добър гинеколог във Велико Търново

  • 5 250
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Моля ви спешно за помощ. От Търново съм и до края на месеца трябва да си избера гинеколог. В самото начало на бременността съм. Твърдо решена съм, че няма да раждам тук. Така че ви моля да ми препоръчате опитен специалист докато стане време за раждане. Превъртях форумите и не намерих нищо полезно.
Моля ви за лични впечатления, мнения и препоръки. Предварително благодаря.  Hug

# 1
  • Мнения: 3 010
Здравей, аз лично съм при д-р Ангелов и съм доволна от него. Доколкото разбрах той не води раждания, а като прочетох и доста мнения и аз се колебая дали ще раждам тук или в Горна Оряховица.

Но ето ти и другите теми по този въпрос, там има и неговите координати, ти ще си прецениш сама.  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83330.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=130894.msg2457259#msg2457259

# 2
  • Мнения: 12
Моята бременност следеше д-р Веселина Витанова. Кабинетът й се намира в поликлиниката, в мед. център Хера, на 3-тия етаж. Много съм доволна от нея и от самото й отношение към пациентките  Peace. На същия етаж се намират и д-р Русанов, д-р Калейнски и още една докторка, на която забравих името. Цялата документация се води стриктно и винаги са обяснявали кое, как и защо.Ако имаш здравни осигуровки няма да плащаш нищо, освен някаква скромна сума за прегледите с УЗ, трябва ти единствено направление от личния лекар. Забелязала съм, че нейните пациентки раждат в Г. Оряховица. А ти защо не искаш тук?

# 3
  • Мнения: 1 170
 Аз ходих при д-р Ангелов с първата си бременност и съм много доволна.  Peace
 Всеки път гледа на видеозон,което се оказа,че негови колеги по здравната каса не правят. Нищо не съм плащала допълнително. Винаги спокойно отговаря на всички въпроси и пуска винаги всички необходими изследвания.

# 4
  • Мнения: 873
не ходи при Калейнски-аз бях при него,на 23.06 родих в Русе.бях без 2 от задължителните изследвания(СПИН и анален секрет),та раждах в изолатора с циганките,там си изкарах и целия престой Sickизследвания на кръв и урина ми пусна само при регистриране на бременноста и повече-не Naughtyс уговорки ми направи тест за токсоплазмоза,тестът излезе положителен,изписа ми антибиотик,но след това не повтори теста.слава богу нямах усложнения Praynigединственото,което ми хареса в него,че веднъж ме гледа инзвънредно на видеозона и не си платих,за което.но като цяло икономиса от изследвания човека,както и от цитонамазка,и гинекологичен статус не ми сне и....
ох,при който и да се запишеш тук,моли се да имаш моя късмет и да караш лека бременност Peace

# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Д-р Ангелов Peace!

Втората лентичка в подписа ми Wink е благодарение на него, за което му благодаря от сърце   bouquet !

# 6
  • Мнения: 3
Моята бременност следеше д-р Веселина Витанова. Кабинетът й се намира в поликлиниката, в мед. център Хера, на 3-тия етаж. Много съм доволна от нея и от самото й отношение към пациентките  Peace. На същия етаж се намират и д-р Русанов, д-р Калейнски и още една докторка, на която забравих името. Цялата документация се води стриктно и винаги са обяснявали кое, как и защо.Ако имаш здравни осигуровки няма да плащаш нищо, освен някаква скромна сума за прегледите с УЗ, трябва ти единствено направление от личния лекар. Забелязала съм, че нейните пациентки раждат в Г. Оряховица. А ти защо не искаш тук?

Нямам никакво желание да раждам в Търново, тъй като за най-голямо съжаление всичките ми познати, родили в града, си изпатиха по един или друг начин от некадърността на търновските лекари. Тъжно, но факт!!! Затова събирам мнения за добри гинеколози.
Родена съм в Сливен, а там има частни болници, работещи със здравна каса и невероятни специалисти и персонал. Сестра ми ражда там и всичките ми приятелки от града и околностите. Всички са страшно доволни и впечатлени. Днес четох, че дори жени от София, Пловдив и Бургас са ходили да родят там. Така че се надявам докато стане време да раждам, всичко да мине нормално и да не попадам в ръцете на тукашните лекари. Дори бих отишла в Горна при спешност. Да не дава Господ!

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Доктор Ангелов  Peace
Толкова съжалявам, че не изражда, при него ходих на консултации и нямаше да е лошо ако бях родила при него, въпреки че и при доктор Русанов всичко мина добре.

# 8
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Напоследък всичките ми приятелки родиха в Горна Оряховица и са много доволни от условията и екипа там. Желая ти лека бременност   bouquet

# 9
  • Мнения: 927
Аз бях на консултации при д-р Маринова, но м/у другото обиколих почти всички други гинеколози за да разбера пола на бебо  Laughing. Наистина останах много доволна от д-р Ангелов. А за Калейнски просто нямам думи! Моя много добра приятелка си изгуби близначетата заради неговата некадърност! И на нея както на Деси Енчева и спести изследванията за токсиплазмоза и това беше пагубно за бебетата.. Иначе умее да омайва с приказки и явно само това е причината да има все още пациентки..
Спокойна бременност и леко раждане ти пожелавам!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт