моля кажете нещо за CHLOE -противоза4ата4ни

  • 40 278
  • 214
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 726
Rose, браво радвам се за теб, хайде давайте за бебче, успех пожелавам.
Аз малко да се оплаче, абе нещо голям апетит, незнам от хапчетата ли е пия ги втора седмица.Не знам, ако е от тях не е добре, защото държа на фигурата си пък лесно качвам килца.При вас как е?

# 181
zdraveite -az gi pih 3meseca i sam mnogo dovolna.liceto mi se iz4isti,4ustvah se dobre,pieh i dostineks zaradi prolaktina.no  ne gi piq ot 2meseca -hloeto ,i sega kato hodih mi kazaha da prodalja oshte 3meseca i shte sam gotova.kistite sa na iz4ezvane,no prolaktina mi e malko pak povishen zatova shte piq.NO POVQRVAITE IMAM EFEKT.

# 182
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Привет.Аз също започнах да пия Хлое.Единствено забелязвам леко гадене от няколко дни.Може би в началото е така,докато организма привикне.
Иначе съм страшно доволна,че ми намалиха значително кървенето по време на менструация.Преди толкова силно ми вървеше,че не можех да мърдам от къщи-сменях превръзките на половин час.А снощи съм спала с дневна превръзка,въпреки ,че ми беше втори ден.Дано е така и занапред. Simple Smile

# 183
  • Мнения: 3
Привет.Аз също започнах да пия Хлое.Единствено забелязвам леко гадене от няколко дни.Може би в началото е така,докато организма привикне.
Иначе съм страшно доволна,че ми намалиха значително кървенето по време на менструация.Преди толкова силно ми вървеше,че не можех да мърдам от къщи-сменях превръзките на половин час.А снощи съм спала с дневна превръзка,въпреки ,че ми беше втори ден.Дано е така и занапред. Simple Smile
Миличка гаденето е само в началото докато привикне организма.
И аз бях така,но всичко мина значително намяла количеството няма  болки няма сменяне на превръзки през половин час и болки няма.
Най-важното е ,че помогат ,аз съм много доволна от Хлоето ,мога също така да кажа,че и доста отслабнах от тях.
Кистите ги няма благодарение на ХЛОЕ
За това не се притеснявайте от гаденето всичко е в самото начало после всичко отминаваа
Успех на всички стискам палци на всички ви
 Hug  bouquet

# 184
  • Мнения: 35
Здравейте, аз вече три месеца пия хлое, но страшно ме болят гърдите и долу имам една болка все едно ще ми идва. Някой има ли подобни проблеми.....Чудя се да ги спирам ли....Изписаха ми ги за поликистоза. Надявам се някой да сподели нещо.

# 185
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Gret ,аз четох,че са необходими 3 цикъла,за да свикне организма.Може би следващия месец всичко ще е наред.И на мен ми прокървява все още след менструацията - 9- ти ден. ooooh!От време на време и главоболие се намира,но ще търпя. Simple Smile

# 186
  • Мнения: 35
Brrr, благодаря за бързия отговор. Ще изчакам, дано отшумят болките и има ефект от лечението. Аз съм вече 8 години на противозачатъчни, поради болезнена овулация, а някои доктори смятат че е ендометриоза. Така и не разбраха какво всъщност е. Последно ми правиха лапароскопия и ми казаха, че имам поликистозни яйчници.

# 187
  • Мнения: 4
az piq chloe ve4e treti mesec i se 4uvstvam mn dobre moqta diagnoza be6e mikrokistozni qi4nici i za tova mi go izpisaxa az ne sam imala problemite koito pove4eto sa spodelili za obilnoto kravote4enie prez parvviq mesec edinstveniq nekomfort koito izpitvam e v gardite postoqnno me bolqt i sa poduti kolkoto do ka4vaneto na kilogramite sam gi vdignala samo s 3kg.no ne sam sigurna dali e ot xap4etata ili prosto ot sezona

# 188
  • Мнения: 3
Аз нямах проблем с килограмите даже свалих от 55кг сега съм 48кг само за 6 месеца не съм се съобразявла с храната хапвам си всичко и не съм качила а свалих кила.
Лицето ми се изчисти ,кожата стана го чиста и гладка.
Благодарение на тези хапчета изчистих кистите и свалих килца

# 189
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
Ох,на мен ми се сляха първата и втората менструация.Направо ми е жал за мъжа ми.Сега уж ми е 3 -ти ден от втората менструация,а ми върви като река.Не знам докога ще свиквам с тези хапчета. Cry

# 190
  • Мнения: 3
Izpisaha mi Chloe za regulirane na cikula, doide mi , no ne spira ve4e deveti den... v smusul te4enieto e mnogo malko no vse pak ne spira,  a po princip na petiq den nqma i sleda.... Dali izob6to 6te spre do sledva6tiq cikul... I drugiq mi vupros e dali sa naistina nadejdni kato protivoza4atu4ni ili 6te se naloji da se predpazvame po nqkakuv na4in?

# 191
  • Мнения: 2 726
Такова нещо не ми се е случвало,свържи се с доктора си

# 192
  • Мнения: 3
Такова нещо не ми се е случвало,свържи се с доктора си
a dokato go piq moje li priqtelq mi da svur6va v men bez posledici?

# 193
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
На мен първия и втория цикъл ми се сляха.На следващата опаковка вече нямах никакви проблеми.Организмът се нагажда към хормоните. Peace

# 194
  • Мнения: 0
Исках да ви питам дали има проблеми да спра хапчетата просто като приключа последното хапче от опаковката и не пия следваща. Предполагам, че няма наккъв специален начин за спирането им, но да ви попитам, тъй като ходенето до лекарката за един въпрос ще ми струва половин ден отпуска и поне 50 лв и бих искала да го избегна ако е възможно.

Пия ги от година и искам малко почивка да направя.

Общи условия

Активация на акаунт