Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

препоръчайте ми качествен фон дьо тен,с добро покритие,но все пак да не стои като маска. Laughingкожата ми не е перфектна и искам да прикрия добре някои недостатъци. Mr. Greenмного ще съм ви благодарна,защото на пазара има доста продукти и не мога да се ориентирам към най-доброто.
Цитирай

Аз съм много доволна от Макс Фактор.
В големите козметични магазини си има девойки, които обясняват какъв ФДТ е подходящ за твоята кожа.
Цитирай

вече в прегръдките на любимия, и само там

до сега ползвах на Maybelene - Pure zone мисля, че се казваше и бях доволна, ама преди това не съм ползвала друг, но този свърши и нещо реших да пробвам с друг, преди малко си взех на Лореал Infallible, но още не знам, само в магазина, каквото пробвах не мога да преценя, тези дни ще видя как ще е, но го водят много добър
Цитирай

София,Витоша

На Lumene DOUBLE STAY  Peace.,синя е опаковката му,аз съм много доволна,лек е и покрива много добре,отгоре не е нужно да се слага пудра,той завършва с изсушаваш ефект,като попие...освен товеа съдържа и витамини и подхранва,цената е около 20 лева
На Лореал и Махфактора съм ползвала,не съм доволна и от двата горе изброени,но аз съм със смесена към мазна кожа на лицето,така,че зависи и от типа кожа.... Naughty
Цитирай

София

Revlon ColorStay  Peace Прикрива много добре и не изглежда изкуствено.
Loreal Infallible също е хубав, но аз предпочитам Ревлон.
Double Wear на Estee Lauder също, но е по-скъпичък, а не знам дали си склонна да отделиш толкова пари за един ФДТ.
Цитирай

Аз ти препоръчвам Loreal Infallible.Невероятен е.Аз използвам само марката LOREAL и съм доволна.
Цитирай
Radiant Profesiomal /air finish/ страхотен е!Гласувам за него с две ръце.Има различни видове за всеки тип кожа.
Цитирай

София

VICHY aera teint Peace Peace PeaceОт както го открих - не го заменям
А ако си с по-светла кожа и търсиш нещо с по-ефирна покривност - AVENE
Цитирай

София

Radiant Profesiomal /air finish/ страхотен е!Гласувам за него с две ръце.Има различни видове за всеки тип кожа.
И аз съм много доволна от него Peace Защо не си го купих, ами си взех Макс фактор адапт и аз не знам Confused
Цитирай

DE

Слагала съм си 2 пъти фдт. Мисля, че беше на Avon.
Хареса ми!
Цитирай

Варна

Слагала съм си 2 пъти фдт. Мисля, че беше на Avon.
Хареса ми!

Как може да се дава мнение за качествен ФДТ, при положение, че си слагала такъв всичко на всичко ДВА пъти?!?! 
Цитирай

София

Аз харесвам MAX FACTOR - Colour Adapt

Но въпроса така зададен има много отговори  Wink
За мен този ФДТ е хубав, за други жени пък може да не е.
Питаш в козметичните магазини, според твоя тип кожа, вземаш, пробваш, после друг и така все ще улучиш подходящия за теб  Peace
Цитирай

Аз харесвам MAX FACTOR - Colour Adapt

Но въпроса така зададен има много отговори  Wink
За мен този ФДТ е хубав, за други жени пък може да не е.
Питаш в козметичните магазини, според твоя тип кожа, вземаш, пробваш, после друг и така все ще улучиш подходящия за теб  Peace
От 2 години го ползвам този и съм супер доволна.
Цитирай

аз съм много доволна от този на Орифлейм,ползвам го повече от година  Peace

Цитирай

как слагате снимка като отговор??
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора