моля кажете нещо за CHLOE -противоза4ата4ни

  • 40 229
  • 214
  •   1
Отговори
# 30
аз съм пушачка и искам да ви попитам дали цигарите оказват влияние.и друго-аз ги пия от скоро, но много жзе да ме боли глава.

# 31
  • Мнения: 68
аз съм пушачка и искам да ви попитам дали цигарите оказват влияние.и друго-аз ги пия от скоро, но много жзе да ме боли глава.

на мен ми предстои да ги пия, но вече си ги взех и в указанието пише, че задължително пушачите трябва да спрат цигарите докато приемат го приемат

# 32
  • Мнения: 356
аз съм пушачка и искам да ви попитам дали цигарите оказват влияние.и друго-аз ги пия от скоро, но много жзе да ме боли глава.

на мен ми предстои да ги пия, но вече си ги взех и в указанието пише, че задължително пушачите трябва да спрат цигарите докато приемат го приемат

А, ми то и аз пуша - и сега какво - да спирам цигарите ли???  Rolling Eyes
Не мисля , че ще мога да ги откажа, а пък честно казано и не искам да ги отказвам.  Crossing Arms
А в листовката пише ли какво може да се лучи ако пушиш и ги пиеш? Thinking newsm78

# 33
А, ми то и аз пуша - и сега какво - да спирам цигарите ли???  Rolling Eyes
Не мисля , че ще мога да ги откажа, а пък честно казано и не искам да ги отказвам.  Crossing Arms
А в листовката пише ли какво може да се лучи ако пушиш и ги пиеш? Thinking newsm78

цитирам какво пише в листовката
"Рискът от сърдечен инфаркт или мозъчен удар нараства с възрастта.Той нараства значително и при изнтензивно тютюнопушене.Ако Вие използвате ХЛОЕ,трябва да спрете да пушите,особено ако сте на възраст над 35години."

пише също,че "ако сте пушач трябва да уведомите вашият лекар"...

mimetobl,а лекарят ти потвърди ли,че ХЛОЕ действа още от първата таблетка?защото нещо не мога да се свържа с лекарката си,а да съм наясно като мина първата опаковка....

# 34
  • Мнения: 356
Сега звъннах пак на моя доктор.
Каза, че пушенето е противопоказно чак след 40 години, така че спокойно мога да си ги пия и да си пуша. Peace
И още нещо - МОЖЕ ДА СЕ РАЗТИТА НА ТЯХ ЗА ПРЕДПАЗВАНЕ ОТ БРЕМЕННОСТ ОТ ПЪРВАТА ИЗПИТА ТАБЛЕТКА.
Така, че спокойно mani4koto, и ние спираме да се пазим - само да ми дойде и да почна да ги пия.
На мен ми стана странно, че веднага може да се разчита на тях за предпазване и го попитах да не вземем да си направин ей-така, както се пазим още едно бебе набързо, но той ми каза да не се притеснявам - той отговаря  Peace

# 35
  • Мнения: 135
искам да ви питам някой ползвал ли е противозачатъчни''ХЛОЕ'' и дали сте доволни от тях?За пръв път ще пия противозачатъчни и моя доктор ми ги изписа и ми каза че даже ще ми се оправи кожата понеже като родих и ми излезнаха много пъпки. и се чудя кога се пият от първия ден на цикъла ми или кога той ми обясняваше но аз май не запомних и ми каза да прочета листовката ами като няма

# 36
  • Мнения: 3 092
аз съм пушачка и искам да ви попитам дали цигарите оказват влияние.и друго-аз ги пия от скоро, но много взе да ме боли глава.
ами спри ги .
И при мен се получи така . След консултация с доктор ги спирам веднага щом свърша опаковката .Аз не пуша , но получих силни пристъпи на главоболие - и без това си го имам де ..
Иначе може да си правиш секс веднага след приема на хапчетата -още от първия месец .На мен така ми казаха , освен това си пише и в листовката ако не се лъжа .

# 37
искам да ви питам някой ползвал ли е противозачатъчни''ХЛОЕ'' и дали сте доволни от тях?За пръв път ще пия противозачатъчни и моя доктор ми ги изписа и ми каза че даже ще ми се оправи кожата понеже като родих и ми излезнаха много пъпки. и се чудя кога се пият от първия ден на цикъла ми или кога той ми обясняваше но аз май не запомних и ми каза да прочета листовката ами като няма

ами принципно е най-добре да ги почнеш от първия ден,така започват да действат веднага като контрацептив(или поне така пише в листовката)...като изпиеш 21 жълти хапченца почваш белите,като през това време трябва да се появи кървене...щом изпиеш и белите почваш новата опаковка...но моя съвет е да си намериш листовката,защото там има доста полезна информация...
от това което прочетох за хлое,разбрах че те се предписват най-често за лечение,точно на пъпки,окосмяване,омазняване...
относно дали сме доволни - то си е до организъм,пък и най-рано след първия-втория месец ще започнат да се забелязват ефектите според мен Wink

mimetobl,значи няма нужда да чакам да мине цял месец? Twisted Evil  Embarassed

# 38
ZD,IZPIH JALTITE TABLETKI OT CHLOE I PO4NAH S BELITE.IZPILA SAM VE4E 4 TABLETKI,NO NQMAM MENJIS.PRI VAS KAK E?ISKAM DA KAJA,4E NE SAM BREMENNA.

# 39
ZD,IZPIH JALTITE TABLETKI OT CHLOE I PO4NAH S BELITE.IZPILA SAM VE4E 4 TABLETKI,NO NQMAM MENJIS.PRI VAS KAK E?ISKAM DA KAJA,4E NE SAM BREMENNA.

това първият ти месец ли е?защото в листовката пише,че е възможно да няма кървене първия месец,понеже организма не е свикнал...продължавай да си пиеш хапчетата по схемата и не се притеснявай Wink

# 40
Да първия месец ми е,но взех да се притеснявам.Ти колко време ги пиеш?Кога ти доиде мензиса?

# 41
на мен също ми е първия месец,скоро ги свършвам и ще видим дали ще ми дойде...но една позната ги пие от няколко и каза,че първия месец e нямала никакво кървене...

# 42
  • Мнения: 135
аз пък ги почнах от първия ден и сега(трети ден)ми свърши newsm78,а ме държеше по 5,6 дена.вие как сте момичета

# 43
аз пък ги почнах от първия ден и сега(трети ден)ми свърши newsm78,а ме държеше по 5,6 дена.вие как сте момичета

и на мен ми беше 3-4 дена...иначе аз се чувствам много добре,гърдите ми порастнаха,имах леко увеличение на апетита,но сега намаля...единственото гадно е,че имам по малко кървене,но то си пише в листовката,че е възможно докато организма свикне Simple Smile

# 44
Ох,незнам.Утре ще звънна на докторката давидим какво ще ми каже и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт