Volume Shocking на Лореал

  • 2 776
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Здравейте,мисля да си взимам тази спирала,и ми се ще предварително да чуя мнението ви за нея.Доволни ли сте?Заслужава ли си парите?Тъй като има спирали като Макс Фактор и Мейбълин,които са на по изгодни цени.Незнам защо съм се спряла на тази,но все си мисля че ще е хубава.Е ... ще чакам отговори   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 672
аз лично съм доволна. Wink ама Лореал са ми слабост

# 2
  • Мнения: X
Това е най хубавата спирала която съм ползвала някога.  Имах и предишната shoking, просто са супер, правят жесток обем и дължина.  newsm10

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 19:20 от Анонимен

# 3
  • Мнения: 27 524
Всички реклами на спирали са допълнително обработвани с Фотошоп, така че ефектът от ТВ няма да го постигнеш никога  Simple Smile
Спиралата не е лоша. Същият ефект постигам и със спирала за 5лв  Grinning

# 4
  • Мнения: 4 435
Аз предпочитам Max Factor.

# 5
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Имам я и съм много доволна!

# 6
  • Мнения: 305
Взех я,но или не я слагам аз като хората или тя не става.Предполагам че е първото и утре ще пробвам пак,дано се получи като хората

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Първата беше гола вода,точно заради онова гребенче,тази сега мисля че трябва да е по добра,Double Extansion поне е страхотна.

# 8
  • София
  • Мнения: 518
Не е толкова лоша, но очакванията ми бяха по-големи Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 912
Не съм си я купила тази последната с подобренията, защото от първата бях супер недоволна- този ефект на обем и разресване на миглите го постигам и без да слагам бяла основа с различни други спирали. Все пак ще следя темата, защото обичам да изпробвам нови неща, но засега фаворити ми остават други спирали на Л'ореал и на Мейбълийн.

# 10
  • Мнения: 624
Отваратителна спирала,най-накрая не издържах и я подарих на една приятелка.

# 11
  • Мнения: 305
Сложих си за втори път и вече ми харесва.Явно първият път не съм я сложила като хората

# 12
  • Мнения: 1 322
Аз бих препоръчала Лореал Архитект. Страхотна е.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 672
Ще чакам още мнения, защото съм се насочила това да е следващата ми спирала. Въпреки, че едва ли ако си я купя само нея ще ползвам. Ще я редувам с любимата си на Буржоа.  Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз ползвам Volumissime на Лореал. Искам да ви кажа, че съм доволна повече от спиралата на Клиник с подобен ефект. Не мога да си позная ресниците. Laughing
Пу, да не се урочасам.

Общи условия

Активация на акаунт