любовни смс-и

  • 10 734
  • 31
  •   1
Отговори
Ами, момичета ............. здравейте. То моето по заглавието е ясно за какво иде реч. Преди няколко дни, вечерта семейната ни идилия се срути отгоре ми, с цялата си задушаваща тежест. Не ми се разказва как и защо попаднах случайно на тези съобщения, но като прочетох - целувки..., само ние двамата...., мишленце....., ще си  с мене спокойно....., ОБИЧКАМ ТЕ ...   Shocked , последното направо ми изкара въздуха. Отведнъж. Стискам зъби, отивам при НЕГО и го питам, не исках да плача, но сълзите вече бяха потекли. Сами. Той ядосан, нищо не било, била съм тъпа овца ако съм си мислела, че е нещо сериозно. Да съм отидела в другата стая и като съм се наревала тогава да съм се върнела.  #Crazy Вече наистина не можех да дишам. Упоритите контракции зачестяха (бременна съм в края на щести месец) хапчетата не помогнаха, сълзите не спираха, заболя ме.... сърцето. Разби се.  Cry На малки мънички парченца. А аз глупачката си мислех .......... все хубави работи. И така сега не съм мигнала от три дни, не съм яла, не съм на себе си. Той си спи спокойно човека. Ходи си на работа. Обажда се да ме убеждава, че нямя нищо, да престана , целува ме когата може ако не се извъртя нанякъде. Но ...... не се извинява.Нищо, казва няма. А моето доверие отиде на кино, а с него и някои други чувства. Ама боли бе мамка му, много......... Това е ..Само исках да споделя. Незнам друго какво искам.  

# 1
  • Мнения: 157
Чадърче, направо не знам какво да ти кажа. На първо време се успокой, защото в теб расте друго живо същество.... и ти си отговорна за него
А иначе разбирам те повече от прекрасно - като филмова лента ми се върна всичко преживяно... Няма нищо по-отвратително от това да загубиш доверието си в някой...
И всеки път си задавам въпроса какви са тия жени майка му стара, на които не им дреме, че се занимават с женен мъж с бременна жена...
Знам, че няма да е лесно, но наистина положи усилия да си спокойна - заради бебчо Hug

# 2
  • Мнения: 2 336
Разбирам те, мила как се чувставаш. Прекрасно те разбирам! Не знам как ще се развият отношенията ви, но помни бебнцето е на първо място. Почни да се храниш, търси повече положителни емоции, повече приятели.
Знам, че това не успокоява много, но не си само ти така.
Аз също се питам как спи "моят съпруг", но явно тях такива неща не ги мъчат. Щом предприемат такива любовни изпълнения, докато жените им бременеят значи и за децата не им пука. А пък ние сме се затръшкали за нас да мислят.
Това не са хора!
Просто се пази, мисли за бебето, мисли за бебето, мисли само за теб и бебето.   bouquet

# 3
  • Мнения: 515
чадърче ,върна ме много назад в времето ,когато и аз глупачката си позволих да прочета СМС си те в телефона му.Рухна за миг целия ми щастлив и подрен живот заради някаква глупачка която му пишеше ,че за нея бил целия свят,плаках ,тръшках се говорихме ,но до никаде не стигнахме.ДОВЕРИЕТО ,което бягхме градили ден след ден през тези 9 години изведнъж се разби на хиляди частици и нито аз ,ниото той вече бяхме онези двама души,който се обичаха и споделяха всичко един с друг.заради тази тъпа жена преписала от някъде толкова кухите и тъпи фрази ,аз минах през цялата болка на развода и най-важното нарани  децата ни ,разби животите ни. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз в същия месец намерих също съобщения - същите - как й пише само да  йкаже че я обича и т.н.
при нас нещата не вървяха - ясно го знаех
бях стресирана но не и твърде изненадана
ами простих лека полека защото той не се извини - и и до ден днешен твърди че било просто междуколегиален майтап - на което аз му казвам че майтапа на гол гъз си е живо е...не -  но той се постара да се промени, промених се и аз и си променихме взаимоотношенията
даже мога смело да кажа, че ако това не се бе случило - аз да осъзная какво би било да го загубя, а той да осъзнае какво би било ако той ме загуби заради друга - до сега да сме се развели както се бяхме подкарали

не мога да те утеша с нищо - не е лесно да се мине през това а доверието ми и до сега го няма - е има нещо подобно на доверие, но не и онова от преди...ама аз и не искам онова...приемам новото положение и живея с него
няма да ти е лесно, но ако решиш да продължиш и ако той се постарае - можете и някакъв урок да извлечете...и въбоще максимално да се възползвате от негативите
а това обаче е гадно положение за бебето, щото майката подсъзнателно се опитва и себе си да "затрие", а покрай нея и него... и аз не ядях и не спях и пушех и пиех....мина ми като на др месец открихме, че бебето има проблеми с бъбреците - да ти кажа отраз ми мина това саморазрушително поведение....при мисъла какво би било ако наистина изгубя бебето ми мина всичко и се стегнах....
та опитай заради детето да се стегнеш....

# 5
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Много ,много ,познато,направо до болка познато. CloseПочти същата история само ,че с 3месечна дъщеря Sad.Познати са ми чувствата на разочарованието,на обидата ,въпросите оставащи без отговор.... SadКолко еднакви могат да бъдат мъжете......Еднакви говеда Twisted Evil(извинявайте за думата) Praynig

# 6
  • Мнения: 911
...не съм мигнала от три дни, не съм яла, не съм на себе си. Той си спи спокойно човека. Ходи си на работа. Обажда се да ме убеждава, че нямя нищо, да престана , целува ме когата може ако не се извъртя нанякъде. Но ...... не се извинява.Нищо, казва няма. А моето доверие отиде на кино, а с него и някои други чувства. Ама боли бе мамка му, много......... Това е ... Незнам друго какво искам.  

 Cry...искаш...да ти се извинят, най-малкото.
Но за кое? За това, че докато ти му носиш детенцето и си мислиш, че той прелива от любов и щастие, че ще става баща, той........флиртува с разни прекрасни създания, които му пращат любовни смс-чета?

според мен трябва да ти се извини за "тъпата овца".............и какво е това "иди се нареви в другата стая"?!?!?!  #Crazy.........той един много грижовен и деликатен човек с тънка душевност ми изглежда  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

но няма да те настройвам срещу него, а ще ти кажа: БЪДИ УМНА!!!!!! В момента хормоните те тресат и изживяваш гаврата му много по-силно (не казвам, че ако беше прочела такива смс-и, без да си бременна, щеше да те боли по-малко). ОБАЧЕ пази се за детенце!!! То няма никаква вина и ТРЯБВА да се погрижиш за него, а татко му ще наказваш после (ако сметнеш за необходимо). Сега се храни!!! Насилвай се!

За съня......няма как да се насилиш, но се опитай да не мислиш за глупостите му - няма никакво значение дали е преспал с тая кака или "нямало нищо сериозно" - гаврата е еднаква и колкото по-скоро се примириш с факта, че повечето мъже мислят в по-голямата част от времето с грешната си глава, толкова по-скоро ще ти мине.

Аз лично не мога да си го обясня, но от много мъже съм го чувала (и IQ-то им няма никакво значение!) - за тях забежката встрани била просто "пълно-празно" и никак, ама никак даже не им пречи на семейните отношения.

Не се поболявай заради някаква идиотка, а отношенията си с мъжа си ще преосмисляш по-нататък. Сега ТРЯБВА да си бременееш максимално спокойно!!!!!!!

# 7
  • Мнения: 2 327
За това човек не трябва да се рови в чужди вещи...
Оттук нататък доверието никога няма да е пълно, ако изобщо успееш да го върнеш.
Обаче трябва да се вземеш в ръце и да започнеш да се храниш или поне бебето да храниш. И ако наистина имаш по сериозни контракции веднага в болницата. Каквото и да ти се случва не си струва да изгубиш детето си заради него.
Ако ще ти е по-спокойно кажи на мъжа ти да се махне за няколко дни да не му гледаш физиономията докато се поуталожат нещата и решиш какво искаш оттук нататък. Бъди егоист.

# 8
Благодаря ви момичета за подкрепата. Като че ли като го напишеш и става малко по - леко на душата, а като има и кой като вас да го разбере сълзите са облегчение.  Hug  Знам, че не съм първата и последната на която и се случват такива неща, но то като ти дойде до главата и все казваш Защо на мен точно? Мене ме заболя тая глава от мислене къде сбърках, а буквално до последно преди да прочета клишираните смс - и бях усмихната.  Confused Просто не ми се мисли сега. Неискам. Обвинявам се, че бебенцето не е спокойно когато аз съм разстроена. Опитвам да бъда спокойна, но като си погледна корема и се разплаквам. Аман от идиотски и курвенски истории.  Sick

# 9
То аз си пия медикаменти за ужасните контракции.  Cry А в телефона не съм се ровила, просто исках да звънна от него и в същия момент пристигна смс с начало ......мишленце...... И аз - очите ми ей така  Shocked Ами изкуших се, прочетох го. Той е на работа сега, довечера като се прибере пак трябва да водим труден за мен разговор. А вече знам какво ще ми каже. Ще мълчи и ще гледа с една такава физиономия и аз не знам каква. Тъпа. 

# 10
  • Мнения: 157
Оффф, тия разговори................  Само знам, че жените сме склонни да вярваме на това, което искаме да чуем... А да си признае забежката ми се струва Мисия невъзможна. Просто бъди максимално трезва в преценката си и решенията, които взимаш. Всъщност това, което си мисля, е, че никоя от нас не се е развела за едни смс-и, но в много от случаите оттам се е тръгнало. Дано при теб не е така и всичко се развие по-най-добрия начин!

# 11
  • Мнения: 2 336
Миличка, бъди спокойна! Това те съветвам и пази гордостта и достойнството си, доколкото можеш. Защото за да правят подобни изпълнения те нямат много мозък в главата, в която трябва да имат. Пази си бебенцето.
Споделяй тук, ако това те успокоява. Аз ставах през нощта и пишех ли пишех във форума. Защото щях да се пръсна.
Успех!   bouquet

# 12
Благодаря ти Sissi за подкрепата   bouquet Знам, от прочетеното тук, във форума, че и при теб нещата не са приятни. Изпращам ти прегръдка, и дано намериш сили да преминеш през всичките тези лай.а, с извинение за думата. И аз ще търся начин да го преодолея. Не знам още как, но ще търся.  Confused

# 13
  • Мнения: 2 863
Не бива да позволяваш нито сега, нито НИКОГА ,на този или  на който и да е мъж да те нарича" тъпа овца"!!!! и да ти казва да идеш да се наревеш в другата стая #Cussing out
Моето мнение е да намериш начин (удобен за теб) да се отделиш от него в момента. Той няма да се извини, ще те накара ти да се чувстваш виновна, че си прочела смс-а, че си лабилна.... а в 6  месец  можеш просто да загубиш бебето си.  Ако имаш родители- отиди при тях. Храни се и се насилвай да се грижиш за себе си.
За да те нарече "тъпа овца" има много неща в тоя мъж, за които ти си си затваряла очите и според мен здраво си ги стискала до сега.
Аз не обичам крайностите и рядко се изкавам в такъв дух, но мъж, който ми каже" тъпа овца" независимо дали съм  бременна или не  просто изчезва за мен. Липсата на уважние е много по- непростима от една забежка( било и докато си бременнна)
Пожелавам ти много кураж Hug

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 22:47 от Jaly

# 14
  • Мнения: 911
Лиспата на уважние е много по- непростима от една забежка( било и докато си бременнна)
Пожелавам ти много кураж Hug

 Peace

И забежката, И неуважението - ОЩЕ ПОВЕЧЕ пък когато си бременна!!!

Общи условия

Активация на акаунт