Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Много бих искала да разчупя еднообразните стандарти апартаменти? Виждала съм такива само по заведенията и съм чувала, че не е препоръчително за домашни условия. Вярно ли е? И ако някой знае някой сайт със снимки на такива тавани или преградни стени да даде линк.
Цитирай

София

Ами аз не знам къде има в нета, ама моя мъж каза, че щял да слага вкъщи. Което за мен е отживелица, но не мога да се преборя с него - строителя.
Цитирай

София

Защо да не е препоръчително в домашни условия ? Това няма никакъв смисъл ! Просто си трябва добър майстор на гипскартон , защото си се слага конструкция , оттам вече ти си казваш - каква форма , скрито осветление и т.н.
Ето ти една снимка от нашият мезонет - зелената част на емпорето е облечена и изградена с гипскартон и има вградени лунички -

Сайт не знам , но мога да ти наснимам нишите в спалнята ни , както и една преградна стена до кухнята и още куп неща от гипскартон в нас  Laughing

Имам страхотни майстори на гипскартон  Peace
Цитирай

Ние се занимаваме точно с такива неща,и не е вярно че не са препоръчителни,до толкова до колкото позволява височината на апартамента,избраната форма...А от друга страна едно се води изолация,второ за шумоизолация, вътре можеш да скриеш различни неща като въздуховоди,климатични и др.тръби,ел.инсталации-всякякви кабели,озвучителни колони и др.А какви невероятни форми може да му се придадът,и различни светлинни ефекти,и в комбинация с др.материали стават приказни неща...Преградни стенички,различни нишички,скрити осветления и пр.Не мога да ви пусна снимки,защото не знам точно как,но наистина стават интересни неща!!!Успех с ремонта у вас!!!
Цитирай

софия

аз смятам да слагам и се бях разровила в интернет по въпроса и намерих доста материали, че гипскартонът не е опасен за здравето. ще правим и изолация, а за нея се слага минерална вата та тя ми е по-голям проблем  newsm78
Цитирай

След поставянето на минералната вата,се слага картонът,и ти нямаш допир до нея,защо да ти е проблем?!Тя е най добрата изолация,защото е от естествен материал,и не пречи на къщата или апартаментът да дишат свободно,не трови,не алергизира,не създава наелектризирване като при изкуственните материи,не гори лесно...Въобще няма от какво да се притесняваш!!!Успех!!!
Цитирай

София

Сега виждам темата.В новото ни жилище хола е "разнообразен и разчупен" имено с гипскартон.За първи път чувам,че не е препоръчително за домашни условия.
Макар да не живеем все още там ден през ден го гледам и вече явно съм свикнала и на моменти и аз се замислям дали не е отживелица.Обаче ,когато дойдат външни хора-обикновено от някоя фирма за нещо си по апартамента се впечатляват от хола,а аз се чудя какво толкова му се впечатляват.
Цитирай

Как може красивото да е отживелица?!Всичко се строи от гипс картон...Повечето нови сгради и учреждения,от вътре всичко е от гипс картон...Арените,Моловете,Хипермаркетите...Става перфектно право,или перфектно криво,според желанията и майстора Wink!!!
Цитирай

Днес ходих на "Стройко" и видях окачен таван. Добре изглежда, като огледален е, но каква е тази изкуствена материя? Има ли някой нещо подобно?
Цитирай

Може би си видяла така наречения "опънат" таван, май Barrisol беше името(ако не греша). Цената ми се доста висока, но ако на някой му харесва
Цитирай

Това ли е било?
Цитирай

Да, вярно, че опънат се казваше Embarassed
Цитирай

София

С гипсокартон можеш да направиш чудесни неща, и то не само на тавана! Така че въобще не се чуди ами действай!  Very Happy
Цитирай

С гипсокартон можеш да направиш чудесни неща, и то не само на тавана! Така че въобще не се чуди ами действай!  Very Happy
Така е, наистина! Smile
Цитирай
Много ви благодаря за отговорите. Значи няма от какво да се притеснявам. Ще ви покажа снимки когато свършим с ремонта. Благодаря!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора