"Покривка" за легло. Каква да е?

  • 2 419
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 642
От известно време умувам, но не мога да реша какво да слагам на леглата на децата.
Седят си на дамаска и това е. През определен период само ги претапицирваме и така...Задължително с детски мотиви.
Обаче ми се иска да слагам нещо отгоре, а по магазините не предлагат много неща май (освен разни ватирани и на "вафлички" покривки).
Какво слагате вие на леглата на децата? Дайте ми някакви идеи, че и без това ме обхваща шивашки ентусиазъм в това студено време. Поне да направя нещо полезно.  Grinning

# 1
  • Мнения: 107
най-добре си направи покривки за леглата сама Simple Smile, ще може и цвят на плата да си избереш и по размери ще си ги ушиеш, какво по  - добро от това, а и ще излезе по-евтино, щом можеш да шиеш.

# 2
  • Майничка
  • Мнения: 12 483
Може да ушиеш едноцветна покривка и отгоре да апликираш фигурки от цветни парчета плат.
Или нещо като пачуърк (една потребителка имаше магазин за такива неща, в сайта му видях големи красоти, в момента не мога да си спомня ника й).

Щерката само си оправя плика за одеалото и застила леглото си с него, но има хубави пликове - Немо, Ариел и Пегас, а леглото й е на 1,20м височина и през деня обикновено не го ползва. 

Общи условия

Активация на акаунт