Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора

Анкета

Каква е вашата заплата(нето) ?

Въведи твоя глас

София

Тъй като от породилите се дискусии ми стана интересно реших да пусна все пак анкета за да си изясня за себе си каква е ситуацията със заплатите ... Разчитам деленето да е подходящо ...
Цитирай

BE, 2260

Сложи и опции 1500+, докато е време
Цитирай

София

готово   Smile
Цитирай

BE, 2260

Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green
Цитирай

Бургас

Усещам как графиката на гласуването ще придобие специфична форма на знак от три пръста с преобладаващ среден Mr. Green

35 35 и аз това щях да отбележа. Иначе не работя, имам доходи ама няма да гласувам. Ще следя темата Peace
Цитирай

София

35 35 и аз това щях да отбележа. Иначе не работя, имам доходи ама няма да гласувам. Ще следя темата Peace

35  35  35
възможно  35 но така реших че ще е най-нагледно сравнението... така де ще си проличи
Цитирай

Гласувах. Благодаря за анкетата... Smile
Цитирай

Иначе не работя, имам доходи ама няма да гласувам.
Много интересно как може човек да не работи а да има доходи. Дето се вика дори царя работи "цар" и затова има доходи...
Цитирай

Sofia

Много интересно как може човек да не работи а да има доходи.
Рента, лихви...
Цитирай

Ботевград

Rolling Eyes Гласувах и ще следя резултатите.  Love
Цитирай

Бургас

Много интересно как може човек да не работи а да има доходи.
Рента, лихви...

Инвестиции Peace
Цитирай

Бургас

това ми хареса  35
Цитирай

Ясновидка си ти да знаеш... Графиката е точно такава Smile
Цитирай

София

Ясновидка си ти да знаеш... Графиката е точно такава Smile

Rolling Eyes
Цитирай

София

За протокола. 1500 плюс не дава съвсем ясна представа. Можеше да направиш още стъпки - 2000, 2500, 3000, даже нагоре.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 63 отговора