Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 окт. 2007, 12:48 ч.

Кестени?

• 1 343
  • 14
  •   1
Отговори
  • Sofia
При захранване кога може да се дават варени кестени на бебето, вие давали ли сте?

# 1
А де  newsm78 И аз се чудех (още не съм давала) Ама май ще взема да му обела няколко да видим дали ще ги хареса  Thinking

# 2
  • София
Аз пробвах да дам на Ивана, но и това беше отхвърлено!

# 3
  • Sofia
Аз още не съм почнала захранване, но другия месец или края на този ще ни е за сефте.
Като ви гледам лентичките... значи кестените ще ги оставя май за другата есен.

# 4
.. значи кестените ще ги оставя май за другата есен.

Тъй те съветвам  Peace

# 5
  • Варна
Хм.  newsm78 Аз на моето чудо му дадох малки парченца печени кестени и се възприеха с охота  Heart Eyes

# 6
Мисля че след годинката,но ако  на детето му харесва и яде  пробвай към 8-9 месецbaby106:::

# 7
Преди седмица му дадох за 1-ви път.Аз ги обичам много,но той не ги хареса. Simple Smile

# 8
Преди седмица му дадох за 1-ви път.Аз ги обичам много,но той не ги хареса. Simple Smile

от къде мога да купя сурови кестени в СОфия?

# 9
  • София

Ами от магазините за плодове и зеленчуци, но вече май им мина сезона,темата е от октомври Simple Smile.

# 10

Ами от магазините за плодове и зеленчуци, но вече май им мина сезона,темата е от октомври Simple Smile.
знам, че им мина сезонът и за това питам къде и дали могат да се намерят кестени

# 11
  • Sofia
Мисля, че вече няма от къде. Другата есен. Simple Smile

# 12
  • Wien
Аз му давах тази есен на моя бебок (значи на 8-9 месеца някъде) и много му хареесаха, не е имал проблем ,но не е и изяждал повече от два на веднъж. Точно днес куих половин килограм, тук пускат и извън сезона и като сваря ще ви кажа дали ще яде пак, че в момента е в период "Ям само супи"  Laughing

# 13
  • София
B Била имаше, но преди 2 месеца. Тази есен дадох май на баткото за пръв път, харесаха му.

# 14
Мисля, че вече няма от къде. Другата есен. Simple Smile
e, виждала съм да продават печени кестени. сигурно някой има събрани newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт