моля кажете нещо за CHLOE -противоза4ата4ни

  • 40 259
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 21
Здравейте. Преди пиех цилест, нямах странични ефекти, освен това че нямах никакво желание за секс. Сега лекарката ми изписа хлое, още не съм го почнала. Искам да ви попитам отрази ли се хлоето на желанието ви за секс?

# 151
  • Мнения: 356
На мен ми се отрази негативно - имам чувството, че за четирите месеца, докато ди пиех бях станала фригидна  Sad, да не споменавам страничните ефекти - 13-14 качени килограма.
Дано при теб няма тези странични ефекти - все пак всеки организъм е различен.Най- добри отзиви чувам за Ясмин
 Hug

# 152
Алкохол позволен ли е по време на приемането на Chloe? И разкажете още за окосмяването, появилите се косми изчезват ли , притесняват ме най-вече тези по лицето, и какво не растат нови?

# 153
да кажете проклетите косми ще изчезнат ли от тези хапове?

# 154
i na men mi izpisaha chloe,4akah da mi doide-doide mi po pano ,no gi zapo4nah vednaga ve4e 4den gi piq 4uvstvam se dobre.No mi varvi mnogo capa me kato kravoizlev,dnes sdvam uspqh da pribqgam do banqta.tova dali zashtoto mi doide rano?ili ot neshto drugo.dori nqmam drugi strani4ni efekti no tova silno kravote4enie malko me pritesnqva.blagodarq.

# 155
pak sam az-dnes mi e 6-ti den-ot kakto gi po4nah-CHLOE -kajete neshto po vaprosa za kravote4enieto mi mnogo mi varvi  oshte.kakvo stava neznam.smenqm po 5prevrazki na den,4e i pove4e.mnogo sam se shashnala. :bomb:shte ser prasna.dori sam se podula mi se struva.

# 156
# 157
  • Мнения: 356
Според мен е нормално.
И на мен първия месец ми вървя много обилно и доста продължително.От втория месец нещата вече се нормализираха.
Но все пак ,ако много се притесняваш, може да се консултираш с гинеколога, който ти ги е изписал.
Подуването може и да е от хормоните.Следи дали качваш килограми или задържаш течности.При мен това бяха странични ефекти и след четири месеца спрях хапчетата.
Защо са ти изписани - имаш ли някакви гинекологични проблеми или просто ги използваш като контрацепция?

# 158
ami izpisaha mi gi zashtoto imam kisti4ki na qichnicite -i visok prolaktin-parviq pat beshe 75ng-ml-a dnes kato si vzeh prolaktina otnovo -e 62,4--moita genekolojka mi izpisa -bromokriptin.az oba4e mi se iska da si vzema dostineks nishto 4e e po skapo.tova deto go izpisa davalo strani4ni  efekti.
i tq me uspokoi 4e shte  e samo tozi mecec kravote4enieto.
Според мен е нормално.
И на мен първия месец ми вървя много обилно и доста продължително.От втория месец нещата вече се нормализираха.
Но все пак ,ако много се притесняваш, може да се консултираш с гинеколога, който ти ги е изписал.
Подуването може и да е от хормоните.Следи дали качваш килограми или задържаш течности.При мен това бяха странични ефекти и след четири месеца спрях хапчетата.
Защо са ти изписани - имаш ли някакви гинекологични проблеми или просто ги използваш като контрацепция?

# 159
AMI ZA SEGA OSHTE CAPAM -4E AZ VA4E PO4VAM BELITE HAP4ETA VSE TAKA LI SHTE VARVI KOGA SHTE MI SPRE ,NE SMEQ NISHTO DA PRAVQ. newsm78 newsm78 newsm78

# 160
4AKAM DORI ODOBRENIQ ZA QMR. newsm10 newsm10 newsm10-DANO ME ODOBRQT.

# 161
почнах 2-ра опаковка и цикъла не ми идва, нормално ли е?

# 162
и на мен не ми идвартова има ли нещо общо с проклетите хапчета?Исъщо така ми става ужасно зле след като изпия хапчеторсветовъртежи и направо гадост? Ще спрат ли тези странични ефекти някога? Да уточня само пия рпочти допивам жълтите от втора опаковка

# 163
хайд де, дайте мнения..................................

# 164
  • Мнения: 21
Аз ги почнах. Вече пия трета опаковка. Нямам странични ефекти. Лицето ми се изчисти ( не че имах кой знае колко пъпки, но сега нямам нито една ).  Цикъла ми се нормализира. Като цяло за сега съм много доволна. Желание за секс не ми липсва ( както когато пиех цилест). Според мен всеки организъм е различен и от там и дейсвието при всеки е различно.

Общи условия

Активация на акаунт