Есенната депресия влияе на външния ми вид

  • 2 109
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 150
Ох - как да се преборя - искам пак да съм хубава,ведра,свежа, усмихната. Нямам желание за нищо - и това ми личи от километри.

# 1
  • Мнения: 511
Купи си някоя нова дрешка - на мен страшно ми помага  Joy

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Всичко е в главата ти. Направи нещо което ти доставя удоволствие и потърси хубавите неща в този сезон, а те са много. Мисли си само приятни неща и се поглези. Многото работа също помага.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз си купих дрешка и нов крем, ама тоя път не помага Sad

# 4
  • Мнения: 83
Ох - как да се преборя - искам пак да съм хубава,ведра,свежа, усмихната. Нямам желание за нищо - и това ми личи от километри.
Откакто родих се чувствам така. Щастлива съм с детето и мъжа ми, но недоспиването, постоянното тичане насам- натам... Кога ли ще изляза от това състояние?!

# 5
  • София
  • Мнения: 3 404
Лятото, морето, горещината и слънцето доста изтощават и кожата, косата и организма изобщо.
Аз, лично с първото леко застудяване тичам при моята козметичка за една по-продължителна и възстановителна терапия за лице, масаж и разбира се- есенен шопинг.
/Домашна маска + вана със соли ще свърши също хубава работа/.
За косата важи същото. Вземи си силно възстановителна маска, отрежи връхчетата и един сешоар.
Гарантирам ти освежаване и зареждане на батериите.
Успех.

# 6
  • Мнения: 511
И аз си купих дрешка и нов крем, ама тоя път не помага Sad

Шоколад? Heart Eyes Вино? Grinning

# 7
  • Мнения: 1 802
Ох - как да се преборя - искам пак да съм хубава,ведра,свежа, усмихната. Нямам желание за нищо - и това ми личи от километри.

Купи си някакви витамини! Ще те заредят!  Peace
И аз недолюбвам този сезон и следващия също ... но трябва да се нагодим някак си, няма начин!   bouquet

# 8
  • Мнения: 35 961
любим парфюм, по възможност нов, т. е. току-що купен Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 10 858
И на мен студът ми влияе негативно, и може би точно шопингът ме разведрява.
Боядисай косата си в някакъв нов цвят, поглези се с нещо любимо, купи си нещо скъпо, което си изкала, и разговаряй повече с мъжа си, това може би помага най-много /след шопинга/
Успех! Hug

# 10
  • Мнения: 4 496
Аз все на косата си посягам.Даже по това разбирам,че съм в депресия...
Излизам да си купя нещо,  или просто да се помотая по улиците... Flutter

# 11
  • Мнения: 596
На мен ми помага спортът, така се зареждам с тонус и енергия и добро настроение.  Peace

# 12
  • Мнения: 5 539
Дано не се възприеме като реклама, но аз напоследък разчитам на това: http://web.orbitel.bg/jorge/algae/new/index.htm и има ефект

# 13
  • Мнения: 7 418
  Пътешествие!!!Най-сигурния лек от депресия!

# 14
  • Мнения: 121
 Сигурно ще ми се смеете, но аз реших да разнообразя сивото есенно ежедневие и поканих лекуващия си лекар на вечеря - не можете да си представите колко весело ми беше целия ден след това/беше ужасно скандализиран/ Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт