Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 окт. 2007, 19:22 ч.

А къде "хвълихте пъпа" на Junior

• 3 578
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
 Hug Интересно ми е дали все още има такива "навици"  newsm78 Аз на моя бандит го "хвърлих" при Двреца в София - та да стане ЦАР  Joy До сега няма нищо подобно  Mr. Green ... За малката на знам... възложих тази задача на таткото, ама май...... още си го носи в джоба....Споделете, ако ви се е случило нещо подобно   bouquet

# 1
  • Пловдив
И на двамата го хвърлих в двора на един университет та да станат учени но??????? Mr. Green
А моя все си ходи до село и като му се скарам все се оправдава че пъпа му бил там хвърлен в двора! #2gunfire

# 2
нашият пъп го сложихме в една книга за да стане учен,дано да стане.

# 3
  • София
Хвърлих пъпа на Иво в кабинета на една "голяма клечка"-и той голяма работа да стане.  Laughing

# 4
  • София
Пъпа го хвърли свекърва ми в банка (тя твърди - най-богатата) в Женева. Охраната я гледала съмнително с малкото пакетче в ръка  Mr. Green

# 5
  • Габрово
Цяла година се чудех дали да го хвърля в банка, но ме ужаси мисълта, че цял живот може да мете или ограбва банки Joy , за това реших да не му избирам аз професията по този начин. Старите баби казват - в река ( трябвало да ТЕЧЕ, морето и езерото не ставали ), та имахме ходене до Дунава и там го хвърлих ( като ще е река, поне да е голяма  Grinning).

# 6
Паднал е в болницата и е останал там. Simple Smile

# 7
В куфара със скъпите и ценните неща на семейството са пъпчетата на децата! Нямам намерение да ги хвърлям!

# 8
Паднал е в болницата и е останал там. Simple Smile

Същото  Simple Smile

# 9
И на двете деца пъпчетата са в къщи и нямам никакво намерение да ги хвърлям!

# 10
Все още е вкъщи в един плик със съкровища:)Тестовете за бременност, гривничките ни от родилният дом,тефтерчето в което си записвах датите за консултации по време на бременността,първата косичка,която подстригах....май ще трябва да ги преместя в кашонче:)

# 11
  • София
Операта в Байройт Simple Smile

# 12
  • Ямбол
Вкъщи са и двете. Спомен.

# 13
  • София
Този август замина за Италия.Кръстницата й го е хвърлила в един прекрасен парк в Генуа.Има е запис на събитието. Wink

# 14
  • София
На голямата падна в МД и там си остана. На бебето баща му го пусна от Айфеловата кула лятото. Дано той да пътешества, че майка му не успя.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт