Помощ за Vbox7 !

  • 4 083
  • 13
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Моля помогнете ми да гледам клипове във Vbox7   Praynig. По-рано няколко пъти не става и днес се заех сериозно. Като ида на страницата на даден клип и не виждам откъде да го пусна  newsm78. Пише че се изисква да има Adobe Flash Player. Макар да бях сигурна че го имам инсталиран , го направих пак. Даже 2 пъти - отново същото. Регистрирах се, логнах се. Пак не виждам откъде да го пусна тоя клип. А от моя компютър един приятел преди време гледаше клип !!!!

# 1
  • Мнения: 1 520
При мен си тръгват автоматично.
 Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 4 435
И при мене автоматично си тръгват.И то нито съм регистрирана ,нито нищо.

# 3
  • Мнения: 121
Принципно си тръгват автоматично, освен ако ти е слаб интернетът , тогава е много вероятно да  не можеш да гледаш. А  можеш ли да гледаш в youtube.com?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Ей сега пробвах в youtube.com, веднага тръгва. А в Vbox  чакам, чакам (вече час както се пее) и не ще  hit

# 5
  • Мнения: 121
Ми  мацка не знам ,  какво да кажа.  Не е от липса на програма... и интернетът ти е добре...Simple Smile  странна работа...  newsm78

# 6
  • Мнения: 4 435
Едно определено ли чакаш,защото има някои които не тръгват.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Едно определено ли чакаш,защото има някои които не тръгват.
Не няколко не тръгват. Почнах с тези линкове от темата за "Острова на изкушението".
Сега се сещам че като инсталирах Адобето, махнах отметката на Googletoolbar, щото ми пречи на други сайтове, но не вярвам това да има значение.

# 8
  • Мнения: 794
Виж дали браузера не ти блокира някои програми - напр. Flash-a... При мен не ми позволяваше даунлоуд от страницата - приемаше го за "non secure" или нещо подобно  Crazy

Под "лентичката", в която се изписва сайта трябва да пише ...


# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Виж дали браузера не ти блокира някои програми - напр. Flash-a... При мен не ми позволяваше даунлоуд от страницата - приемаше го за "non secure" или нещо подобно  Crazy

Под "лентичката", в която се изписва сайта трябва да пише ...



Ох за съжаление и това ще да не е. Или поне нищо не се изписва. Аз затова не слагам Гугълтуулбара, щото именно той ми блокира някой страници.

# 10
  • Мнения: 794
Ако ползваш Модзила или Експлорър, пак е възможно...

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 914
Мерси момичета. Работата стана. Влязох в контрол панела, в Add and remove...  махнах Адобе Флаша, после като отворих случаен сайт ми се появи препратка да си го инсталирам пак и готово. Явно съм имала някъв фалшив вариант и без да го махна не се е инсталвал новия.

# 12
  • Мнения: 63
И аз имах същият проблем с vbox-a...
и на мен така ми пише за flash player-a когато искам да гледам нещо от vbox-a 4рез Internet Explorer-a...
затова от мой ли4ен опит пробвай да влизаш в vbox-a 4рез Mozilla Firefox... поне аз нямам проблеми така с въпросният сайт.... сполука  Hug

# 13
  • Мнения: 5 539
може ли някой да ми каже как мога да гледам клипове през Опера? Винаги ми изписва, че нямам флаш плеър, а аз имам. Инсталирам наново и пак не тръгват. Налага се да гледам клиповете през Експлорър. Помогнете, моля Sad

Общи условия

Активация на акаунт