Театър...

  • 1 805
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
Да изпозлавам темата и да питам някой дали е гледал "Вражалец” в Сълза и смях и заслужава ли си ?

да, заслужава си. И то много.


Не, според мен. АМа може и нищо д ане разбирам от театър.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 392
Аз малко се разочаровах специално от "Трамвай желание" на Армията.
Бойка Велкова беше блестяща, но Камен Донев изобщо не подхожда за Стенли Ковалски.
Иначе пиесата ми е любима.

# 17
  • Мнения: 516
Да изпозлавам темата и да питам някой дали е гледал "Вражалец” в Сълза и смях и заслужава ли си ?
Гледах "Вражалец" миналата година. Рачков е добър импровизатор. Но постановката клони леко към кича. Има много препратки към днешно време, с цел забава на зрителя. Артистите не можеха да се сдържат и се разсмиваха на собствените си изцепки. Като цяло представлението е издържано в стил "скечове при Слави".

# 18
  • Мнения: 2 149
Дон Жуан в Народния. Гледах го отдавна, сега пак ще отида да го видя. Хареса ми определено.
Похвалиха ми Сатирата и постановката й...чакайте да не объркам. Народно творчество ли се казваше? Нещо от сорта, било много забавно и хубаво представлението.

Иначе аз главно Народния съм посещавала, харесвам си го местенцето и това си е.
Тартюф ми бе любим, няколко пъти го гледах, съответно Сън в лятна нощ, Дон Кихот, Бурята.
В Сълза и смях беше много хубава постановката Още веднъж отзад.

# 19
  • Мнения: 17 407
Рачков е добър импровизатор. Но постановката клони леко към кича. Има много препратки към днешно време, с цел забава на зрителя. Артистите не можеха да се сдържат и се разсмиваха на собствените си изцепки. Като цяло представлението е издържано в стил "скечове при Слави".

Аха. Аз добавям и публиката от преобладаващи пишман интелектуалци, тръгнали на театър с пуканки. Пипинце, във Варна ей таквизи индивиди са изкупили билетите Wink

# 20
  • Мнения: 530
Аз бих ти препоръчала "Чайка" гледах го скоро хареса ми. Има любовна история и лека драма.

# 21
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Нямам идея как играят актьорите във Варна и на други места.
Говоря за софийските представления.
Нормално е на едни да се хареса постановката, а на други - не.

И в други постановки има препратки към съвремието.

# 22
  • Мнения: 17 407
Ами, Пипинце, те актьорите са си софийски( за Вражалец конкретно). Както и да е Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
"Ножица трепач" в Армията  .
Тези не съм ги гледала

Хубава ли е постановката? Знам, че е необичайна като изпълнение, дай малко инфо, може и на ЛС. Благодаря предварително!

# 24
  • Мнения: 2 716
За Ножицата чух, че публиката гласувала какъв да бъде края.
Прекалено е авангардно за моя вкус. Още не съм се наканила да я гледам.

# 25
  • Мнения: 4 358
За Ножицата чух, че публиката гласувала какъв да бъде края. .........
Съвсем вярно  Mr. Green
Постановката ми хареса - в голяма част комедия, има контакт с публиката, лека и неангажираща.
Препоръчаха ни я приятели, а ние за препоръчахме на свекърите - те също останаха доволни.

# 26
  • Мнения: 1 798
На Ножица трепач е винаги пълно, публиката е участник... Peace

# 27
  • Мнения: 4 358
На Ножица трепач е винаги пълно, публиката е участник... Peace
На 24-ти ноември беше представление номер 100.
Билетите свършват бързо  Peace

# 28
  • Мнения: 6 891
На Ножица трепач е винаги пълно, публиката е участник... Peace
На 24-ти ноември беше представление номер 100.
Билетите свършват бързо  Peace
Много отдавна искам да го гледам това и май веднъж даже бяха във Варна, но разбира се ги изпуснах Tired
И "Пухеният" от много време искам да отида да гледам пак и все го виждам след като е минала постановката, нещо май не ми върви.

# 29
  • Мнения: 1 233
"Чайка" на ТБА го гледах преди седмица - очарована останах просто!

Общи условия

Активация на акаунт