Ох, мале, наивност.

На тези избори имам лично отношение да не гласувам за десните.
Бяса, с който отстояваха листите си за общински съветници, и твърдата убеденост за конкретни имена, които отдавна са се компроментирали в очите на хората ме отврати.
За пореден път доказаха, че не са готови да им се развалят сладките далаверки, и не са готови за кардинални промени.

Бойко не ми е любимец, но като гледам печели точки.

Въпреки, че от опит мога да кажа, че и след неговото кметуване в районите общини си е все същото.
Далаверки си се въртят и сега.
От най-високо районно ниво си се спускат всякакви безумства.
Което според мен е и доказателство какви са правомощията на кмета и какви на общинския съвет.
Цитирай

Въпреки, че от опит мога да кажа, че и след неговото кметуване в районите общини си е все същото.
Което според мен е и доказателство какви са правомощията на кмета и какви на общинския съвет.

Много ясно. само се изчака, да се види, кои ще бъдат назначени на нужните постове и всичко продължи по старому.
Цитирай

София

Много ясно. само се изчака, да се види, кои ще бъдат назначени на нужните постове и всичко продължи по старому.

а де.
И точно обясненията на Мартин З., че това, разбираш ли, изобщо не е така. Ама изобщо.
Въпреки, че наблюденията ми над два "десни"района са, че това е една много позната за тях практика.
Цитирай

Сутринта по един от сутрешните блокове чух реплика на Кошлуков, че нормалните пак нямало да гласуват и било много ясно, че всички ще се изтрепят за циганския вот  Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора