качествен фон дьо тен

  • 23 271
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
препоръчайте ми качествен фон дьо тен,с добро покритие,но все пак да не стои като маска. Laughingкожата ми не е перфектна и искам да прикрия добре някои недостатъци. Mr. Greenмного ще съм ви благодарна,защото на пазара има доста продукти и не мога да се ориентирам към най-доброто.

# 1
  • Мнения: 10 758
Аз съм много доволна от Макс Фактор.
В големите козметични магазини си има девойки, които обясняват какъв ФДТ е подходящ за твоята кожа.

# 2
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
 до сега ползвах на Maybelene - Pure zone мисля, че се казваше и бях доволна, ама преди това не съм ползвала друг, но този свърши и нещо реших да пробвам с друг, преди малко си взех на Лореал Infallible, но още не знам, само в магазина, каквото пробвах не мога да преценя, тези дни ще видя как ще е, но го водят много добър

# 3
  • Мнения: 660
На Lumene DOUBLE STAY  Peace.,синя е опаковката му,аз съм много доволна,лек е и покрива много добре,отгоре не е нужно да се слага пудра,той завършва с изсушаваш ефект,като попие...освен товеа съдържа и витамини и подхранва,цената е около 20 лева
На Лореал и Махфактора съм ползвала,не съм доволна и от двата горе изброени,но аз съм със смесена към мазна кожа на лицето,така,че зависи и от типа кожа.... Naughty

# 4
  • София
  • Мнения: 4 736
Revlon ColorStay  Peace Прикрива много добре и не изглежда изкуствено.
Loreal Infallible също е хубав, но аз предпочитам Ревлон.
Double Wear на Estee Lauder също, но е по-скъпичък, а не знам дали си склонна да отделиш толкова пари за един ФДТ.

# 5
  • Мнения: 15
Аз ти препоръчвам Loreal Infallible.Невероятен е.Аз използвам само марката LOREAL и съм доволна.

# 6
Radiant Profesiomal /air finish/ страхотен е!Гласувам за него с две ръце.Има различни видове за всеки тип кожа.

# 7
  • София
  • Мнения: 231
VICHY aera teint Peace Peace PeaceОт както го открих - не го заменям
А ако си с по-светла кожа и търсиш нещо с по-ефирна покривност - AVENE

# 8
  • София
  • Мнения: 3 786
Radiant Profesiomal /air finish/ страхотен е!Гласувам за него с две ръце.Има различни видове за всеки тип кожа.
И аз съм много доволна от него Peace Защо не си го купих, ами си взех Макс фактор адапт и аз не знам Confused

# 9
  • DE
  • Мнения: 967
Слагала съм си 2 пъти фдт. Мисля, че беше на Avon.
Хареса ми!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Слагала съм си 2 пъти фдт. Мисля, че беше на Avon.
Хареса ми!

Как може да се дава мнение за качествен ФДТ, при положение, че си слагала такъв всичко на всичко ДВА пъти?!?! 

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз харесвам MAX FACTOR - Colour Adapt


Но въпроса така зададен има много отговори  Wink
За мен този ФДТ е хубав, за други жени пък може да не е.
Питаш в козметичните магазини, според твоя тип кожа, вземаш, пробваш, после друг и така все ще улучиш подходящия за теб  Peace

# 12
  • Мнения: 10 758
Аз харесвам MAX FACTOR - Colour Adapt


Но въпроса така зададен има много отговори  Wink
За мен този ФДТ е хубав, за други жени пък може да не е.
Питаш в козметичните магазини, според твоя тип кожа, вземаш, пробваш, после друг и така все ще улучиш подходящия за теб  Peace
От 2 години го ползвам този и съм супер доволна.

# 13
  • Мнения: 674
аз съм много доволна от този на Орифлейм,ползвам го повече от година  Peace

# 14
  • Мнения: 375
как слагате снимка като отговор??

Общи условия

Активация на акаунт