Къде в Пловдив???

  • 34 052
  • 232
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 959
Първата пресечка в ляво(по която се качва за стария град)и на първия ляв ъгъл е магазина.

# 31
  • Мнения: 40
Като тръгнеш по Железарска, първата вляво, магазина се пада на 20-тина метра вляво. Няма как да го пропуснеш, целия е в надписи Бенетон. Има само една пресечка вляво, по която да тръгнеш с кола.

# 32
  • Мнения: 1 283
Някой виждал ли е по магазините бюстие с чашка, или да има идея къде може да има?
 

Не бельо!!!
Магазина,който беше  в подлеза на аптека Марица за бельо, го преместиха в Новотела вътре магазините.Там има такова бюстие мисля беше в бяло.Не е бельо.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 270
za barbaronito i az sam chuvala ,4e imat mnogo hubavi i interesni neshta.moq priqtelka si pazaruva samo ot tam.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 270
kade moga da namerq v grada tamno sin pantalon(vatiran ili platni djinsi)?
 samo da ne sa danki.4e tazi zima neshto vsi4ki pantalonki sa v svetlata gama.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 23:15 от duda123

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 270
ops

# 36
  • София
  • Мнения: 2 852
Момичета, къде в Пловдив мога да поръчам хубава пита за прощъпулка? Освен в Сани, но там са като хляб, а на мен ми се иска козуначена. Живея в Съдийския квартал, така че ще ми бъде по-лесно, ако е някъде около центъра или в Тракия.

# 37
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Някой виждал ли е по магазините бюстие с чашка, или да има идея къде може да има?
 

Не бельо!!!
Магазина,който беше  в подлеза на аптека Марица за бельо, го преместиха в Новотела вътре магазините.Там има такова бюстие мисля беше в бяло.Не е бельо.

Благодаря за информацията, още днес ще проверя.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Момичета, къде в Пловдив мога да поръчам хубава пита за прощъпулка? Освен в Сани, но там са като хляб, а на мен ми се иска козуначена. Живея в Съдийския квартал, така че ще ми бъде по-лесно, ако е някъде около центъра или в Тракия.


az vzeh ot Leksi-to.golqma pitka-7 leva,no ti e malko dale4ko.proveri v nqkoq furna.na peshtersko shoshe furnata do svetofarite sashto pravqt piti.
no ne sa kozuva4eni.
ako pitash vav furna move i da ti napravqt

# 39
  • Мнения: 1 251
Запис. Peace

# 40
  • Мнения: 1 685
Момичета, къде в Пловдив мога да поръчам хубава пита за прощъпулка? Освен в Сани, но там са като хляб, а на мен ми се иска козуначена. Живея в Съдийския квартал, така че ще ми бъде по-лесно, ако е някъде около центъра или в Тракия.

Ами в съдийски можеш да провериш в сладкарница "Васиана" на Богомил/ако е все още там newsm78те правят със сигурност козуначени и друга хубава фурна за която се сещам е в центъра на Заимов Thinking

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Да, сладкарницата на Богомил съществува, там си е, само че цената вече е 9 лв мисля. За нашето кръщене от там я взехме, много хубава беше Peace

# 42
  • Мнения: 97
Момичета ,търся нещо като невиляшка ,но е надуваемо и отдолу с пясък и като го удариш и пак  се връща .Дано да сте ме разбрали' Praynig

# 43
  • Мнения: 154
Да знаете дали в магазините на Флавия и Фадо са пуснали вече зимните модели боти,ботуши,че последно гледах преди месец нямаше,а нямам много много възможност да ходя по магазините?

# 44
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Да знаете дали в магазините на Флавия и Фадо са пуснали вече зимните модели боти,ботуши,че последно гледах преди месец нямаше,а нямам много много възможност да ходя по магазините?

Вчера минах по "Иван Вазов" и имаше доста ботушки, на Флавия имаше, но за Фадо не знам(не съм ходила до магазина).

А, междудругото, знаете ли къде има магазин с обувки Balis? 

Общи условия

Активация на акаунт