Служба вече не остана-през НОЕМВРИ не войник,а мама аз ще стана!

  • 9 349
  • 310
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Как мислите мами,събира ли се около 2800гр.бебче в този корем?

# 76
  • Мнения: 3 415
айде кафенцето от мене тая сутрин

последна пиша,първа ставам,времето е чудничко за спане,ама такива болки в костите като тая вечер май не съм имала-чак ми се драйфа,обаче на вас пожелавам страхотен уикенд и си почивайте,ако можете

# 77
  • Мнения: 160
Добро утро,вие спинкате още сигурно!Ама пак някои са стояли до никое време.Ние с бебешока чакаме да започнат каките и бетковците от "Кой е по,по,най" макар че незнам дали изобщо го дават,не съм го гледала от година.
vasiags ,да в Дружба живея.
Билба,и на мен ми се струва малък моя корем,но след като всичко друго е наред гледам да не се тормозя.Може пък щерката да стане живот и здраве гъвкава гимнастичка,за разлика от скованата си майка.Та не се тормози,корема не ти е огромен,но явно си е достатъчен за бебока.Ами така е ,едни живеят в многостайни жилища и мезонети,други пък се събират и в една боксониерка.Хайде стига сте ги мислили,то време не остана за тормоз,скоро всички ще си гушкаме бебоците!
 Hug приятен ден на всички,аз ще бъда плътно тук,защото пак сме сами с беба,тати е на работа,та никъде няма да се ходи.

Е аз докато напиша и тя Сладурка ме изпреварила.Добро утро,Сладур!!!Мерси за кафенцето!

# 78
  • Мнения: 34
Еййй вчера не съм чела и виж ти каква приятна изненада smile3501 newsm68
Честито на Галентинас и Цецето! smile3525 newsm51 Да сте живи и здрави и вие и вашите бебоци и целите ви семейства! Много късмет в живота на малките сладурчета!!  bouquet
И Боян какъв е сладур Hug smile3504 Мими браво на теб-страхотно момченце си имаш!
Аз съм първа май за уикенда! Ама така е! Изпратих мъж на изпит и се разсъних, а и добре съм спала тази нощ! Дано всички сте се наспали така!

# 79
  • Мнения: 34
Еееее изпреварихте ме! Добро утро!

# 80
  • Мнения: 421
Добро Утро!

За тоновете - не тревожи Лилчо! Това е нормално,дори бебето да не спи! А пък,ако спи - още по! Даже сега си спомних какъв мит имаше - ако бебето е момиче пулса е над 140удара,ако е момче - под 140! А нормата май беше от 120 до 160...
За мърдането - пак е нромално да не мърда толкова активно,както в началото.Аз да жалост не мога да се оплача от такова нещо,защото моята лудетина постоянно ме джаса къде ли не по тялото ама... То това не е гаранция - кое е добре и кое не е.Винаги съм се чудила кога бебетата мърдат повече - когато им е добре или когато им е неприятно нещо.А може би всички просто са различни  newsm78

Честити ви покупки!  Grinning  На мен ми останаха много малко неща.Вчера взех 4 термометъра за да сложа навсякъде из къщи и сега се дразня,защото съм ги сложила на едно и също място,а те показват различни неща  Shocked 

Друго...друго... понапълнях и се успокоих,че сега корама ми не е толкова малък  Laughing  Гледах филмчето за секциото - отвратително! Но май така ще раждам.Може да се окаже,че дори нямам избор  Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 14
  Добро утро и от мен! Малко е мрачно , ама така ще бъде , зима идва и трябва да се свиква!
 
  Мерги , питам те , защото и аз съм в Дружба  , ще разхождаме бебета заедно ако искаш Hug Hug

  Билба отивам да ти видя коремчето!

# 82
  • Мнения: 112
ДОБРО УТРО И ОТ мен!!!    bouquet

Да ви разкажа за петъчната ми вечер:
Снощи не стига че затворихме едно ресторантче тайфата...
миииииииииии после и на дискотечка - чалготечка ме водиха...
такъв смях...на входа ме изгледаха супер странно...
а за вътре - просто да имах камера...
На всичко отгоре и си танцувах...абе суперско
само дето ми беше доста задимено, иначе все едно нищо не е...
Прибрахме се в 3, ама аз като не мога да спя...е тва е...
Станах, направих си закуска и ейй ме на идвам да чета,
да не пропусна някоя клюка  Crazy
И тук е мрачно и мн студено...
но поне добре, че днес и утре свеки ще гледа малката, че
така поне ще се понаспим и няма да я мисля...

ПРЕКРАСЕН УИИКЕНД ВИ ЖЕЛАЯ на всички!

# 83
  • Мнения: 14
Prosto Az качи тогава снимки - комисията ще прецени  Laughing Laughing /нали казваш , че си напълняла/!
  Bilba ти също много добре изглеждаш! Нормален ти е корема!

  А на мен така са ми изтръпнали пръстите , че едвам нацелвам клавишите , все грешни неща пиша и все попоравям.  Това изтръпване , вече месец насам не ми минава. Много и странно , не мога копчета да закопчавам - и никакви дребни неща да хващам - игли , химикалка . ЕУдинствения плюс е че и картофи не мога да беля и мъжа е натоварен с тази нелека задача Mr. Green/за него/

# 84
Здравейте ноемврийки! Извинявам се, че нахълтвам в темата ви, но искам да ви кажа, че една от вас стана мама преди няколко дни. Kassi/patrissia/ роди своите дългоочаквани момченца на 16 октомври:
в 6:25 се роди Християн-2,900кг. 48см
и 6:26 Михаил-2,550кг. 46см
Новината дойде от близнашкия форум, затова ви я споделям и на вас.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 208
Добро утро и от мен  Hug

Леле започна се - а аз като една от последните ми се струва супер далече времето когато ще си гушкам бебчо.

Честито бебчета на Patrissia. Да са живи и здрави и да станат силни мъже

А на нас честито ни и първи близнаци

Bilba много добре изглеждаш. А моят корем е още много високо - ама не било от значение казват  newsm78 И цицките ми дето се опират в него, имам чувството че мястото е станало синьо. Моля се маааалко да се посмъкне.

дано поне не завали  Praynig Че поне малка разходчица да си направим.

# 86
  • Мнения: 421
Ехеее и близнаци си имаме вече! Ама то - само едно щъркелче има там  newsm78 

Да са живи и здрави и много послушни,защото трябва повечко да помагат на мама двамата юнаци

# 87
  • Мнения: 884
Здравейте! Честити ни първи близнаци, късмет на цялото им семейство!
 Как сте в този мрачен и дъждовен ден? Аз изтеглих две филмчета, но първо ще поошетам-от скоро време хич не ми спори, но пък затова много ми се готви Party. И с преждичка съм се заредила-последно вече и приключвам с модата на бебка. И така-климатика "на шест", ще спинкам и ще почивам, сами с баткото сме, а таткото е на работа /той работи и в неделя, аз пък в неделя най ми спори да харча Joy/, шегичка, просто такава му е работата...Той снощи си премазал пръст на ръката, паднал му нокътя, и нали знаете мъжете хич не търпят на болка и кръв като гледат-припадат, та снощи малко екшън имаше...Остана проблем обаче-обувките ми са с връзки-за по-бързо и лесно той ми ги връзваше до сега, а днес сутринта екшънът беше за мен... Това е засега-ще ви наглеждам от време на време-може пък още бебета да са решили днес да изненадат всички ни. А "моята" октомврийка още не е родила-четвърти ден вече е на хапове и системи...милата...

# 88
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте и от мен,

Аз от сутринта съм се разшетала, че днес ми е по-добре и дори не станах нито веднъж снощи да ходя до тоалетната  Simple Smile Каката също не ме събуди рано-рано Simple Smile
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА Patrissia! ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ, А НА НЕЯ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!

Днес съм хванала мъжо да довърши едни первази, че в спалнята всичките мебели са преместени заради тях. Много е студено и мисля да не излизаме от вкъщи, че да не се тръшна болна.
Аз отивам да лепя цветни хартийки с каката  Laughing

# 89
  • Мнения: 1 546
Добро утро! Hug

Изпратих си мъжо на разходка из Горна (Тиха Вода, там имате мнооого харно магазинче на Аполон  Wink, а мойто мъж трябва от време на време костюмар да се бара Mr. Green та отиде да го нагледа)..на мен никъде не ми се мърда в тоз сумрак и си пия кафенцето и чакам мама малко на гости.

Сладурка, мерси за кафето Wink
Bilba, чудесен корем! Hug и моя все малък ми се струва...ама то има ли угодия за нас Mr. Green
tedi, палавница такава!Дискотечка, а?Хихихихи...няма лошо!Ние една вечер минахме покрай едно диско и тийнейджърите така странно ми изгледаха корема, че викам - айде към къщи Mr. Green
Дес, много хубави нови нещица си имаш!Аз също се отказах от готовите комплекти за изписване, колебая се между две гащеризончета и ще решавам на място с кое щ изпишем беба.

И Честити бебоци на Patrissia!Да за здравички и да радват мама и тати!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт