Грозната Бети

  • 37 302
  • 601
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 496
Мда.Сори... Tired
Ако страдаш от безсъние като мен, в 5,30 го повтарят... Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 243
Аз само да попитам, знае ли някой дали има качени серии от латино-америкаснката версия на Грозната Бети в някой от торентите? И това по НОВА ми харесва, но оригинала ми беше още по-забавен.  Crazy

# 77
  • Мнения: 776
И аз се запалих по сериала Laughing и го следя редовно без понеделник и вторник, когато гледам One Tree Hill Mr. Green
Да попитам, че не разбрах Embarassed, значи в латино версията грозната Бети и шефът се влюбват по някое време, и тук ли ще стане така? Някой, който е гледа 2 сезон, да сподели! Praynig

# 78
  • Мнения: 1 099
И аз се запалих по сериала Laughing и го следя редовно без понеделник и вторник, когато гледам One Tree Hill Mr. Green
Да попитам, че не разбрах Embarassed, значи в латино версията грозната Бети и шефът се влюбват по някое време, и тук ли ще стане така? Някой, който е гледа 2 сезон, да сподели! Praynig

Ааа то ако не се влюбят няма за какво да го гледам Mr. Green
Дано да са следили оригиналния сюжет и Бети да стане и шефка по някое време Simple Smile

# 79
  • Мнения: 3 622
Сега от вас научавам, че има и друга версия на Грозната Бети - или оригинала. Дали имам TV 7 нали там го дават. А колко серии са давали до момента?


# 80
  • Мнения: 4 111
Сега от вас научавам, че има и друга версия на Грозната Бети - или оригинала. Дали имам TV 7 нали там го дават. А колко серии са давали до момента?

Въпросният оригинал го гледах по сателита на ДКТЕ ( детска кабелна телевизия Евроком), не знам дали го има масово по кабеларките.   33uu

# 81
  • Мнения: 4 514
А какво беше това с бащата, че убил човек и каква беше тази снимка на майка й, на която има халка на пръста? Кой е "скъсания" човек и него ли е убил бащата? Малко не можах да следя тези неща. Blush

# 82
  • Мнения: 603
Баща им е убил съпруга на майка им и след това са избягали в Америка. На снимката са майка им и въпросния убит съпруг. Убит е, понеже е извадил нож на майката на Бети...
Аз това разбрах...

# 83
  • Мнения: 2 567
Аз останах с впечатлението, че убийството е извършено в Америка.
Бащата на Бети е бил готвач в дома на майка им, когато е била женена за първия си съпруг. Той ужасно я е тормозил и биел и в един момент нащо момче не издържало и го пребило до смърт. От тогава все бягали и се криели и затова не могъл да се възползва от амнистията дадена от Рейгън на емигрантите.

# 84
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Лек и незаангажиращ филм.И най-важното, че горе долу серийте имат и някакъв край Wink

# 85
  • Мнения: 431

Да попитам, че не разбрах Embarassed, значи в латино версията грозната Бети и шефът се влюбват по някое време, и тук ли ще стане така? Някой, който е гледа 2 сезон, да сподели! Praynig

Във втори сезон засега са още далеч от влюбване между шефа и Бети. На съвсем друга любовна вълна са. Wink Пък и сигурно ще има поне 4-5 сезона, към края ще се случи това, още е рано.


Аз останах с впечатлението, че убийството е извършено в Америка.

В Мексико. Peace

# 86
  • Мнения: 3 576
Записвам се. Simple Smile
Много приятно и разтоварващо сериалче.
Ванеса Уилиамс е уникално красива жена, страхотна! Peace

# 87
  • Мнения: 554
Изпуснах 1-2 серии и искам да питам:
Каква го играе Салма Хайек? Защо се мотае в сградата на Моуд? Разбрах, че Даниел е влюбен в нея, но някога били ли са гаджета? И защо е толкова готина и се държи прекрасно с Бети?

# 88
  • Мнения: 4 514
С.Х. го играе редакторка на друго списание от издателската група на "Моуд". Харесва Бети, защото видя, че има мозък в главата и е коренно различна от безмозъчните патки - асистентки в Моуд. Снощи даже й предложи работа в нейното списание, ще видим какво ще реши нашето момиче, ама май ще откаже, защото й е кофти за Даниъл.

# 89
  • Мнения: 776

Да попитам, че не разбрах Embarassed, значи в латино версията грозната Бети и шефът се влюбват по някое време, и тук ли ще стане така? Някой, който е гледа 2 сезон, да сподели! Praynig

Във втори сезон засега са още далеч от влюбване между шефа и Бети. На съвсем друга любовна вълна са. Wink Пък и сигурно ще има поне 4-5 сезона, към края ще се случи това, още е рано.


Аз останах с впечатлението, че убийството е извършено в Америка.

В Мексико. Peace

Мерси!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт