Въпрос за Пентаксима?

  • 2 107
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
аз също ги купих наведнъж трите, съхранявах ги в хладилника
а за реимунизацията ми казаха на 15.03 - тогава ще е на 1г и 5м., ще я поръчам допълнително

# 16
  • София
  • Мнения: 718
Едни и същи са. И аз ги купих предварително, защото постоянно има някакви проблеми с доставката.

# 17
  • София
  • Мнения: 928
Една и съща ваксина.Просто се бие в 3 поредни месеца.Можеш да ги купиш наведнъж или преди всяка ваксинация.
Peace

# 18
  • Мнения: 875
хайде да използвам и аз темичката, за да не отварям нова и да попитам кога е четвъртия прием? вече не сме в българия, а тук схемата е различна (същите компоненти плюс пнеумония но с доста различн прием) и решихме да се придържаме към това, което вече сме започнали.  Hug

# 19
  • Мнения: 678
на 1 г 4 м ще ни слагат четвъртия прием

# 20
  • Мнения: 2 577
хайде да използвам и аз темичката, за да не отварям нова и да попитам кога е четвъртия прием?
трябва да е една година след третия - при нас ще е на 1г.и 5м. тъй като покрай жълтеницата малко закъсняхме с имунизациите

# 21
  • Мнения: 130
Една е съща е. Аз си я взех без проблем, но малката се разболя и още не сме я били  Sad

# 22
  • Мнения: 96
Да добавя и аз:  ние ги купуваме месец за месец, като взимаме ваксината 2 седмици преди опредлената дата / до този момент сме минали 2  и 3 месец/ Проблем не сме имали с намирането . Купуваме ги от Търговска лига.

Но искам да питам някой знае ли как да са разбере дали ваксината е ок. Единия месец имахме проблем с тока , а точно бяхме взели ваксината и не знам дали не се е повлияла от евентуалната смяна на температурата в хладилника

# 23
  • Мнения: 278
Ние реимунизация направихме на 1г9м.Закупихме ваксината от аптека в близост до Търговска лига.

# 24
  • Мнения: 875
благодаря ви за отговорите!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт