къде изчезна АПТАМИЛ 3

  • 4 381
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 88
Днес на няколко места търсих и ми казаха, че се забавил вноса и бил на митница. Накрая в една аптека намерих от новия внос, някакъв нов аптамил 3, който не е за възраст над 8 месеца, а за над 12месеца. Ние скоро ще навършим годинка и взех такъв. Все пак не можем да се върнем пак на 2. Опаковката му е нова и с увеличен грамаж от 600г на 900г, и струваше 25.60лв. Направи ми впечатление и съдържанието - съдържа МАЛТОДЕКСТРИН. Това не беше ли от забранените подсладители newsm78

# 1
  • Мнения: 208
И аз не го открих на обичайните места. В Метро също нямаше. Сега сме на Милумил 3.

# 2
  • Мнения: 27 524
Накрая в една аптека намерих от новия внос, някакъв нов аптамил 3, който не е за възраст над 8 месеца, а за над 12месеца.

Не съм чувала и виждала да съществува такъв Аптамил  Confused

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
В СТара Загора предния ден търсих но на много места беше свършил. От магазина където обикновенно купувам собственичката ми каза, че очаква ново зареждане на Аптамил 3 в нови опаковки от по 900гр. всяка и каза, че цената ще е около 25лв. Каза ми, че това си е стария Аптамил.

# 4
  • Мнения: 88
Накрая в една аптека намерих от новия внос, някакъв нов аптамил 3, който не е за възраст над 8 месеца, а за над 12месеца.

Не съм чувала и виждала да съществува такъв Аптамил  Confused

С превод и на български е, с едно бяло мече отпред, което държи оранжев щит, на който пише IMMUNOFORTIS. Пише си, че е за след 12месеца. Цената му беше 25,40, а не 25,60.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 219
Тук щитът не е оранжев, но.... нещо такова ли е:
http://www.milupa-aptamil.co.uk/en/article.asp?chco_id=5255& … rning_displayed=Y

# 6
  • София
  • Мнения: 2 967
Като се замисля и вчера в Била го нямаше  Thinking

# 7
  • Мнения: 61
И аз още не съм виждала такъв Аптамил, но ми направи впечатление че и Нутрилон 2 е с нова опаковка. Е нова е доста силно казано, защото новото според мен би трябвало да е по - добро от старото, но  тук не се е получило така. Та този Нутрилон 2, който виждам напоследък е в същата кутия, но вече фабричните надписи не са на самата кутия а на нещо като хартиен етикет, с който тя е облепена. Това за мен е леко възмутително.  Освен тази разлика новото, както и при Аптамила е надписа на български. А всъщност отдавна се чудя защо за различните пазари са различни опаковките /надявам се само опаковките/. За мен е даже обидно да ни третират като някаква трета категория хора та нали и ние сме в Европа. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 27 524
С превод и на български е

А на оригиналният етикет също ли пише, че е за след 12 месеца? За след 12 месеца Милупа предлагат млека, които се казват Милупино и са течни, ето такива:



В Швейцария пък има Аптамил Джуниър за след 12, може би това да е  Peace



# 9
  • Мнения: 88
С превод и на български е

А на оригиналният етикет също ли пише, че е за след 12 месеца? За след 12 месеца Милупа предлагат млека, които се казват Милупино и са течни, ето такива:



В Швейцария пък има Аптамил Джуниър за след 12, може би това да е  Peace





Кутиите са вече с надписи и на български, не както преди на залепен етикет. Интересно ми е за бебетата от 8 до 12месеца какво ще предложат newsm78. Не са тези, картонена кутия е.

# 10
  • Мнения: 171
В Австрия продават този
http://www.aptamil.at/wAptamil/produkte/aptamil-3.php

И да ви кажа, че ми свършва много по бързо от двойката като количеството не е променено  newsm78
Но и тук му вдигнаха цената заради новата опаковка
Иначе за след 12 месеца е този, който Блонди е показала

# 11
  • Мнения: 88

Не мога да видя нищо в този сайт. Нещо от настройките е сигурно. Всичко ми излиза с едни огромни букви на цял екран Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 171
Ето я и новата кутия на Аптамил

http://www.aptamil.at/wAptamil/eazybox/index.php

# 13
  • Мнения: 88
В Австрия продават този
http://www.aptamil.at/wAptamil/produkte/aptamil-3.php

И да ви кажа, че ми свършва много по бързо от двойката като количеството не е променено  newsm78
Но и тук му вдигнаха цената заради новата опаковка
Иначе за след 12 месеца е този, който Блонди е показала

Картинката е същата с мечето с оранжевия щит, но кутията е картонена и с надпис над 12месеца. Дали и съдържанието й вътре няма да е като за страна от третия свят hahaha

# 14
  • Мнения: 171
В Австрия продават този
http://www.aptamil.at/wAptamil/produkte/aptamil-3.php

И да ви кажа, че ми свършва много по бързо от двойката като количеството не е променено  newsm78
Но и тук му вдигнаха цената заради новата опаковка
Иначе за след 12 месеца е този, който Блонди е показала

Картинката е същата с мечето с оранжевия щит, но кутията е картонена и с надпис над 12месеца. Дали и съдържанието й вътре няма да е като за страна от третия свят hahaha


Мила,тогава изчакай да пуснат с новите кутии, че не ми се вързва нещо надписа за над 12мес. и същата картинка  newsm78 Пробвай с друго мляко до тогава  Hug

# 15
  • Мнения: 27 524

На Нутрилон са същите, ама зелени и с техния си надпис.  Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 5 755
Мами, след като имах проблем с намирането на Аптамил 3, днес най-накрая открих, но с нов вид.  newsm78 Ето такъв, но в картонена кутия, 900гр
На самата кутия пише, че е за над 12м  Rolling Eyes  newsm78 Цената му е над 25лв.  Tired Ще сравня състава дали има разлики и ще пиша.
Намирате ли някъде от стария Аптамил 3?

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 15:12 от Vivi

# 17
  • София
  • Мнения: 5 755
Накрая в една аптека намерих от новия внос, някакъв нов аптамил 3, който не е за възраст над 8 месеца, а за над 12месеца.

Не съм чувала и виждала да съществува такъв Аптамил  Confused
Какво ни пробутват тогава??!?!  Rolling Eyes Чудя се дали да не минем на Милумил.  newsm78 Моля за съвет!  Praynig

# 18
  • Мнения: 27 524
Какво ни пробутват тогава??!?!  Rolling Eyes Чудя се дали да не минем на Милумил.  newsm78 Моля за съвет!  Praynig

Детето ти е над годинка, така че спокойно можеш да даваш от този нов Аптамил. Едва ли ще е лош, а откъде се е пръкнал   33uu

Може би вносителите на тези продукти у нас са намерили по този начин разрешение за децата над годинка, защото не внасят такива млека. И следващата логична стъпка е да пуснат нова двойка, дето да е от 4 или 6 месеца до годинката, иначе би било странно...  Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 5 755
Какво ни пробутват тогава??!?!  Rolling Eyes Чудя се дали да не минем на Милумил.  newsm78 Моля за съвет!  Praynig

Детето ти е над годинка, така че спокойно можеш да даваш от този нов Аптамил. Едва ли ще е лош, а откъде се е пръкнал   33uu

Може би вносителите на тези продукти у нас са намерили по този начин разрешение за децата над годинка, защото не внасят такива млека. И следващата логична стъпка е да пуснат нова двойка, дето да е от 4 или 6 месеца до годинката, иначе би било странно...  Simple Smile
Да, влизаме в новата целева възраст Laughing , но се чудех щом го няма "навън" този вид, да не е някакво менте.  Rolling Eyes  newsm78 И дали вътре е същия по вкус и състав, като предишния....  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 15 219
но се чудех щом го няма "навън" този вид, да не е някакво менте.  Rolling Eyes 

Доколкото се вижда от сайтовете, има го в Австрия и в UK. Поне.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 755
но се чудех щом го няма "навън" този вид, да не е някакво менте.  Rolling Eyes 

Доколкото се вижда от сайтовете, има го в Австрия и в UK. Поне.
Да, опаковката е такава. Но дали и там го водят над 12м. И дали това означава, че вътре е променено нещо в сравнение със стария. Няма кой да знае май.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 908
Аз вчера си купих от старият Аптамил 3 от Била в Габрово,но може и да са били остатъчни кутии-не знам.Имаше доста заредени.Не съм виждала още нова кутия.

# 23
  • Мнения: 4 447
Накрая в една аптека намерих от новия внос, някакъв нов аптамил 3, който не е за възраст над 8 месеца, а за над 12месеца.

Не съм чувала и виждала да съществува такъв Аптамил  Confused

Блонди, забравила си. Имах тема за Аптамил тройката. Така, че си чувала или поне чела  Peace

По темата:

Ние си караме пак на 1-цата.  Peace

# 24
  • Мнения: 27 524
Накрая в една аптека намерих от новия внос, някакъв нов аптамил 3, който не е за възраст над 8 месеца, а за над 12месеца.

Не съм чувала и виждала да съществува такъв Аптамил  Confused

Блонди, забравила си. Имах тема за Аптамил тройката. Така, че си чувала или поне чела  Peace

Ти ли не четеш, не ме разбираш ли, объркала ли си се или какво, ама нищо не вдявам  Laughing
Първо тема от теб за Аптамила не намирам, та да сверя какво съм писала. Може ли линк  Peace

# 25
  • Мнения: 4 447
Накрая в една аптека намерих от новия внос, някакъв нов аптамил 3, който не е за възраст над 8 месеца, а за над 12месеца.

Не съм чувала и виждала да съществува такъв Аптамил  Confused

Блонди, забравила си. Имах тема за Аптамил тройката. Така, че си чувала или поне чела  Peace

Ти ли не четеш, не ме разбираш ли, объркала ли си се или какво, ама нищо не вдявам  Laughing
Първо тема от теб за Аптамила не намирам, та да сверя какво съм писала. Може ли линк  Peace

Аз не чета,  Hug Peace

# 26
  • Мнения: 195
Аз още преди 2 седмици не можех да намеря Аптамил 3 никъде, даже бях пуснала тема, но явно тогава все още го е имало някъде, та не се писа много в нея.
Но понеже аз така и не намерих, а дъщеря ми трябваше да пие някакво мляко, се консултирах с педиатърката ни и тя ми каза да не минавам обратно на 2ка. Детето е достатъчно голямо и смяната на мляко не би трябвало да му повлияе толкова, така че ме посъветва да взема което и да е АМ за нейната възраст. Взех Фризо 2, то е до 12 месеца, беба си го пие без проблем, все едно не е сменяно млякото. Сега мисля още месец-два да останем на Фризо, а пък после ще минем или на Нестле джуниор или ще взема пак Аптамил 3, ако наистина пуснат такъв за след годинка.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 755
Аз още преди 2 седмици не можех да намеря Аптамил 3 никъде, даже бях пуснала тема, но явно тогава все още го е имало някъде, та не се писа много в нея.
Но понеже аз така и не намерих, а дъщеря ми трябваше да пие някакво мляко, се консултирах с педиатърката ни и тя ми каза да не минавам обратно на 2ка. Детето е достатъчно голямо и смяната на мляко не би трябвало да му повлияе толкова, така че ме посъветва да взема което и да е АМ за нейната възраст. Взех Фризо 2, то е до 12 месеца, беба си го пие без проблем, все едно не е сменяно млякото. Сега мисля още месец-два да останем на Фризо, а пък после ще минем или на Нестле джуниор или ще взема пак Аптамил 3, ако наистина пуснат такъв за след годинка.
и аз бях пуснала такава тема преди, писаха две мами, които нямали проблем с намирането  Wink
аз също се колебах дали да не мина на друга марка 3-ка, но ме беше страх да експериментирам и взех 2-ка Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 107
аз си купих aptamil 3 от магазин Штъркел днес, бебка не иска да го пие, явно е различен на вкус, а и видимо стария беше с по-едра структура, новия е по-прахообразен. Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 5 755
аз си купих aptamil 3 от магазин Штъркел днес, бебка не иска да го пие, явно е различен на вкус, а и видимо стария беше с по-едра структура, новия е по-прахообразен. Sad
а как е с разтварянето? все така трудно ли е?
ние още имаме от 2-ката и не го е пробвал  Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 5 001
 
аз си купих aptamil 3 от магазин Штъркел днес, бебка не иска да го пие, явно е различен на вкус, а и видимо стария беше с по-едра структура, новия е по-прахообразен. Sad
Малкия го пробвах с нестле Джуниър и кисело мляко, не ги ще, казваш, че и това е различно, ако  не го иска незнам какво ще правиме с млякото  Sad

# 31
  • Мнения: 638
Ето какьв Аптамил сьм виждала тук аз:

Вси4ки от Пре до 3-та(в кутия),на гранулки.

на прах е,доколкото разбрах това са нови кутий за БГ,с льжи4ка на капака е.

За след годинка.
И те4ни-готови за директна консумация.

# 32
  • Мнения: 2 908
Старият Аптамил 3,който аз имам все още си е все така лесно разтварящ се,както и 2-ката,не знам кой не може да си ги разтваря Rolling EyesЗа новият който коментирате-не знам-не съм виждала още такъв въобще.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 161
Какво излиза , че вкуса на 3-та е променен така ли ?  newsm78

# 34
  • Мнения: 630
Говорих с вносителите преди малко.  От петък започнали зареждането в мрежата с новия Аптамил 3. Вече го имало на повечето места. Разликата е в новия дизайн и по-големият грамаж. Не ми казаха да е променян състава. До ден два ще го има навсякъде в София.

# 35
  • Мнения: 88
Какво излиза , че вкуса на 3-та е променен така ли ?  newsm78

Новия е по-прахообразен, а не на по-едрите гранули, мерителната му лъжичка е от малките. За разтварянето му пише да е с охладена вода, а не както на стария аптамил 3 със гореща - 60градуса.

# 36
  • Мнения: 1 193
Намирате ли някъде от стария Аптамил 3?
Аз си купих от магазин "Хер бебе" на ул. Мадрид. Продавачката ми каза, че винаги поръчвала повечко.

# 37
  • Мнения: 547
Аз сравних състава от старата и новата кутия и няма разлика. Купих го обаче за 23 лв.,а не за 25.

# 38
  • Мнения: 27 524
Новия е по-прахообразен, а не на по-едрите гранули

Оригиналът е на гранули.  Peace И се разтварят много по-лесно  Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 5 755
Намирате ли някъде от стария Аптамил 3?
Аз си купих от магазин "Хер бебе" на ул. Мадрид. Продавачката ми каза, че винаги поръчвала повечко.
Благодаря за инфото!   bouquet
Аз сравних състава от старата и новата кутия и няма разлика. Купих го обаче за 23 лв.,а не за 25.
А новия къде е на тази цена?

# 40
  • Мнения: 547
В Штъркел

# 41
  • София
  • Мнения: 5 755
Мерси за инфото!  Peace

# 42
  • Мнения: 107
А какво пият бебетата между 8 месеца и 12 месеца?
Малко е странно това, че опаковката е на български. Сигурно е поредното АМ направено специално за България.  #2gunfire

# 43
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Ами аптамил3 пият Crazy

# 44
  • Мнения: 107

Извинявай но новият Аптамил е за след 12 месеца, а Аптамил 2 е до 8 месеца. Как да пият Аптамил 3?

# 45
  • София
  • Мнения: 1 424
хмхмхмххм, и аз съм в чуденка какво да давам на дъщеря си, която е на 10 месеца Thinking
изчетох темата и май ще сменям млякото.
знам ли и аз.
някой  вземал ли е от новия аптамил и детето му е под 12 месеца?

# 46
  • София
  • Мнения: 15 219
Аптамил 2. Това бих давала на Иво между 8-мия и 12-тия месец.
Навремето, когато той беше бебе, изобщо не се внасяше Аптамил 3. Навърши си възрастта за Аптамил 2 и продължи да си го пие.

# 47
  • Мнения: 865

Извинявай но новият Аптамил е за след 12 месеца, а Аптамил 2 е до 8 месеца. Как да пият Аптамил 3?
по този повод аз днес си взех Нан 2 Peace

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моят син така или иначе пиеше Аптамил1 до 5,5м...после минахме на Аптамил2 до годината и после минах на Аптамил3. Мисълта ми е, че няма проблем да се пие двойката до   година.

# 49
Да но пък моят 10 месечен син забелязах,че 3-ката го засища повече.С 2-ката се будеше към 5 сутрин, а откакто минахаме на Аптамил 3 става към 8

# 50
  • София
  • Мнения: 1 423
Да но пък моят 10 месечен син забелязах,че 3-ката го засища повече.С 2-ката се будеше към 5 сутрин, а откакто минахаме на Аптамил 3 става към 8
Забелязала съм, че 3-ката е по-мазна и по-гъста от 2-ката, може би и по-хранителна  newsm78

# 51
  • Мнения: 865
Да но пък моят 10 месечен син забелязах,че 3-ката го засища повече.С 2-ката се будеше към 5 сутрин, а откакто минахаме на Аптамил 3 става към 8
Забелязала съм, че 3-ката е по-мазна и по-гъста от 2-ката, може би и по-хранителна  newsm78
със сигурност е по-хранителна.ще чакаме и новата 2-ка,може да е с нова формула до 12 месеца newsm78.този Нан,който взех нещо не й харесва на Дари Sick

# 52
  • Мнения: 164
Да, изчезна! И ние сме на Аптамил, но се появи след 2 дни в нова опаковка и с нова консистенция. Мерителната лъжичка е по-малка, по-лесно се разтваря млякото и по-приятно мирише  Naughty

# 53
  • София
  • Мнения: 1 424
нова опаковка и с нова консистенция. Мерителната лъжичка е по-малка, по-лесно се разтваря млякото и по-приятно мирише  Naughty
през лятото бяхме в гърция и уж смятах и мерих колко АМ ни трябва, ама не сметнах, че ще разсипя половината пакет smile3555 и се наложи да купим оттам и аптамила беше супер различен - с по малка лъжичка, по лесно разтворим и миришеше много приятно.
да не би вече и за нас да е такъв? newsm74

# 54
  • София
  • Мнения: 897
Може ли някой да напише състава на новата тройка за да ги сравним?
Аз също никъде не намерих от старата. Пуснали са също и Аптамил Комфорт, до сега не бях виждала такъв, но имаше много хора в аптеката и не ми се разпитваше. Ние още имаме запаси от стария, но скоро ще го пробваме или ще мина на Мил мил.
Аз мисля, че е време вече да започнат да внасят от течните млека. Докато бяхме във Франция и Швейцария Симона пиеше такива. Ужасно удобно е, можеш да го вземеш с теб навсякъде, а и повечето миришеха много приятно.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 424
вчера взех тройка. дано не съм сбъркала.
gabi666 , висях в магазина 1 час, за да сравнявам съставите на новата и старата тройка, защото си бях изрязала от старата кутия състава. и да ви кажа всичко е едно и също. само в 1 или 2 от витамините или минералите имаше разлика, но според мен идва от начина на писане, защото на едното е например  0.09, на тройката - 9. според мен не може да има чак такава разлика. и калории, и мазнини, и не знам си какво - абсолютно еднакви стойности.

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
При нас вече пуснаха новата Аптамил3...на цена 22,80лв. Crazy 900гр.
Понеже се бях запасила имам още една кутия стара та тази седмица ще купя една нова и ще видим как ще я приеме.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 424
При нас вече пуснаха новата Аптамил3...на цена 22,80лв. Crazy 900гр.
аз дадох 25 лева ooooh!

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
При нас вече пуснаха новата Аптамил3...на цена 22,80лв. Crazy 900гр.
аз дадох 25 лева ooooh!
аз съм от Стара Загора..тук със сигурност е по-евтино от Софето Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 1 423
При нас вече пуснаха новата Аптамил3...на цена 22,80лв. Crazy 900гр.
аз дадох 25 лева ooooh!
Новия Аптамил 3 го видях за 26 лева  ooooh!

# 60
  • Мнения: 191
При нас вече пуснаха новата Аптамил3...на цена 22,80лв. Crazy 900гр.
Понеже се бях запасила имам още една кутия стара та тази седмица ще купя една нова и ще видим как ще я приеме.

Много е евтино в Стара ЗАгора. Аз го купих за 24,45. Много е хубаво - нещо са добавили ново и момчето ще се изтрепе да го пие. Ще трябва да го купуваме!!!

# 61
  • София
  • Мнения: 5 755
Много е хубаво - нещо са добавили ново и момчето ще се изтрепе да го пие. Ще трябва да го купуваме!!!
И синът ми го хареса  Peace Само дето е малко по-различно от Аптамилите досега - по-бяло е, на прах, лесно се разтваря  Rolling Eyes Все едно е друго АМ  newsm78

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 116
само Аптамил3 ли е с нова опаковка, а 1 и 2

# 63
  • Мнения: 2 908
Аз няма да питам вие как издържате на тези пари-ясно е,че колкото и да е хубав(а съм сигурна,че е така) ще го сменям...Щом в Стара Загора е на такава цена-представям си тук на каква ще дойде... ooooh! ooooh! ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 5 755
Аз няма да питам вие как издържате на тези пари-ясно е,че колкото и да е хубав(а съм сигурна,че е така) ще го сменям...Щом в Стара Загора е на такава цена-представям си тук на каква ще дойде... ooooh! ooooh! ooooh!
и на мен ми дойде множко "изваждането", но е 300гр повече от преди и си заслужава...май... Rolling Eyes

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Аз продължавам с него...то като цяло не се е ускъпило много. т.е за 600 гр. давах грубо 14лв/ т.е по 7лв пакетчето/..за 900гр. 22,80...грубо 23лв./ или по 7,34лв на пакетче/ или поне аз така смятам де Crazy

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
само Аптамил3 ли е с нова опаковка, а 1 и 2
За сега са със старата опаковка 1 и 2...ама разбрах от шефката на магазина от където купувам Аптамила, че и тези опаковки щели да сменят и да ги правят и тях по 900гр. Дали е вярно обаче незнам.

# 67
  • Мнения: 2 908
Taka e наистина-aз го сравнявам с  други млека Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 5 755
Taka e наистина-aз го сравнявам с  други млека Rolling Eyes
Другите АМ изглеждат по-евтини, защото примерно купуваш една кутия от 400 гр за 7-8 лв и ти се вижда ОК, но като сметне човек си е все тая.

# 69
  • Мнения: 2 908
А стига бе-купувам 450г примерно Нестле Джуниър на цена тук 7.75лв-т.е. 2 кутии са ми 15.50лв,а купувам същите 900г Аптамил 3 за 26 лв-със сигурност тук няма да дойдат по-ниско. Crazy WhistlingНикак не излиза едно и също-ама както и да е.Аз само се зачудих как се издържа на такава цена-ама явно само аз не мога да издържам. Tired
Фризо 3 -2 кутии са 800г и струват точно 14.30лв тук-само 100г разлика с 26 левовия Аптамил...
Дъщеря ми пи най-доброто до година-устисках-ама сега ще кажем май newsm11 smile3518

Последна редакция: пн, 29 окт 2007, 18:25 от афродита

# 70
  • София
  • Мнения: 5 755
 ooooh!  Blush Embarassed Права си, аз нещо се оплетох - при стария нямаше чак толкова голяма разлика с цените на другите АМ  Crazy  Peace И аз не знам колко ще издържа на тая цена, мислех да сменя с Милумил, но ако и там решат да правят иновации  newsm78

Последна редакция: вт, 30 окт 2007, 14:01 от Elwing

# 71
  • Мнения: 5 001
 
Много е хубаво - нещо са добавили ново и момчето ще се изтрепе да го пие. Ще трябва да го купуваме!!!

И ние сме така  Laughing пие повече от преди.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 967
Новия Аптамил 3 го видях за 26 лева  ooooh!

По-толямо количество ли е вътре, та са го повишили?

# 73
  • София
  • Мнения: 5 755
Новия Аптамил 3 го видях за 26 лева  ooooh!

По-толямо количество ли е вътре, та са го повишили?
да - 900гр е, пише и по-нагоре  Peace

# 74
  • Мнения: 2 908
Mежду другото аз вчера питах пак собствениците тук на магазина,дето го продават(защото за цял Троян е един Mr. Green)и те ми казаха,че не знаят да спира старият Аптамил 3 и да зареждат с нов-човека беше учуден и си беше заредил петък(защото само тогава зареждат стока) пак стар Аптамил3 и каза,че чака този петък пак.Взе да ми разказва,че нямало вече Нутрилон Омнео,а имало Аптамил Комфорт,но аз вече знаех това,а като питах и за Аптамил3 направи така: ShockedКаза,че не знае от неговите снабдители в София да има такова нещо,но всичко е възможно... Shocked

# 75
  • София
  • Мнения: 5 755
Mежду другото аз вчера питах пак собствениците тук на магазина,дето го продават(защото за цял Троян е един Mr. Green)и те ми казаха,че не знаят да спира старият Аптамил 3 и да зареждат с нов-човека беше учуден и си беше заредил петък(защото само тогава зареждат стока) пак стар Аптамил3 и каза,че чака този петък пак.Взе да ми разказва,че нямало вече Нутрилон Омнео,а имало Аптамил Комфорт,но аз вече знаех това,а като питах и за Аптамил3 направи така: ShockedКаза,че не знае от неговите снабдители в София да има такова нещо,но всичко е възможно... Shocked
newsm78 Интересно.
А от къде зарежда? Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 908
Не питах-някак си не ме и интересуваше-щом явно на едно място(склад е някакъв)има в София все още...де да знам дали въобще е вярно това,че няма никъде.Той и човека беше изненадан от тази информация,стоеше и ме гледаше сякаш му казах,че има марсианци...но каза,че ще видим за в близкото бъдеще... Rolling Eyes

# 77
  • София
  • Мнения: 1 424
може да са някакви стари запаси newsm78

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 213
Уф, да ви се оплача - моето дете пийна две глътки от новия Аптамил 3 и го остави. Той е вече голям, но всяка сутрин си пиеше от стария Аптамил 3 по 240 гр, а сега тъкмо и аз се зарадвах на подобрения нов, а то... Вашите бебчовци го харесват, но не зная как да го накарам пак да пие. Може да сложа малко захар, какво мислите?
И да го откаже вече е голям, но все пак купих нова кутия, сега ли ще го отказва! Поне да си изпие тази  Confused

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Моят син също не хареса новият Аптамил3....минахме на Нестле Джуниър.
Кутията на Аптамил3 я направих на течен шоколад за задните части на мама и на тате Mr. Green

# 80
  • Мнения: 547
Синът ми не усети разликата, но някой може ли да ми каже защо мерителната лъжичка е толкова по-малка, като съотношението се запазва. И с големите и с малките 3л.- 100мл. мляко ?!

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Консистенцията е по-прахообразна за това мисля аз.

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 213
И аз мисля, че е от консистенцията - сега сухото мляко е по-плътно и съответно в по-малка лъжичка се събира повече. Преди беше на гранули.
Сложих малко захар и тази сутрин детето пи все пак. Но много е пенесто едно такова и определено не му се нрави.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 161
На новата кутия никъде не пише дозировката. Снощи за първи път дадох от новият Аптамил , направих си го по стария начин.
Но  ми се струва ,че стана по гъсто и дъщеря ми доста трудно го пиеше. Едвам я излъгах ... Crazy
Как е при вас?

# 84
  • София
  • Мнения: 5 755
На новата кутия никъде не пише дозировката. Снощи за първи път дадох от новият Аптамил , направих си го по стария начин.
Но  ми се струва ,че стана по гъсто и дъщеря ми доста трудно го пиеше. Едвам я излъгах ... Crazy
Как е при вас?
Под съставките има една табличка в бяло, там пише 210мл вода с 7 мерителни лъжички АМ - т.е. - по стария си начин. Но защо само това са писали, не знам.  newsm78 Синът ми пие по 240мл с 8 лъжички, де  Laughing

# 85
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И моето детенце нещо май не го харесва новия Аптамил. В шишето остава по поливин доза.

# 86
  • Мнения: 827
И ние минахме на Нестле джуниър след като първо не успях 2 седмици никъде да намеря Аптамил, а после го открих в нова опаковка и с нова цена - 25-26лв, което вече ми се струва прекалено високо. Моята щерка пие още доста мляко, та 1 пакетче от 300гр. свършваше за около 4 дена, а не мога всеки път да ходя до Штъркел, за да го взимам на по-нормална цена, както и не винаги мога да отделя 100лв, за да се запася. Тя поне хареса Нестлето, че пробвахме и Милумил, ама ние с баща й го отнасяхме, понеже идваше с шишето да ни го изсипва по главите - да си я пием ние тая гнусотия, дет сме й я дали Simple Smile))

# 87
  • Мнения: 2 908
Не съм и пробвала тая нова скъпотия-харесахме от раз Нестле джуниър и го пием сега с наслада  newsm44

# 88
  • София
  • Мнения: 5 755
Не съм и пробвала тая нова скъпотия-харесахме от раз Нестле джуниър и го пием сега с наслада  newsm44
Браво  Peace
И аз не знам колко ще издържим на тая цена, като гледам как го харесват вашите деца това Нестле Джуниър се замислям  още повече Thinking

# 89
  • Варна
  • Мнения: 773
вчера купих Аптамил 3 за първи път и аз видях, че не е на гранули, а на прах. За мен нямаше значение, но видях че наистина на кутията си пише на български, а не е добавен допълнителен етикет и най неприятното е, че се образува много пяна. Отврат  Sick  все едно съм разтворила прах за пране. Детето доста се дърпаше и не искаше да го пие.Незнам дали е нов или стар, но в България пак са набутали някакво менте, както повечето неща, които са произведени за източна европа.

# 90
  • Мнения: 15 379
Мен лично цената ме поучуди - 28.25 лв. за Аптамил 1. Купих кутията снощи от Фантастико, а преди няколко дни беше 25 лв. Качват яко цените и дано няма още скокове след Нова година, защото вече... Crazy

# 91
  • Варна
  • Мнения: 773
Аптамил 2 го вземах на 21.50 лв, а 3 е на 22.50лв.

# 92
  • Мнения: 872
Преди няколко дни купих от новия Аптамил 3 .После забелязах,че е след 1 годишна възраст.Сравних съдържанието на старата и новата кутия - няма кой знае какви съществени разлики,обаче на външен вид много се различават.Новият Аптамилсе разтваря по-добре,по -рядък е и като че ли е по-малко мазен от стария, а и миризмата му е по-слаба.От стария Аптамил едва измивах шишетата,а с новия не е така.Обаче имам чувството,че на малката повече й харесва новия и от него пие по-голямо количество,може би защото не е така натрапчива миризмата му  newsm78 Цената не искам да коментирам  ooooh! Според вас по-добър ли е новият или са го съсипали?

Общи условия

Активация на акаунт