Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

София

Здравейте, искам да давам на децата ми - 4 и 1 год.  цитросепт, но дори и в сок се усеща горчивия вкус. Как давате вие цитросепт на децата си и според вас 1-но дете малко ли е за цитросепт.
Цитирай

Шумен

Записвам се и аз да следя тази тема,т.к. и аз съм се наела с тази нелека задача. Моят син категорично отказва да го пие. Казва, че му било "ЛЮТЕНО, МАМООООООООО", което означава люто.  Laughing  Laughing
Цитирай

В подножието на Витоша

Аз горе-долу успявам да пробутам в сок 4капки на големият(3г.10м.) или пък в прясно млако с какао.Когато е за профилактика разделям теглото му на 1/2 и давам толкова капки(той е слабичък та не са кой знае колко...)т.е. ако е 14кг., давам 7к. за деня...
На малкият също в сок от по-гъстите и сладки си изпива капките, но виж по-големи дози трудно ще дам...
Цитирай

Шумен

Днес имам успех. Марти си изпи една доза с чай и мноооооооого мед. Mr. Green Да видим утре как ще е. Сега за сън съм му приготвила пак от същата напитка, но не знам дали няма да си навлека неприятности. newsm78
Цитирай

Sofia

Моята дъщеря ги пие без проблем. В сок, мляко вода, чай както дойде. Давам ги 3 пъти на ден. Ефект има определено. Най не се усещат в мляко(прясно). Давам профилактичната доза.
Цитирай

София

Не по темата, за което се извинявам:

jet, освободи малко място в пощенската си кутия, няма как да ти пиша.
Цитирай
Опитайте в натурален сок от портокал или грейпфрут - в тях не се усеща никаква горчивина и децата пият на воля  Laughing
Цитирай

Варна

Само в соковете от цитросови плодове горчивината не се усеща почти, а ако е и фреш още по-добре.
Цитирай

Варна

Само със сок от портокал - засега не ми е отказвал а ги давам от около 2 седмици  Peace
Цитирай

DE

В прясно мляко най не се усеща
Цитирай

Варна

Не си спомням къде, но имаше тема, където някой беше споменал, че не трябва да се дава с прясно мляко newsm78 newsm78 newsm78
Някой знае ли нещо по въпроса? Rolling Eyes
Цитирай

Sofia

Никъде не пише, че не се дава с прясно мляко. Аз съм питала и педито си за това. Може да се приема с прясно мляко.
Цитирай

Варна

Никъде не пише, че не се дава с прясно мляко. Аз съм питала и педито си за това. Може да се приема с прясно мляко.

Аз карах на памет, че съм го срещала в някоя тема от форума. Извинявам се, за което.   bouquet

Сега се поразрових в сайта на цитросепт - може да се приема с прясно мляко без проблем, но доколкото разбрах това леко намалява действието на цитросепта и предполага увеличение на дозата. Същото се отнася и за разтварянето му в чай. Peace

За сверка:
http://citroceptbg.phpbb-host.com/ftopic13.php&highlight=%EF … E+%EC%EB%FF%EA%EE
Цитирай

Sofia

Пише само за мента и мащерка. Чесно казано давала съм и с чай и с мляко . Доволна съм . Верно е , че пише да се увеличи малко дозата, сега прочетох. На децата да се даде по една капка две повече най много, но мисля , че не е фатално.
Цитирай
Аз го слагам в доматен сок и изобщо не го усещам.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора