Щъркелчето мило пътят си преполови,бърза то през МАРТ с бебчета да ни дари!

  • 9 417
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 132
Тъй като не разбирам френски, бях с една приятелка, която ме регистрира. Плаща се с дебитна или кредитна карта, независимо от валутата. Важното е картата да се приема от сайта - Visa, Mastercard. В този сайт винаги има намаления. Само да разбера пола на бебчо и ще се счупя от пазаруване!
И аз не разбирам френски и за това ползвам английския им сайт  Peace Мисля че с дебитна не може или поне не българска. Друг е въпроса, че наще кредитни не са точно такива де...
Не съм сигурна, но ми казаха, че във френския сайт има повече неща и по-големи намаления. Иначе и на мен би ми било по-лесна с английския. Сигурна съм, че може да се плаща и с дебитна карта - Visa Classic или Mastercard Standard. Иначе и в подфорумът Красива мама коментират френския сайт. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227459.msg5102137#msg5102137
Ми освен да гледам картинките от френския и да правя сравнение с английския  Laughing Laughing Ама аз си предпочитам английски, че после ако има нещо да пиша на англичани Peace Иначе на нас в Англия ни пращаха каталог за всеки сезон и е доста дебел. Също така постоянно ни пращаха и разни подараци с покупките ни. А тези карти, който си написала се водят за кредитни, нищо че в БГ нямаш даречем кредит от 2-3000 лв, който да ползваш и без да си  внесла пари по сметката(може и вече да са почнали и без да имаш пари да ти отпускат нещо).

Кажете някой записа ли се вече на йога или някакъв друг спорт?

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 17:25 от JeniB

# 61
  • Варна
  • Мнения: 187
ехоооооооо
и аз съм за 10 март, а къде ви казаха за пола на бебето , на мен още не могат да ми го видят

# 62
  • Мнения: 326
Да, наистина дебитните карти в България имат статут на кредитни в сайтовете и при търговците. А може и да имаше нещо и затова, че британските лири са към 3 лв. и излиза скъпо да се поръчва от Англия.

# 63
  • Мнения: 2 132
Да, наистина дебитните карти в България имат статут на кредитни в сайтовете и при търговците. А може и да имаше нещо и затова, че британските лири са към 3 лв. и излиза скъпо да се поръчва от Англия.
Аз имах предвид , че въпросните две карти са си кредитни. Просто в БГ са със статут на дебитни, а за чужбина няма проблем тъй като те си се водят кредитни  Laughing Статута за дебитни за БГ означава, че като си вземеш Мастер кард от БГ банка в нея ще имаш само тези пари , който си внесла. А например издадена от магазин в Англия мастер кард има лимит от 2000лири , който ти не си внесла но можеш да харчиш където си искаш. Аз имам една такава в мен на сестра ми и като пазарувам нещо с нея и се обаждам и тя ако внесе сумата до 30-40 дни не и взимат лихва или нещо такова беше.Дефакто пазаруваш и после мислиш как да връщаш парите Laughing То и тук май вече се издават такива.. Ма айде да не спамим много темата  Laughing Laughing

Е сега сравнявам цените, ама като изключим тези, които са намалени в единият сайт а в другия не са, английският сайт е с по-ниски цени  Laughing http://www.laredoute.fr/vente-le-pyjama-bebe.aspx?productid=3241 … e&pagesize=16 е 13.90евро *1,95 = 27,10
http://www.laredoute.co.uk/style/Baby-pyjamas.aspx?ProductId=324 … 13560&source= 8паунда *2.8 = 22,40

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 17:56 от JeniB

# 64
  • Мнения: 575
Английският сайт няма доставка до БГ. Иначе едва ли всички щяха да се мъчат с френски език, а доста хора поръчват от Ларедут.

# 65
  • Мнения: 135
Аз много искам да ходя на йога но със тези постояни болки, мее страх.
Макар , че , когато започнеш да посещаваш йога и раскажеш за болките, ти дават по- лека схема.

# 66
  • Мнения: 519
Да се разпиша и аз в новата тема.   newsm03
При мен нищо ново няма за сега, затова да не досаждам излишно ами да бягам да "нахраня" детето, че умирам от глад вече, а пък е още толко рано... Rolling Eyes сигурно пак ще се вечеря 2 пъти.  newsm22 newsm55

# 67
  • Мнения: 62
привет и от мен мамчета Hug сайта който сте намерили е невероятен направо ми се прииска да пазарувам вече,но съм решила че няма да купувам нищо докато бебето не се роди Embarassed дрешките са на страхотни цени, но обувчиците тук могат да се намерят същите на двойно по ниски цени. Вие всички ли мислите да пазарувате предварително?Само аз ли съм толкова суеверна?Направо ме засрамихте Embarassed

# 68
  • Мнения: 1 710
Здравейте, току що се върнах от ФМ при Марков, но не съм подходяща да давам отзиви. Или е най-добрият специалист, или е най-лошият при който съм била.
До сега съм била при двама лекари, които твърдят, че нещата са добре и най-вече, че плацентата е изключително добре разположена. И двамата го споменаха като голям плюс. Марков твърди точно обратното - плацентата е много ниско, опосно ниско, не трябва да правя секс и много трябва да внимавам, защото всичко може да провокира кървене. Тази информация доста ме обърка. Освен това ми каза, че в пъпната връв има само два кръвоносни съдове и се постара достатъчно да ме уплаши с последствията от това и ми препоръча амниоцентеза.  За сметка на това не видя друг проблем, или не му обърна внимание, а пък другите доктори ми казаха за него.
Извод - пълно несъответствие с предишните две мнения и дадената вече информация. Това разбира се не значи, че е сбъркал, въпреки, че ми се иска да е направил точно това.

# 69
  • Мнения: 1 710
Плаши ме това, че все пак той е специалист по ФМ и е много малко вероятно да бърка, но плацентата я видяха съвсем ясно другите лекари.  Rolling Eyes
Надявам се да разбера къде е истината, когато отида при Димитрова.

# 70
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Надявам се да разбера къде е истината, когато отида при Димитрова.
Чувала съм много хубави неща за Димитрова - успех и късмет, дано Марков греши този път!

# 71
  • Мнения: 2 132
Дея* стискаме палци всичко да е ок  Praynig Praynig Не се плаши от сега, изчакай да видиш мнението на още един специалист каквато е Димитрова.

# 72
  • Мнения: 1 710
Майка ми толкова много се притесни, че ще се уплаша и ще си мисля лоши работи, че успя в рамките на 15 минути да ми запише час за Димитрова за следващата седмица и направи уговорка Мазнейкова да ме приеме утре  Simple Smile Направо се чудя как успя. Но какво ли не правят майките за децата си...

# 73
  • Мнения: 62
Дея не се притеснявай все пак имаш 2 мнения срещу едно а и доколкото си спомням още една от мамите беше ходила при него на преглед и също така при д-р Власова и пак имаше 2 коренно различни мнения точно по въпроса с плацентата.това което искам да кажа е че тази жена е била завеждащ отделение в майчин дом години наред и е доста по добра от него,така че е по вероятно неговите грешки да са повече, а и за такива има доста информация тук в бг мама-провери и стискам палци Hug Praynig

# 74
  • Мнения: 69
Браво на вас, сетихте се кога да пишете координати на Марков и толкова обсъждане Laughing
Моята сага пак ... отдавна още си записах час при него за днес, човека ме пита дали знам къде се намира, аз уверено "Да!" Обаче съм знаела стария адрес ... и си отивам навреме и ми казват, че той вече не преглежда там. А и телефона му беше на листче, не в гсм-а. Сетих се да звънна на Зори, тя ми даде телефона и адреса. Звъннах и попитах дали ако закъснея с 1 час, ще ме приеме - отговориха ми "разбира се". Зори мнооооого ти благодаря  bouquet Така се бях навила за този преглед, ти ми беше спасението. Освен това през нощта сънувах много гадни сънища и се бях паникьосала. На мен д-р Марков ми стана много симпатичен, не че това е най-важното де... Разгледа обстойно всичко, мери най-различни неща, брои пръстчета и пр. Постаянно ме питаше дали имам въпроси, потвърди прогнозата ни за девойка, каза 100%. Прегледът ни хич не беше дълъг, надявам се, че това не е фактор за недобре свършена работа. На всичко казваше :много добре развито, съвсем нормално и т.н. ...аз друго не исках да чуя, дано да не е пропуснал нищо и всичко да си е наред, както каза той Praynig

Общи условия

Активация на акаунт