царевични пръчици

  • 1 145
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
От кога започнахте да давате сега сме на 7 месеца и се чудя да и давам ли newsm78

# 1
  • Мнения: 27 524
Рано е. Нека е поне след 10-тия месец и избирай непържени и по-малко солени.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Аз съм на мнение,че докато детето ти не стане достатъчно голямо и само да си иска не му предлагай Peace
За пръв път дъщеря ми яде пръчици след годинката и то защото в парка всички деца хапваха.Лично аз,купувам само в "напечени" ситуации!

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Така е. Колкото по- късно, толкова по- добре. Някъде към 10-я месец вече ядеше, може и по- рано да съм дала. Докато не си иска само, не предлагай  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 248
Аз лично не намирам смисъл от ядене на такива неща. Ще отлагам доколкото мога даването на подобен род "храна".

# 5
  • София
  • Мнения: 9 826
Аз съм на мнение,че докато детето ти не стане достатъчно голямо и само да си иска не му предлагай Peace
За пръв път дъщеря ми яде пръчици след годинката и то защото в парка всички деца хапваха.Лично аз,купувам само в "напечени" ситуации!

Така мисля и аз.Не можах да "избягам" от царевичните пръчици,но и до сега давам само в краен случай.Децата ми са на 3 и на 6 години.Тъй като вече разбират,винаги се опитвам да изместя причиците с нещо друго.Ако не става-купувам,не го правя на въпрос на живот и смърт. Laughing

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Досега съм давала 2-3 пъти преди около 2 месеца.Избягвам такива неща,а и за малко бебе бих се притеснявала от задавяне.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз съм на мнение,че докато детето ти не стане достатъчно голямо и само да си иска не му предлагай Peace
Peace
Царевичните пръчици не са храна, която "трябва" да се дава, че да се чудиш да ги започваш ли или не.
Най-добре ще е, ако детето изобщо да не ги опита, но това е прекалено оптимистичен вариант.  Grinning

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Дадах му след като стана на 2г.

# 9
  • Мнения: 161
Ще и дам когато сама може да си поиска.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Сина ми е почти на годинка, не е опитвал още. Ще се опитам да отложа момента с даването на такива неща максимално.

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Давам му отвреме навреме като хапвам аз. За първи път дадох на 11 месеца.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 891
Още не давам пръчки.

# 13
  • Мнения: 2 908
Дадох и на 10 месеца,2 пъти до сега,но не смятам да и давам въобще-не виждам смисъл.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 457
Дадох по неволя на 2 г. - подариха и два пакета. Повечето ги язядох аз  Mr. Green Избягвам да и давам, но ако види пакета - няма спасение.

Общи условия

Активация на акаунт