Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора

София

Tри момичета загинаха при катастрофа автобус и лек автомобил беемве по пътя за Граф Игнатиево. Шофьорът на беемвето е в неизвестност и се издирва от полицията. По информация на "Дарик радио" и трите загинали са били бременни.

Да почиват в мир  Sad
Цитирай

Отвратително просто.Нямам думи да изкажа колко съм потресена.Дано да го хванат този с БМВ-то
Лека им  пръст. Crying or Very sad
Цитирай

Явно е оставил БМВ-то и е избягал пеш  newsm78 може би ще го хванат скоро.
Цитирай

някъде ... тук ...

http://dnes.dir.bg/2007/10/21/news2237351.html
Цитирай

Пловдив

Всеки ден пътувам по този път - много е натоварен и опасен, но въпреки това е пълно с малоумни шофьори, които се мислят за недосегаеми, карат бързо и изпреварват при невъзможни ситуации. За пореден път виновникът се отървава жив и здрав. Дано си понесе последствията.
Цитирай

UK

Как се е блъснал в автобус в насрещното, пък загиналите момичета са били на задната седалка? Не разбрах просто...

А, сега разбрах.
« Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 14:25 от Малката Госпожица Мърморана »
Цитирай

София

Инцидентът е станал около 21.45 часа снощи. Лек автомобил БМВ, управляван от 23-годишен водач, се движил с несъобразена скорост, застигнал и блъснал "Фолксваген". След удара фолксвагенът се преобърнал, а БМВ-то се завъртяло на пътното платно и е блъснато от движещ се насрещно автобус.
Цитирай

Пазарджик / Анкх Морпорк. Сега в София-временно надявам се!

Връщаш се от сватба, караш с несъобразена скорост, а на задната ти седалка три бременни. Катастрофираш. Това, ако беше сценарий за филм, щеше да е най сюрреалистичния сюжет, на който съм попадала. Много жалко. Явно глупостта взима повече жертви от болестите.
« Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 18:12 от Летящата крава »
Цитирай

НОВИ ПАЗАР

Потресена съм Crying or Very sadБог да ги прости
Цитирай

Ох, ужасно е... Ще гледам новините довечера. Горките момичета... Sad
Цитирай

ПЗ

Преди малко го гледах по нова тв,просто ужас! Rose Rose Rose Rose
Цитирай

ВАРНА

просто без коментар.
даваме повече жертви в автомобилни катастрофи от американците в ирак  #Cussing out
почивайте в мир, момичета Crying or Very sad
Цитирай

Rose Rose Rose
Цитирай

А чухте ли по новините, че двама от шофьорите са си тръгнали от болницата без да дадат алкохолна проба!!! И няма кой да ги принуди? Добре, че не са известни като Максим, че да ги накацат журналистите. Confused

Цитирай

София

Стана ми ужасно мъчно Sad мир на душите им
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 40 отговора