Ох, много съм притеснена, помогнете....

  • 2 172
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 227
... иначе бебчо е добре

Това е най-важното. Моя приятелка беше като теб, но в края на бременността навакса с качването на кг. Щом бебчето е добре и нямаш други оплаквания, не го мисли. Лека бременност и успешно раждане Hug

Алекса, каквото и да са ти давали в МД, не се притеснявай, лекарите си разбират от работата. Лека бременност и успешно раждане и на теб Hug

# 16
  • Мнения: 867
здравеите иаз много съм притеснена Cry моля да ме извините знам че това не е темата но не можах да открия подобна  Embarassed аз съм в 23 та седмица и до сега не съм качила нито грам да не говорим за килограми някой от вас имал ли е подобен проблем моля дайте ми отговор иначе бебчо е добре

На консултацията мерят ли бебето?

# 17
  • Мнения: 9 973
Не се притеснявай,лекарите едва ли са ти го били по погрешка.Осланай се на преценката им,че в онзи момент това е било най-доброто за бебчето ти.Но понякога са много икономични откъм обяснения,за съжаление  Rolling Eyes  .Поговори и с друг лекар за да си по-спокойна.
 Heart Eyes
естествено,че не обясняват.Нали минават десетки на ден.Пришки ще им излязат Laughing

# 18
  • Мнения: 191
И на мен при първото раждане след съмнение за спукан мехур ми слагаха такива инжекции - няма страшно, те отварят дробчетата на бебето, ако се роди преждевременно. Аз си родих навреме и на детето му нямаше нищо. Знам, че инжекциите са много скъпи, но са животоспасяващи за недоносени бебета.

А за лекарствата не се притеснявай. Имах много проблемна първа бременност и преди да родя бях изчислила, че по време на бременноста съм изпила повече от 450 таблетки - различни лекарства. Имам чудесно здраво момиченце, вече на 7 години, малко алергично, но това е от лошото захранване.

# 19
  • Мнения: 197
много ви благодаря за успокоението бебенцето е добре мерят го и всичко му е на ред а за мен това е най важно то да е добре

# 20
  • Мнения: 176
На мен също ми поставиха такива инжекции, бях бременна в седмия месец - имаше опасност от преждевременно раждане. Не мисля, че са ми се отразили толкова фатално, просто коремът ми наедря бързо за няколко дни, но по-скоро е съвпадение, сигурно бебето е пораснало просто тогава по-бързичко.
Е при мен се размина - даже преносих, но бях спокойна до края - знаех, че ако нещо стане, ще е по-добре за детето после.
Иначе това се прави като застраховка, понеже не навсякъде лекарите ги поставят на новородени недоносени ( а такава практика в белите държави има).

# 21
  • София
  • Мнения: 2 217
Да, вече разбрах и съм спокойна....Аз пия и антибиотик, заради бакт. инфекция и от него пък страшно ме болят бъбреците, от там получавам чак контракции - измъчих се вече....
Дано това да е последната гадост до края на бременността ми и всичко вече да си е наред....

# 22
  • Мнения: 11 607
Alexa  Hug

Дано всичко неприятно е зад гърба ти!

# 23
  • Мнения: 2 746
И на мен са ми слагали такива, когато бях бременна със сина ми - беше точно на границата м/у 8-ми и 9-ти месец, поради опасност от преждевременно раждане.Детето ми си е живо и здраво и не боледува често, така че спокойно, лекарите си знаят работата.Лека бременност ти желая.

# 24
  • Мнения: 219
Не се притеснявай. Кортикостероидите помагат за по-бързото узряване на белия дроб на плода при преждевременно раждане. Без тях дробчетата не се разгъват при раждането пълноценно и има проблеми.
стискам палци от сега нататък всичко при теб да е наред, но трябва много да се пазиш!!!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт